• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Chybí komunitní cíl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12641
  • Vytvořeno

DeletedUser12641

Guest
Já mám trochu jiný problém a nechce se mi vytvářet nové téma,v novém eventu s práčaty se mi neobjevil komunitní cíl číslo 1,proč? komunitní cíl č.2 mám. event hraji od prvního dne,po dovolence a nic..
 

Thasoss

Grepolis tým
Nu, opravdu se skoro dva dny nikdo nemá k tomu to prověřit a odpovědět (natož třeba napravit to, co bylo už před jakou dobou přislíbeno, heh)?
Osobně bych jako první řešil, kdy ses z té dovolené vrátil. Pokud jsi byl na dovolené v okamžiku aktivace bonusu za první komunitní cíl, nemáš na něj nárok, nehledě na to, zda jsi event předtím aktivně hrál. Stěžejní je ten okamžik rozdávání.

P.S. Opravdu je takový problém založit nové téma?
 

DeletedUser12305

Guest
A nesedli ti do města? Právě jsem zjistila, že sednutí do města (i když je KL následně sestřelena) všechny cíle smaže. Teda pokud hráč má jen 1 město. Pokud víc, nevím, zda zmizí taky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ono po dosedu kolky do města nemizí určitě jenom komunitní cíle, už dřív se řešilo, proč to od bonusů trvalejšího rázu očišťuje takřka kompletně, že je docela riziko se bránit navrátilcem...
 

DeletedUser12305

Guest
Tak u různých posílení to trochu chápu, ovšem proč mizí cíle (které pak nový majitel města po jeho dobytí dostane, narozdíl třeba od onoho posílení obrany) aktuálním vlastníkům mi dost uniká :/ Posily ve formě vojska o xx kusech po dobu yy hodin neřeším.
Každopádně se pak nedá hrát na vratku za kolo, jak píšeš, což je poněkud blbé. Zkusím posunout dál, dík za připomenutí.
 
Nahoru