• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Cheaty do Grepolis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Nemusíš vědět, to je přeci cíl tohoto tématu. Dotyčný ze sebe nedělá blbce, ale možná i bude, nebo je fakt hodně mladý, když ho ani napadne kliknout na „přeložit.“ :)


[SPOIL]:D[SPOIL]Každopádně se dotyčný ve hře ztrapní ještě víc než tady, pokud si někdo prohlédne jeho ...[SPOIL]... profil :D :p[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
já už jsem tady někde dokonce i psala ať si to přeloží, ale..... :D :D
 

DeletedUser

Guest
bucte uš ticho tu sa majú davať cheaty a nie sa tu rozprávať jak bapky na trhu a ohovárači
 

DeletedUser

Guest
Jasně, vřele se ti omlouváme, je to pod naší úroveň, pokud budeš chtít, není problém najít další cheaty do hry. Všechny se vypisují do profilu, akorát je potřeba zhruba měsíc-dva počkat. Je to sice delší doba, ale účinek za to stojí! Grepolis se tak odvděčuje věrným hráčům.

Zkus si dát do profilu tohle:
I am jerk when i was believe that in grepolis exist cheats
Tohle ti dá 3000 všech jednotek, nevztahuje se na místa ve statku.

Další cheat je trošku složitější, ale rozhodně stojí za to!


Mesj esav amraf udub dar zydk an enm etedub ticotu
Tenhle cheat ti nejen vybuduje všechny bonusové budovy, ale zároveň ti ve městě do 2-3 týdnu postaví speciální budovu, přidělenou administrátory hry, jenž zvýší útok tvých jednotek o 50%!
 

DeletedUser

Guest
jé Rizaeli proč si to sem nedal dřív? ^^ tyhle dva jsou úplně nejlepší, rychle si to du dát do profilu, aby se mi to načetlo do Vánoc :p
[SPOIL]:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D proč de maximálně jenom 50 smajlíků...:? :grr:D
Díky, ale příště se prosímtě kroť s tolika smajlíky :p, chápu, že je to zábavný, ale emoce se vyjádří stejně jedním smajlíkem jako 50 :). Riz[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Velký EDIT:
Ty cheaty jsou skvělé. Už se těším, až se načtou za ty 3 měsíce a začnou fungovat jako ty minulé. Kdo to tady nečte, nemá výhodu za pomoci cheatů a ten má smůlu no.
[SPOIL]:)[SPOIL]Neudržel jsem svůj smích, když jsem si přečetl Rizaelův příspěvek. :D[SPOIL]
bucte uš ticho tu sa majú davať cheaty a nie sa tu rozprávať jak bapky na trhu a ohovárači
Vše jde neustále podle plánu. :D:D Nemůžu udržet svůj smích normálně. :D Naléhá, kdy se objeví další cheat a hlavně je už nedočkavý ...[SPOIL]... Až ze sebe udělá opět blbce. :D[SPOIL]
Rizael napsal/a:
I am jerk when i was believe that in grepolis exist cheats
= Jsem blbec, když jsem byl přesvědčen, že v Grepolis existují cheaty
Rizael napsal/a:
Mesj esav amraf udub dar zydk an enm etedub ticotu
= blbost, nebo to tak alespoň vypadá a člověk, který by si takové pitomosti, které nic neznamenají, dal do profilu schválně a nebylo by to za účelem cheatu, by byl asi nenormální a naprosto pitomý. Jiní hráči na to musí koukat s velkým podivením, i když by to nikdo nepoznal, že je to za účelem cheatu. Fakt dobrý. :D
Nechceš to opravit na toto ? :D
I am jerk when I believe that in grepolis exist cheats

Jo a screen, prosím. :) Ať se zas pořádně zasměji a neudržím se. :D[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]:grepolis:grepolis[SPOIL]:)[SPOIL][SPOIL]
= blbost, nebo to tak alespoň vypadá a člověk, který by si takové pitomosti, které nic neznamenají, dal do profilu schválně a nebylo by to za účelem cheatu, by byl asi nenormální a naprosto pitomý. Jiní hráči na to musí koukat s velkým podivením, i když by to nikdo nepoznal, že je to za účelem cheatu. Fakt dobrý. :D
není to blbost, je to: jsem vaše farma budu rád když na mě budete útočit- musíš si ty slova přečíst pospátku :D :D[/SPOIL]
[SPOIL]
Díky, ale příště se prosímtě kroť s tolika smajlíky :p, chápu, že je to zábavný, ale emoce se vyjádří stejně jedním smajlíkem jako 50 :). Riz
pokusím se :p[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Tak už nejsi populární, ale hrdina fóra. Gratulace. :) Dám ti dobrou reputaci. :D
 

DeletedUser

Guest
a já tomu říkám slušný spam, asi Vám brzy repku zakážu..:p
zpět k tématu!!!:))
 

DeletedUser7382

Guest
Super ! Našel jsem další cheaty.


"I am the most boffin and one day I will be definitely the best player! So do not attack to me please ..."

Tento cheat ti pomůže při stavbě města a tvé budovy budou 10× levnější. Můžeš tak hodně rychle postavit své město, když nebudeš čekat, než ušetříš potřebné suroviny.


"I am dope and nobody cannot make be better than me."

Toto bude tvá velká výhoda, protože ti bude tento cheat denně vytvářet 3 kulturní body a ty můžeš mít svá další města, která ti pomocí cheatu sama připadnou.
 

DeletedUser7382

Guest
Super ! Našel jsem další cheaty.


"I am the most boffin and one day I will be definitely the best player! So do not attack to me please ..."

Tento cheat ti pomůže při stavbě města a tvé budovy budou 10× levnější. Můžeš tak hodně rychle postavit své město, když nebudeš čekat, než ušetříš potřebné suroviny.


"I am dope and nobody cannot make be better than me."

Toto bude tvá velká výhoda, protože ti bude tento cheat denně vytvářet 3 kulturní body a ty můžeš mít svá další města, která ti pomocí cheatu sama připadnou.


Tak s chutí do toho ! :)
 

DeletedUser

Guest
jasně :D..
koukala jsem že kurnik sopa to už s těma cheatama vzdal, škoda mohl bejt nejlepším hráčem kdyby pár tejdnů ještě počkal :D ale co jeho chyba :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Přeci tyto užitečné cheaty může využít každý. :)



[SPOIL]:)[SPOIL]Prosil bych tě o screen profilu kurnika sopy. :D[/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jo to máš pravdu :p
[SPOIL]:?[SPOIL]už to vzdal, jak jsem říkala :-/[SPOIL]
28a3zn8.png
[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru