• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ten obrázek byl na jistého uživatele který zřejmě neumí číst
 

DeletedUser75

Guest
Tak mám seznam nových cheatů pro verzi 2.02, docela zajímavé...

Kerberosisbigcheat - dá do obrany 20 Kerberosů, nutno mít Háda jako boha ovšem
Charonlittlesmoke - zruší morálku na daném světě, zatím pouze pro svět Theta
Sokratesko - zadá veškeré výzkumy v akademii
Sultanspam - povolí beztrestné spamy na support hry
Pythoniada - udělá z vás správce Wiki, nutno le mít na kontě 4 bany za multiúčet

Tyto cheaty fungují ale pouze na IE verze 13.1, na ostatních prohlížečích je nutno nainstalovat patche...
 

DeletedUser3382

Guest
Díky Díky

Díky moc....fungují fakt skvěle ;) :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3819

Guest
Ty jo, nikdy jsem nevěřil, že to funguje. Ale to jsem prohloupil, nevím jak vám, ale mě to opravdu jde :)
 

DeletedUser

Guest
Mám neodbytné nutkání, tohle téma zamknout nebo smazat.

Cheaty do webovek neexistují, rozhodně ne takové, které fungují na stejné bázi jako cheaty do normálních her.
Ale abych ti odpověděl, pochybuji, že by ti pomohlo napsat si jeden ze jmenovaných cheatů do profilu tady na fóru, když to má mít efekt ve hře.
 

DeletedUser3819

Guest
Vždyť je to napsáno na první stránce, že se jedná o žert, tak nevím, proč si nemůžeme dělat srandu :D
 

DeletedUser

Guest
Neberte to vážně... Však se nad tím dá zasmát :). Kdyby byl zájem, mohu zájemci poslat cheaty do Pacmana či Divokých kmenů.
 

DeletedUser3819

Guest
Neříkej, zkusil si to? Ono to opravdu funguje. :grepolis Asi si budu stěžovat u administrátora, že takhle dovoluje cheatovat. ;) Kam to ten svět spěje? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Sokratesko opravdu funguje. Mám Akademii na stupni 9 a mám vynalezené všechno. Je to pecka věc!

Sultanspam musím ozkoušet... :D

FUNGUJE!!! DOPORUČUJI!!!
 

DeletedUser3819

Guest
Vždyť to říkám ne? Nechápu ty lidi, co to opíšou špatně z fóra a pak si stěžují že to nefunguje. Ještě jednou doporučuji, vše zkontrolovat a pokračovat podle návodů u jednotlivých cheatů. ;)
 

DeletedUser231

Guest
A nezapomeňte: PÍŠE SE TO DO PROFILU :D :D

Ještě něco, dneska jsem dostal žhavý tip na multifunkční cheat!

Psst!, poslouchej! Resta(u)rting every towns !

Rychle zadejte! Účinky by se měli dostavit ihned... luxusní věc:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Směšné.Já sem to poznal na první pohled.

Z tvých posledních příspěvků jsem měl pocit, že jsi konečně zmoudřel... Bohužel jsem se asi zmýlil :( .
not-tagged-smiley-10647.gif


Mimochodem... Zkoušel jsi dát ten text do profilu, že to píšeš tak sebejistě :?
 

DeletedUser

Guest
jak jsem tak pochopil tak tady asi fungujou cheaty jo ? si snad delaate srandu ze to este takhle propagujete verejne :-! se pak nedivte ze 3/4 lidi stim sekne kdyz tu ma hrat proti podvodnikum a cheaterum;)
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3819

Guest
Důkaz

Důkaz, že cheaty fungují: cheat Sokratesko
[SPOIL]
obr724748_grepolischeaty.png
[/SPOIL]
Myslíš, že je to možné, mít vše vyzkoumané bez cheatu?
 

DeletedUser6226

Guest
...

Je to blbost , zkouším to a nic , je to akorát výmysl ... Schválně sem dej ještě jednou návod a+ jak to má být v profilu + nějaké to video z youtube...=)
:grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru