• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
To by měla spousta hráčů radost, hlavně na světech se vzpourou... kolegové by jim to město při útocích před koldou vyfarmili, takže by tam nebyly žádný nastřádaný suroviny a krom šermů a pomalých transportek by nemohl hráč nic stavět, ale musel by čekat, než se mu ty věci dovyzkoumají. :hmm
 

DeletedUser7382

Guest
Návrh má něco do sebe, ale jen pokud se je městě vyzkoumána spousta zbytečných výzkumů nebo kombinace výzkumů je špatná a kvůli takto špatně investovaným výzkumným bodům je třeba výzkum předělat a utrácet za to kulturní body. Na druhou stranu by se restart akademie hodil jen málokdy a pak by se musela celá akademie zkoumat znovu. Anebo nechat hráči dobývajícímu město na výběr? Ale jak?
 

Thasoss

Grepolis tým
Město by převzal, otevřel by akademii a místo technologického stromu by měl na výběr, zda chce přijmout, nebo odmítnout všechny výzkumy (před přijetím/zamítnutím by tedy neviděl stav akademie)... do té doby, než by se rozhodl, by žádný z výzkumů nebyl aktivní (např. falanga atd.). Jediné, co mě teď napadlo. Pokud by hráč měl na výběr, co si ponechá a co ne, tak by se tím narušila podstata ceny 1 KB za navrácení výzkumu.
 

DeletedUser7382

Guest
Celkově koncept toho, cos vymyslel, je velmi dobrý, souhlasím s tím.
Nemyslel jsem nechat na výběr u každého výzkumu zvlášť (to by opravdu bylo k ničemu navrácení za 1 KB), ale myslel jsem také nechat na výběr u celé akademie, pochopitelně.
Pak by ale naopak měly být vidět výzkumy v akademii, aby měl hráč volbu na základě něčeho, jestli je pro něj výhodnější vrátit nějaké výzkumy za pár KB, anebo restartovat celý výzkum. Byly by na výběr pouze tyto dvě možnosti pro přijetí / odmítnutí všech výzkumů, nic mezi tím, samozřejmě. Ale k čemu to je, že hráč při té volbě neuvidí, co je v akademii vyzkoumáno, to je prostě volba naslepo, a tedy k ničemu (taková volba, kterou je nutné učinit, ale nemůžeš vědět, co si máš zvolit).
 

DeletedUser9897

Guest
Je to zajímavé, ale možná bych dal dolů do rohu kolonku, kde by bylo: Resetovat veškeré výzkumy - ceny 3 KB (4,5,6 apod.) jak by se to určilo. Co vy na to?
 

DeletedUser

Guest
já nevím ale určitě to je lepší nežs ezlobit co tam ten hráč měl vyzkoumané :D
 

DeletedUser10544

Guest
Dobré by bylo něco, jak je chat, akorád pro alianci. Něco jako facebook. "Ruzibee píše" atd.
 

DeletedUser

Guest
no ten chat je dosť nefunkčný... naozaj by ho bolo treba vylepšiť.. aspoň tak ako je na the weste...
 

DeletedUser10599

Guest
Aby se ještě nějak lišil svět hrdinů od ostatních světů.
 

DeletedUser7382

Guest
Ale jak ještě by se měl SH lišit? :)
Musíš být trošku konkrétnější a svůj nápad rozvést, nikdo to za tebe vymýšlet nebude - ty to musíš vymýšlet, když to navrhuješ.
Třeba tě napadne něco, co se chytí. :) Ale to se uvidí...
 

DeletedUser10599

Guest
třeba mořské mise to znamená že by se jednou za den každému hráči objvila mise blízko na moři od jeho města a musel by tam jet s loďemi kdyby jí chtěl udělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
To už v tomto tématu navrhoval Štírek. Ale mě se to docela líbí. Otázkou spíš je, jestli by se to poslalo výše vývojářům do Německa, nebo ne. A myslím, že něco takového jen tak neplánují.
 

DeletedUser10159

Guest
musíme zapojit hlavy aby se to německa líbilo musíme to udělat stějně dobře jako ostrovní mise
 

DeletedUser10599

Guest
třeba mě napadla mise piráti byly by tam birky a ohnivky a my by sme tam museli poslat ohnivky na jejich zničení
 

DeletedUser10159

Guest
takhle ?
Pane viděli jsme piráti.Jestli je nezastaví me tak budou drancovat všechni ostrovy a budou napadat kupce.Tak můžeme přimo hned umřít.Ale vládce řekl.Ale můžeme s ními vyjednat mír.


dobrý skutek špatný skutek
Zautočit na piráti a ochránit ostrovy. S nímy vyjednat mír a spolu vládnout a
drancovat.

Rychlejší stavení Vynucená oddanost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no celkom OK ale odmeny by tam mali byť vyššie lebo nie každému sa zl cchcú míňať na úlohy...
 

DeletedUser4369

Guest
AVE !
Nevím jak komu, ale mně celkem vadí, že nemohu vyřadit v kasárnách a v přístavu jednotky které v daném městě určitě nechci rekrutovat. Příklad: ve svých městech z 80%, po výzkumu "rychlých transportů" nestavím "pomalé transporty", ale už se mně mockrát stalo, že jsem omylem zadal jejich výstavbu, proto by se mně líbilo, kdyby byla možnost je ze seznamu vyloučit. "-)
 

DeletedUser10159

Guest
hej kámo 1.bylo by to škoda že by lidi na začátku neměly transportní lodě a 2.když se to někomu tohle stává tak má být pozorný a pomalé tras lodě si myslím že na grepolis eště budou hodně dlouho
 

DeletedUser9897

Guest
Každopádně je můžeš zrušit, stačí když klikneš na červený křížek vpravo dole, jistě, nevrátí se ti 100% surek, ale lepší než-li nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru