• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10018

Guest
Nevím kam jinam to napsat, ale bylo by dobré ve hře dodělat jak je v přehledu meče útok, vzpoura, špehování a další aby se ukazoval čas uskutečnění té které události i vteřiny, když už to je u špehování a obchodu tam vteřiny jsou.
 

DeletedUser7382

Guest
To je docela zajímavé. Ale to by už nebyla ostrovní mise. Musel by to být nový typ mise, přístupný až po postavení přístavu.
 

Thasoss

Grepolis tým
To už tu zaznělo a vývojářům jsme to neposílali... přidání ostrovních úkolů do hry se plánuje.
 

DeletedUser7382

Guest
V DevBlogu kdysi bylo, že by chtěli zavést víc ostrovních misí. Ale jinak máš asi stejně pravdu.
 

DeletedUser10159

Guest
ta mise by se jmenovala mořká mise nebo něco podobného že záchrána že tam musíš převážet pár vojáčků a za to dostanež surky
 

DeletedUser10159

Guest
vylepšení speciálních budov že přeba na úrovni 2 tak to bude o 1 víc fungovat
 
nedalo by se trochu vylepšit požadování z vesnic??? při kapitánovi musím klepnout na vesnici, pak na dobu a potvrdit...a takhle to opakovat na každém městě. bylo by fajn,kdyby u každého městečka bylo okénko, které by člověk zaklikl a pak dal hromadně požadovanou dobu a potvrdil...
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevím jak ty, ale mi se to v přehledu zemědělek uchovává. Když zvolím u prvního města, že chci drancovat na 5 minut, tak mi to automaticky zůstává, když zvolím další město na jiném ostrově. :)
 

DeletedUser8956

Guest
Je fakt, že s funkcí kapitán by mohlo vyjma přehledu vesnic existovat také jedno tlačítko na celý ostrov, které by ve zmíněném přehledu vybralo vesnice z celého ostrova najednou :) Jde ale asi o vyváženost, jestli by to pak nebylo až moc rychlé a jednoduché :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Vždyť to tak je. :) Máš tam v sloupečku ostrovy a města, která na nich máš... zvolíš na nějakém ostrově město a automaticky se ti označí všechny zemědělky, ze kterých lze vybírat :) Takže pořád platí, že jedním kliknutím vyklikáš všechny zemědělky.
 

DeletedUser8956

Guest
A jo, omlouvám se, tak tedy tlačítko pro všechny města najednou ;) Ale jak jsem psal, to už by asi bylo moc :)
 

DeletedUser10159

Guest
odměny na forum
poslání zprávu odměna 5 reputací
Dát nikomu 1 reputaci odměna 10 reputací
udělat si podpis odměna 25 zlaťáku v hře
udělat si první příspěvek odměna 5 reputací
založit téma 50 zlaťáku v hře
mít titul ´obyvatel´ odměna 25 zlaťáků do hry
založit skupinu nebo přidat se do skupiny odměna 15 reputací
dobrovolní úkol:být součástí Grepolis týmu odměna 200 zlaťáků

jo a ktomu přidat šipky ale jestli chcete to vylepšit klidně já udělám fotku jak by to ten úkol vypadal
 
jo to jo, to souhlasím, ale já spíš měla na mysli, že označíš města, protože na jednom ostrově jich můžeš mít víc a pak vše najednou požaduješ... a ne za každý ostrov zvlášt...
 

DeletedUser8956

Guest
Stírku fórum přece není soutěž :) Tady jde především o získávaní a sdělovaní si informací o hře :) Vůbec nejde o nějaké reputace, skupiny apod, to jsou jen doplňky, které jsou nepodstatné :)
 

DeletedUser10159

Guest
já vím ale aby to tady přinutilo lidi chodit na forum jsme asi 42 uživatelů kteří aspoň za 3 nebo 4 dny dají 1 příspěvek
tady je ten obrázek prosím zamira aby ty malé obrázky to kolem ti postavy smazaly protože to není hezké když tam de vidět vodu
do grepolisu.jpg
 

DeletedUser10159

Guest
Mít tady cvičný vlákno
často je tu hodně lidí kteří dělají v obrázků chyby a její velikost je špatná a v tom cvičným vláknu by šlo dělat téma nwbo ankety ale že tam píšeš neznamená že budeš mít příspěvek navíc
 

DeletedUser231

Guest
Na obrázky můžeš používat svůj vlastní profil kde si vytvoříš album s názvem -například- Zkoušky. Tam si budeš vkládat obrázky jaké chceš, samozřejmě v souladu s pravidly.
A ankety? Zbytečnost... Moderátor kterého požádáš Ti milerád vytvoří anketu přesně na míru.

Milý Štírku, než něco napíšeš zamysli se nad tím a zkus najít alternativu, tedy jinou možnost jak to udělat. A neoháněj se prosím věkem.
Tož to je asi vše. Přeji krásný den.
 

DeletedUser7382

Guest
No, a kolik mu asi tak je? Teda já se sice nemůžu ohánět vysokým věkem, to se ale podle příspěvků hráče nedá jen tak usoudit, ale někdy jo...
Promiň, tvé návrhy jsou trochu mimo. Asi ty návrhy myslíš dobře, ale tohle je jen můj názor.
Tím tě ale rozhodně nechci odrazovat od psaní návrhů na vylepšení, třeba se najde něco, co by se dalo vylepšit, ale ten návrh musí stát opravdu zato... Doporučuji si přečíst co nejvíce starých návrhů (třeba všechny), tam poznáš, které návrhy byly hodnotné a které ne, mohlo by tě to inspirovat.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den , mám tu senza nápad pro hru grepolis

Nápad je to,že když si třeba nějaký hráč-A- dobyje město tak jestli by se mohli resetnout body v akademii (to co tam měl ten hráč -B- vyzkoumané)

Dal bych hlasování do hry a jsem si jist že by dost lidi hlasovalo pro tento návrh

Předem děkuji :) pokud mě chcete kontaktovat muj e-mail je tvojamama3@seznam.cz
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru