• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5651

Guest
Rád bych tlačítko like na forech aliancí. Stejně jako je to na facebooku. Například někdo napíše něco, na co mu už nechceš odpovědět, ale chceš aby věděl, že jsi to četl - dáš like. Jednoduchý. On když to uvidí, jen najede na like a pod tím se mu zobrazí okýnko s tím, kdo to lajkoval. A bude vědět. .... Nebo vyhlásím něco přes oběžník a chci, aby si podrobnosti k tomu každý přečetl na foru a přečtení potvrdil...každý tam vlítne a dá like. Sice mi to nedokáže, že to celé četl a jen nevběhl a neolajkoval, ale alespoň vím, že tam dotyčný nějak je a vnímá okolí. Takových příkladů se dá napsat více. Tlačítko like jako automatická funkce u příspěvků by mnoho věcí zlepšila a usnadnila.

Jestli sem to dobře pochopil, asi patříš do vedení nějaké aliance, plné neaktivních hráčů ... v profi aliancích, kde to hráči ovládají skoro nikdo na Grepolisacky komunikační funkce neleze a všichni jezdí přes svoje vlastní (viz. Skype,...) Takže si myslim, že tvuj návrh je poměrně zbytečný. Navíc , mám za sebou už několik vedení lidí na podobných hrách a i tu a vím, že ani "buzerací" je nenaučíš. Bud se jim to tu bude líbit a budou si zjistovat vsechny dostupne informace a nebo na to budou porad prdet jak na placatej kamen. Tot muj nazor
 

DeletedUser5651

Guest
Vzhledem k univerzálnosti Trirém, nechtěli by jste jim dát i nějakou menší transportní kapacitu? (cca třeba 6 míst jen)
Myslím si, že to by byla poslední kapka k tomu, aby se konečně dali nějak normálně používat.
 

DeletedUser8956

Guest
řekl bych, že by to narušilo celkový koncept transportních lodí, tj. pořadí lodí v jakém jsou zničeny při útocích či obraně
 

DeletedUser5651

Guest
ok, a co přidat k ostrovním misím jako odměny i rekrutování katapultů ... uvažujete o tom?
 

DeletedUser

Guest
to i já, vzhledem k tomu, že žádné kouzlo mi lodě nepřičaruje
 

DeletedUser

Guest
V příštím updatu bych viděl aby byly posílené mytické jednotky... protože jsou některé podle mně moc slabé... a je lepší stavět normální jednotky.

Protože jsem vydělil útok kentaura a počet obyvatel který stojí tak je to : 13. A práče má 23. A takhle je to také u dalších mytických jednotek.

Předem děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V nasledujúcom update to ešte nebude, ale v Rebelanci, ktorý sa pripravuje, budú aj zmeny mýtických jednotiek. Či už zmena množstva surovín a priazne potrebných na ich výstavbu, ale aj zmena bojových hodnôt.
 

Thasoss

Grepolis tým
V přicházejícím updatu 2.45 nebude, to je jasné, už je i jeho changelog uveřejněný, v updatu 2.46 bych také pochyboval, že bude tato změna. Jelikož pro vývojáře je teď prioritou připravit na implementaci nový vzhled hry a rozhraní.
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi zbytečné zakládat vlákno tak to napíši sem.
Co mi v téhle hře chybí, co by být mohlo jsou udělované ceny alianci. Aliance jsou celkem dobře podchycené ve statistikách, ale chybí tomu udílení cen na alianční úrovni. Na hráčské úrovni je udílení cen pěkné, i když jednu mušku to má.
Tak tedy abych to zkrátil. Udělat stejný system udílení cen pro alianci jako je to pro hráče. Určitě by se mnozí hráči více snažili kdyby se mohla vyvesit nějaká ta cena na profil aliance.
A jedna věc mi chybí u udělených cen v profilu hráče. Když si najedu na udělenou cenu v profilu cizího hráče ukáže to její popis. Například "už jsi získal 500 surovin" ale pokud si najedu na cenu v záložce ceny při administraci na svém profilu v /upravit profil/ tak se popis neukáže a musím na to "z venku" přes info a na nick. Nebylo by špatné kdyby se zobrazoval popis právě i při administraci v upravit profil.
 

DeletedUser9897

Guest
Uvítal bych, kdyby se do grepolimaps dalo malovat.
Možná to už zaznělo, možná to tam i je, ale já to nenašel.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nedá, není to majetkem InnoGames, aby na tom mohlo provádět úpravy. :) Tudíž tady s tím nic nemůžeme dělat.
 

DeletedUser3960

Guest
já bych třeba uvítala možnost používat animované smaily ve foru aliance. Podobné jako na skypu
 

DeletedUser231

Guest
Fórum je o tom, že je přehledné a je snadné se v něm vyznat. Smajlíky si můžeš najít kdekoli na internetu a vkládat je pomocí odkazu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Z návrhů zmíněných zde na prvních 16 stránkách vybrány a poslány tři návrhy.
[POST=113560]Návrh č. 1[/POST]
[POST=71674]Návrh č. 2[/POST]
[POST=66309]Návrh č. 3[/POST]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru