• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Citáty (obecně)

DeletedUser6172

Guest
jj...můžeš si myslet, co chceš... roberte ingersolle greene, pls...ve kterém období jsi tuto myšlenku napsal? ....ono to totiž vypadá, že dnes je to poslední, co obyčejnému normálnímu člověku zbývá....
 

DeletedUser8319

Guest
To netuším, kdy to napsal. Mám to pouze v takové dárkové knížečce s citáty o štěstí :)
 

DeletedUser6172

Guest
šlo mi spíš o to pochopit jeho myšlenku resp aplikovat ji do současnosti...aktuálně zní jeho slova minimálně dost smutně ...
 

DeletedUser8319

Guest
já to chápu tak, že když se nic nedaří, je jeden svět, kde si můžu dělat, co chci, aniž by mi v tom někdo bránil :) A koukala jsem se na net a žil v 19. století :)
 

DeletedUser6172

Guest
ano..mozek-hlava....je to jediné místo, ve kterém "si můžeš dělat, co chceš"...bez hranic a limitů.....alespoň něco nám nechali....resp. ještě je tady něco, co nám nikdo nemůže vzít...hrozné....
 

DeletedUser

Guest
Moc si neužívej štěstí, když si totiž budeš štěstí hodně užívat, záhy ti přiletí kudla do zad.(já)
Kdyby to někdo nepochopil, tak s tou kudlou je to myšleno obrazně.
 

DeletedUser

Guest
MARCUS TULLIUS CICERO

DIFFICILE EST TAGERE, CUM DOLEAS.
Těžké je mlčet, když cítíš bolest.
 

DeletedUser

Guest
Od Cicera mám rád tento výrok a měl jsem jej napsáno na titulní straně sešitu do dějepisu.

Historia vero testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae, nuntia vetustatis.
Dějiny jsou svědky časů, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života a poslem minulosti.
 

DeletedUser

Guest
Před tím, než si koupíš chlebíček, zeptej se, zda v něm není burákové máslo. (citát který řekl kámoš)
 
Nahoru