• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5567

Guest
v tom případě by bylo lepší vytvořit ještě dva tři další bohy a pak je na světech různě kombinovat (stejně jako někde je morálka, dobývání, vzpoura, různé rychlosti tak by byli různí bohové). Už při pěti ztrácí obrané jednotky trochu smysl, při sedmi by třeba pegase, kerbery, medůzy nemělo vůbec význam dělat (a to je zase škoda).

Návrh: zakázat na SH v akademii výzkum smršti, pokud už není vyzkoumaný katapult.
 

Thasoss

Grepolis tým
Dobrý nápad, tohle je fakt bez logiky =) Stejně tak mě napadla jedna věc-rád bych viděl, komu můj alianční kolega či spojenec sebral město... tj. Hráč A z aliance X dobyl město Z, hráče B, dnes v 10:00 hod. Protože né vždy se jede při dobývání nějakého města ali útok, aby všichni věděli, čí to město bylo a otevírat Grepostats kvůli kde jakému městu...
 

DeletedUser7382

Guest
Souhlasím s oběma návrhy...
K tomu prvnímu, prostě by požadavek na výzkum kamenné smršti bylo vyzkoumat katapult. A ze stejného důvodu úplné nelogiky navrhuji zavést výzkum koldy jako požadavek na výzkum Napnout plachty.
S tím druhým taky souhlasím, taky mě to trklo a docela by se to hodilo. :)
 

DeletedUser5567

Guest
Thasoss: Jsem si poměrně jistý, že jsem sem kdysi dával přesně ten samý návrh, ale nějak ho nedokážu najít... Jen bych to uravil do podoby: Hráč A dobyl město Z, hráče B z aliance X a čas. (případně u spojeneckých na Hráč A z aliance Y dobyl město Z, hráče B z aliance X a čas).


Dan: jo, vidíš to mi nedošlo, máš recht s plachtama. Když už jsem u té smrště, nebylo by špatné, kdyby se dala vypnout. Ale to je na polemiku-když nechci bořit,můžu to zbořit nebo ani nezkoumat. Na druhou stranu průnik se dá taky zapnout/vypnout podle potřeby...
 

DeletedUser

Guest
Thasoss: Jsem si poměrně jistý, že jsem sem kdysi dával přesně ten samý návrh, ale nějak ho nedokážu najít... Jen bych to uravil do podoby: Hráč A dobyl město Z, hráče B z aliance X a čas. (případně u spojeneckých na Hráč A z aliance Y dobyl město Z, hráče B z aliance X a čas).

Myslim,ze je zbytecne delat nejakou zbytecnou tabulku navic. Nevim jak vy,ale tohle info jde v podstate zjistit aj bez grepostatu ;)

Staci si nakliknout Menu/Aliance/Dobyvani .....

Pokud vas zajima tedy zbytek,tak maximalne do toho hlaseni dodat nick hrace
 

DeletedUser7382

Guest
No právě my ale chceme přidat nick hráče, komu to město bylo přebráno.

John-ka: Taky by se mi líbilo, kdyby se dala ta kamenná spršť zapínat / vypínat, jako je to u průniku...
 

DeletedUser5567

Guest
A ještě jedna věc, která mě dlouhodobě irituje-když v nabídce měst (po kliku na název města) mám vytvořené skupiny měst a kliknu na konkrétní město, hodí mě to do té skupiny měst (to je OK). Vadí mi, že se z té skupiny nejde nějak jednoduše (jedním klikem) dostat do neutrální polohy-čili bez výběru skupiny měst. Takže někde vedle názvu města chci tlačítko co to zruší. Je to pochopitelné?
 

DeletedUser

Guest
je, irituje mě to taky.. měl to bý zlepšovák, ale nepovedl se.. když si vybírám město tak si vybírám město, a nepotřebuju vybrat skupinu.. kdybych chtěl vybrat skupinu tak si ji vyberu..
 

DeletedUser7382

Guest
Sultan to napsal úplně přesně, co mě také irituje. :) :) Z tohohle by mohl vzejít návrh. :)


Johny, výběr skupiny zrušíš snadno - prostě klikni na název té skupiny měst, ve které zrovna jsi, a zase budeš moci procházet mezi městy, jako bys to rozdělené ve skupinách neměl. :)
 

DeletedUser5567

Guest
jo takhle se to dělá... to to nemůže být někde napsané (a jestliže je, to mi to nemohl dát někdo vědět?) Tak v tom případě to považuji skoro za bezpředmětné. (ale tak ok, mohlo by se to teda dát do nastavení-jestli když kliknu na město, chci aby to vybralo i tu skupinu nebo ne)
 

DeletedUser7382

Guest
Jsem zvědavý, jak si z toho všeho moderátoři udělají výňatek a pošlou všechny ty návrhy Němcům. :p To bude trvat dlouho, než se tím proderou. :D
 

DeletedUser5567

Guest
A ještě jedna připomínka k výzkumům. Silné víno by mělo (hlavně) fungovat u divadla-trochu by se zvednul důvod proč dát přednost jemu před lázněma.
 

DeletedUser5567

Guest
A když jsme u podmínkování výzkumů v akademi-diplomacie a kořist (ve stávající podobě) by měla jít taky vyzkoumat jen na sotrovch se zemědělkama...
 

DeletedUser7382

Guest
No jsou takoví pitomci, co tohle zkoumají na těchto ostrovech. :D Kdo si tam založí město, už se okrádá o příjmy, i dobýt takové dostavené město by byl hřích. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak me napadlo,
kdyz uz je v te hre pocitadlo, k dennim odmenam,nebylo bylo by treba dobre,jen tak spis pro zajimavost udelat pocitadlo,jak dlouho dany clovek na urcitym serveru hraje?

Staci jen cislo,ktery bude singnalizovat pocet odehranych dnu, pri delsim hrani by to tam byl playtime uvedenej napr 1rok-3mesice-4dny.
 

Thasoss

Grepolis tým
Když si dáš Nastavení, pak Dovolená, tak tam máš kdy jsi si účet založil ;) Ale není tam ten server no =/ ale koneckonců nebylo by to špatné
 

DeletedUser

Guest
No to nevim .... to si ted asi moc nerozumime ... o miste kde se nachazi tohle info v nastaveni vim,jenze je velice zkreslene ... co se me tyka,tak tam mam udaj o registraci,to ano,ale to je udaj z nejakyho roku 2010 .... o tomto se ja nebavim.

Ja chtel pocitadlo pro dany server .... napr vim,ze na Achilovi jsem zacal nekdy +/- v pulce dubna
 

DeletedUser7382

Guest
Dobře, mohlo by to být dobrý, když jsem registrován na více světech, abych věděl, kdy jsem všude začal, když už tam teda dali ten datum celkové registrace. Nebo to má i jiný důvod ?
 

DeletedUser7296

Guest
Měl bych návrh týkající se ocenění.
Např. máme ocenění Loupežník (500 ukořistěných surovin)
Návrh by se týkal toho, že při najetí myší na toto ocenění by se mi objevila tabulka, ve které by bylo napsáno:

" Již jsi ukořistil xxx surovin.
Pro dosažení dalšího stupně je třeba ukořistit yyy surovin."

A takto to udělat u všech ocenění, kde je možné tento systém aplikovat.

Kdo hraje DK, tak jistě ví o čem mluvím :)

____

Dále se mi nelíbí když na mě jde útok / podpora a zrovna nemám premium tak mi to oznamko, které mi svítí vpravo dole ukáže pouze dopad útoku. Myslím si, že by nebylo od věci tam k tomu připsat i město, kam dopadne. Jelikož bez premia preklikávat x měst kam mi to vlastně jede... Přijde mi opravdu hnusné takto násilně nutut uživatele ke koupi premia, jelikož toto je opravdu obrovská výhoda. A vlastně by se nejednao o žádný přehled, pouze větička u oznamka. Když na nás dopadne útok, tak to přece také píše na jaké město to bylo, tak proč to nepíše i u hlášení, které oznamuje že útok "jede" ?

________

Možnost resetu ještě před skončením začátečnické ochrany
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru