• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Chyby na wikipedii

DeletedUser

Guest
Hlášení chyb

Může se stát, že se na Wikipedii objeví chyby v textu , popřípadě chyby v prezentovaných faktech , či cokoliv dalšího. Rádi bychom aby jste se námi o vaše poznatky podělili.
Abychom je mohli v nejbližší době opravit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je tam chybne popisana vastiaren a kryptografia. Treba upravit podla nasledovneho prispevku.

Hlavne to je nespravne.

Vestiaren funguje tak, ze nepriatelskeho spiona objavis az ked pride do tvojho mesta a spionaz bude uspesna. Ona je len na to, aby si sa dozvedela ze ta niekto vyspehoval.

Dalej ten bonus kryptografie funguje inak. Znizuje silu nepriatelskeho spiona o 20%. To ale znamena ze nepriatel musi pouzit o 25% viac striebra. Spion za 10 000 striebra sa rata ako keby bol za 8 000 striebra. Spion za 12 500 striebra sa rata ako keby bol za 10 000 striebra. Ja som to pouzival hlavne na startovnom ostrove v prvom meste.
 

Thasoss

Grepolis tým
Artemidin chrám - mezery za tečkami
Bitevní body - přidána věta Avšak bitevní body získáte za poražení jednotek v rámci ostrovních úkolů.
Chat - chyběly mezery za čárkami
Gryf - překlep rzchlou, dále mantikori, chyběla mezera...
Hlášení - dvakrát za sebou jedno slovo
Hydra - lidé proti níc nezmohli na lidé proti ní nic nezmohli + špatně skloňované podst. jméno
Innogames - malý překlep :)
Kamenolom - špatně mezery, čárky, věta vedlejší
Knihovna - přidána věta Chcete-li zbourat knihovnu, musíte mít 12 volných výzkumných bodů.
Koupit - čárka navíc + stránku čekají úpravy po nahrání nového vzhledu
Mapa - za čárkami chyběly mezery
Milice - chyběla tečka za řadovou číslovkou + přidány odkazy na Akademii a Výzkumy (v souvislosti s Městskou stráží)
Nastavení - chyběly mezery po čárkách, by jste x byste a další korektury (např. zbytečně dlouhá souvětí)
A samozřejmě pokračuji v opravování chybiček... stránku po stránce, abecedně podle Obsahu
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10159

Guest
jde vidět že si hodně šímáš Thasossi to je dobře to dělám na wiki tak též jak ty prohlížím stránku po stránce i když to zabere hodiny
 

DeletedUser8956

Guest
Štírku já nechápu jak ty můžeš opravovat, když sám nenapíšeš větu bez chyby :) První zkus pracovat na sobě, budeš pak na fóru vypadat lépe :) Pečlivě si vždycky větu přečti a třeba pomocí online slovníků apod. ji oprav a až pak mačkej "odeslat" :)
 

DeletedUser10159

Guest
Úvod
Hrdinové jsou stejní jako běžné jednotky v mnoha ohledech, ale je tu několik faktorů, které je odlišují:

Hrdinové nejsou rekrutováni v budově. Více o rekrutování hrdinů si vysvětlíme později.
Hrdinové nejsou rekrutováni za suroviny, ale buď za „mince války“, anebo za „mince moudrosti“, které lze získat splněním ostrovních úkolů.




to anebo má vypadat a nebo ne anebo
je to složce hrdinové
 

DeletedUser10159

Guest
aha promiň mi se v čestině učíme že tohle slovo je rozdělené
 

DeletedUser7382

Guest
Kdo má problém s mým článkem? :D
Ale bez problémů, pokud mi tam najdete nějakou chybu, upozorněte mě na to, já si to opravím. Neberu to jako výtku, každý se může splést nebo překlepnout.
„Anebo“ je samozřejmě správně, je to takový ekvivalent k „nebo“. „A nebo“ se nepíše, to je špatně, v tom jsou dvě spojky za sebou, to by byla asi zbytečnost.
 

DeletedUser10159

Guest
Ashampoo_Snap_2013.11.01_10h54m05s_002_.jpg Vzbura? nemá ten nadpis být Vzpoura ?
 

Přílohy

  • Ashampoo_Snap_2013.10.14_15h27m16s_001_.jpg
    Ashampoo_Snap_2013.10.14_15h27m16s_001_.jpg
    6,1 KB · Zobrazení: 10
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11130

Guest
Dobrý den, našel jsem chybu u stříbrného dolu. U fotek na denní vzhled je: Výstavba- Od 1 úrovně- Od 14 úrovně- Od 28 úrovně
U fotek na noční vzhled je: Výstavba-Od 1 úrovně- od 8 úrovně- Od 16 úrovně.



Je to chyba? Každopádně mi to nesedí
 

DeletedUser5111

Guest
Dobrý den, našel jsem chybu u stříbrného dolu. U fotek na denní vzhled je: Výstavba- Od 1 úrovně- Od 14 úrovně- Od 28 úrovně
U fotek na noční vzhled je: Výstavba-Od 1 úrovně- od 8 úrovně- Od 16 úrovně.



Je to chyba? Každopádně mi to nesedí

tak toho jsem si nevšimnul

našel jsem další :)

http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Akademie

ale nevim od kolikate urovně to je (taky nevim kde jsem to vzal)
SVĚT HRDINŮ od úrovně 30 - 31
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Opraveno.
Samozřejmě od 31. úrovně, protože 30. úroveň se ještě jako poslední nachází na běžných světech.
 

DeletedUser11130

Guest
Zdravím. Našel jsem další (sice drobnou) chybu. U cen za rekrutaci hrdinů tam chybí kroužky nad ů . V pořádku u : Už jsi rekrutoval 1 hrdinu. Není v pořádku u Už jsi rekrutoval 5 hrdinu- mělo by být hrdinů a to i u těch dalších . A další chyba je u těch cen se zavrženíhodným způsobem( ty mise) Tak tam píšete zavrženíhoným- chybí tam dhttp://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Ceny
 

DeletedUser11182

Guest
http://wiki.cz.grepolis.com/wiki/Budovy
Chyba u popisu kamenolomu:Tví dřevorubci kácejí v hlubokých lesích mimo tvou polis masivní dřevo, které je nutné jak pro výstavbu tvého města, tak také pro tvá vojska. Čím vyšší je úroveň výstavby dřevorubce, tím více užitkového dřeva tví lesní dělníci produkují.
 
Nahoru