• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Citáty (obecně)

DeletedUser

Guest
Bolo to v jednej knihe.. :
"Život je ako minca. Môžeme ho minúť rôznymi spôsobmi, ale len raz."
 

DeletedUser

Guest
Pane kolego, vaše teorie je šílená, ale není dost šílená, na to, aby mohla být pravdivá.
(Niels Bohrov)
 

DeletedUser

Guest
"Každý kráčíme po své temné stezce, a je jen pouze na nás, jestli tmu probouráme a najdeme si svého spojence"
Něco co mě napadlo v mé poetické chvilce:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pravda je ovoce, které se musítrhat až když zcela uzraje.
(Jiří Voskovec)
 

DeletedUser5504

Guest
Osud se odvážných bojí, drtí jen zbabělce
(Dradelot)


Vrať se se štítem nebo na něm
(Leonidas)
 

DeletedUser

Guest
"Každý máme něco co nás v nejhorší chvíli drží nad vodou, svůj Leningrad"

(má skromná maličkost)
[SPOIL]Nutno říci že jsem se k tomuto citátu inspiroval u jedné písničky ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser231

Guest
Osobně se mi moc a moc líbí citát fiktivní postavy a to Járy Cimrmana...

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.

Dále se mi také líbí motto ČSR, dnes ČR.

Pravda vítězí (latinsky Veritas vincit)
 

DeletedUser

Guest
Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.

Sókrátés
 

DeletedUser

Guest
"Problém netkví v tom, že jsou nízké daně, problém je v tom, že vláda moc utrácí."
-Ronald Reagan
 

DeletedUser

Guest
moje oblíbené citace:"cílem války není padnout za svou vlast,ale donutit ty parchanty na druhý straně aby padly za tu svou"-George Patton,"nezáleží kolikrát spadneš,ale kolikrát dokážeš zase vstát"-Napoleon Bonaparte, "nevěř tomu kdo tě klame ale nezklam toho,kdo ti věří"-nevím a poslední "válka není tolik záležitostí vojska,ale peněz"-Homér
 

DeletedUser

Guest
Tak z tohodle jsem nemohl :D .... týkají se všechny Francie ;)
[SPOIL]„Raději bych měl německou divizi před sebou než francouzskou divizi za zády.“

Generál George S. Patton
„Co se mě týče, válka vždycky znamená selhání.“

Jacques Chirac


„Co se Francie týče, máte pravdu.“

Rush Limbaugh


„Víte, proč Francouzi nechtějí bombardovat Saddáma Husajna? Protože nenávidí Ameriku, má rád milenky a nosí baret. Lidi, vždyť je to Francouz!“

Conan O'Brien


„Nevím, proč se lidí diví, že nám Francie nechce pomoci vyhnat Saddáma z Iráku. Konec koncům, Francouzi nám ani nepomohli vyhnat Němce z Francie!“

Jay Leno


„Naposledy, když Francouzi požadovali ‚další důkazy‘, připochodovaly jim do Paříže pod německou vlajkou.“

David Letterman
„Až bude příště válka v Evropě, ten, kdo prohraje, dostane Francii.“

Neznámý vojín


„Francouzi by měli přijít, aby naučili Iráčany, jak se mají vzdávat.“

Neznámý vojín v The U.S. Dessert


„Francouzi mají Cizineckou legii, která ví, jak se má bojovat, protože všichni její vojáci jsou cizinci.“

Neznámý vojín
„Francouzské tanky jsou prý vybaveny šesti rychlostmi, pěti stupni zpátečky a jediná k chodu vpřed – pro případ útoku z týlu.“

Neznámý vojín v The Times


„Když prý francouzská armáda dává pušky do výprodeje, inzeruje je textem: Nikdy nepoužité, pouze několikrát odhozené.“

Neznámý vojín v The Economist


„Francouzští vojáci jedí žáby a šneky, protože kterékoli jiné zvíře by jim nakopalo prdel.“

kelev


„Víte proč Francouzi pojmenovali svá letadla Mirage(přízrak)? Protože je nikdy nikdo neviděl v bojovém prostoru. “

Neznámý vojín


„Jít do války bez Francie je jako jít na lov jelenů bez harmoniky.“

Norman Schwarzkopf


„Francouzi naučili svět pouze dvě skutečně důležité věci: líbat a kapitulovat.“

Neznámý americký generál, 2. sv. válka, Francie


„Francouzký kyrysník (těžká jízda) má kyrys pouze na zádech a chrániče lýtek, aby nebyl při taktickém ústupu raněn.“

Francouzský vojenský řád z roku 1790[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
To je teda dobrý :D
Ale nevím proč se tomu směju, když je to vlastně pravda :)
 

DeletedUser4388

Guest
Jednou se zase takhle na večírku potká Churchill s tou poslaňkyní, která ho vyloženě nemá ráda, a ta mu povídá: "Pane premiére, kdybych já byla vaše žena, dala bych vám do čaje jed." "Lady, kdybyste vy byla moje žena, s chutí bych ten čaj vypil."
 

DeletedUser

Guest
Z tuh, ať už jsou jakékoliv, nelze udělat jediný smysl svého života. To by pak už nebyl smysl života, ale závislost, a naše společnost nás učí být na závislostech závislých.
(Adéla Banášová)

V politice je všechno lež, a nějak se daří lidi přesvědčovat, že je to pravda.
(Jistě, pane premiére)

V umění je nejdůležitější být jiný, nikoliv nejlepší.
(Paul Cézanne)
 

DeletedUser

Guest
Samotné slovo "utajení" je odpudivé ve svobodné a otevřené společnosti; a my, jakožto národ, se z podstaty i historicky stavíme proti tajným spolkům, tajným přísahám a tajným jednáním. Již dávno jsme rozhodli, že nebezpečí nadměrného a neoprávněného utajování věcných faktů dalece převažuje nad nebezpečími, která jsou citována k jeho ospravedlnění. I dnes má jen pramalý smysl čelit hrozbě uzavřené společnosti napodobováním jejích svévolných omezování. I dnes má jen pramalý smysl zajištění přežití našeho národa, pokud s ním nepřežijí i naše tradice. A je zde velmi závažné nebezpečí, že ohlášená potřeba větší bezpečnosti bude uchopena těmi, kdož jsou dychtivi rozšířit její význam až na samotné hranice úřední cenzury a utajování.
(J.F.Kennedy)
 

DeletedUser8319

Guest
Tvůj nejlepší přítel tě nenechá dělat bláznivé věci...samotného. (neznámý)

Kdekoliv jseš, jsou to tví přátelé, kdo tvoří tvůj svět. (neznámý)

Nikdy nezapomeň na tvář toho, kdo byl tvou poslední nadějí. (Katniss z Hunger Games)

Je nádherné vědět, že alespoň v králoství tvých myšlenek jste bez pout, že máte právo zkoumat všechny výšiny a hlubiny, že v žádné ze všech rozsáhlýyh prostor myšlení neexistují zdi ani ploty, žádná zakázaná místa ani žádné posvátné kouty. (Ingersoll Robert Green)
 
Nahoru