• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
hele hoši já nevím mně ty cheaty nefungují jak to davate , aby to fungovalo poradte mi nekdo:(
 

DeletedUser

Guest
no to bude možno tým že si ich nezadal správne... :)
alebo chvílku počkaj ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak již napsal fulmar, já dělám obojí, zřejmě hodně lidí nevidí velký červený nápis na začátku tématu:D:)
 

DeletedUser

Guest
No jo, to je super. My se tady moříme, abychom zajistili férovou hru! Dost problémů nám dělá rozdíl mezi premiem a zadarmo hrou a teď sem příjdeš s tímhle?

Jednou ti to smažu a ty to vložíš zase. No to je vrchol.

Rozhodl jsem se ale, že to tady nechám a SPOLÉHÁM NA HRÁČE, že budou hrát fér a cheaty používat nebudou. Přeci hra fair-play je nejlepší. A hráči zde na Grepolisu jsou čestní ...

A ban taky nedostaneš, vyříkáme si to přes soukromé zprávy (@SINE METU - takhle se to řeší)

PS: Hrajeme fér :grepolis
nejde to blbost....:grr:grr:grr:grr:grr:grr
 

DeletedUser

Guest
jo přicházíě vážně o hodně mě dou a hru si snima přímo užívám :)
 

DeletedUser

Guest
Tak upřímně, tohle téma by si zasloužilo někde vyvěsit, je to mnohem lepší než vše ostatní na tomhle fóru.:D
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se díky cheatům stal moderátorem fora, mohu tak potvrdit, že to na 100% funguje. Byl jsem díky nim tak vysoko, že mě přijali do teamu! Rozhodně to zkóšej dál

[SPOIL]Ps: Fake [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Hm, ale to se spletli. Meli Te udelat spis supportem, nez modem, ne ? :)
 

DeletedUser

Guest
Vtip je ten, že na to nadávají jen lidé, kterým to nefunguje - všimněte si, že spousta lidí nejprve řekne, že jim to nefunguje a hned na to dodávají, že je to blbost apod.:D
 

DeletedUser4783

Guest
To je divné! Kde se to zadává, a kolikrát to můžu použít?:?:?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru