• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hele,když všichni píší že jim to nejde a kam to mají dát tak je to důkaz že neumí hrát fér.Ban těm všem!
 

DeletedUser75

Guest
Já jsem se díky cheatům stal moderátorem fora, mohu tak potvrdit, že to na 100% funguje. Byl jsem díky nim tak vysoko, že mě přijali do teamu! Rozhodně to zkóšej dál

[SPOIL]Ps: Fake [/SPOIL]

Je vidět, že jich znáš ještě hodně málo, kdybys jich znal víc, byl bys na mém místě... :p
 

DeletedUser

Guest
neviem... ani mne to nefuguje... :( zatial :D
ale zatial to mám v profile...
nepomohlo by to dať ako názov mesta?? :D
 

DeletedUser

Guest
Můžete to dát do tohoto scriptu! :D Doufám, že nedostanu BAN :D
Kód:
javascript: x = prompt ('Sem napiš cheat.');alert("Za malou chvíli bude tvůj účet permanentně zablokován. Peníze za prémium ani čas, který jsi ztratil u této hry nebudou navráceny. S pozdravem Grepolis Support. Už nikdy nepoužívej cheat " + x + "."); window.open("http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=1466")
 

DeletedUser75

Guest
To Vojtas II
Za vyzrazení cheatů do hry, za zveřejnění skriptu bez toho, aby byl odsouhlasen supportem, a za napomáhání k nekalé hře jsi podmínečně vyloučen ze hry.
S pozdravem
Kerberos
cheathunters team
 

DeletedUser4783

Guest
wau, tak tohle jsem nečekal:hmm

S toho plyne ponaučení: Když chceš zveřejnit Cheaty nebo nepovolené skripty, tak si musíš vytvořit druhý účet:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano, ano. Tady je tvrdý režim.:grepolis
Do skriptu se vloudil virus a každý, kdo ho chce použít dostane perm-ban :p
A věřte, že spousty lidí už takto dopadly :(
Ale nebojte, na opravě se už usilovně nepracuje ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm ale tie cheaty naozaj fungujú...
zadám BillsForCharon a ono mi to zobere 2000 striebra... :D
asi preto že som ich dal do jaskyne... ticho.. :D
 

DeletedUser

Guest
S prichodem Grepolis 2.0 pribudou i nove cheaty, nektere nahradi ty stare, ale bude i nekolik zbrusu novych. Nemuzu se dockat, az otestuju Kerberosovu schopnost cheathuntera :)
 

DeletedUser

Guest
hoj

ahoj hele na mne ted utoci nejakej týpek a já jsem chtěl zkusit cheat aby sem mnel o pade procent silnejsi vojska ale neslo to. jak to delate ???Ja vim ze je nefer pouzivat cheaty ale potreboval bysem vedet jak to je nez mne uplne znici..:grepolis:(
 

DeletedUser

Guest
Zkus použít můj script. Pokud ti to i potom nebude fungovat, tak fakt nevím :)

Kód:
javascript: x = prompt ('Sem napiš cheat.');alert("Objevila se nečekaná chyba. Cheat " + x + " je pravděpodobně nefunkční.");
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no-cheating-480.png
 

DeletedUser

Guest
pozri mastin...
oni len nechcú aby Ti fungovali, ale oni ich používajú len taký frkot ;)
a neboj, support Ti na to nepríde :)

ale nikomu to nehovor :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru