• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Chrám - Dan 77

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
(»klik« pro maximální velikost, ve které jsem kreslil)


Vybral jsem si chrám, protože se mi nelíbí jeho současný vzhled od 16. úrovně dál, kdy má dvojí sloupořadí nad sebou a nahoře ještě kupoli, to jsem ještě nikdy neviděl a ani to mému oku neladí. Kresba je jen z jiného úhlu pohledu než chrám ve hře, ale to snad nevadí (je to i kvůli perspektivě).

Omlouvám se, sice už je chvíli po půlnoci, ale přece něco. Snad to ještě bude uznáno. Pořádně jsem se k tomu totiž dostal teprve včera.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru