• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Předpokládám, že myslí skrýt u svých kasáren a přístavů určité typy jednotek, aby je nemohl omylem rekrutovat. Anebo když je v přístavu možnost stavit pomalé čluny automaticky a nelze je ze seznamu vyloučit jako ostatní jednotky vrácením výzkumu, tak aby mohl nějak skrít alespoň je. Není to úplně špatný návrh, ale opravdu chceme do hry přidávat kdejaké funkce? Aby toho pak nebylo moc a hra pak nebyla příliš přeplácaná. Každý hráč si musí dát pozor, na co kliká, a to je všude... A scoot má pravdu.
 

DeletedUser

Guest
nový bůch

já sem pro nového boha už sem vám ho i vymyslel jo takže problem s těžkým vymyšlenim nového boha už sem zařídil
 

DeletedUser10159

Guest
jo ať už je noví bůh mě nebaví pořád mít bohy dia poseidona heri athény a hada
 

DeletedUser9897

Guest
Tak mě tak napadlo, vždy, když myší najedete na město, zobrazí se tabulka, kde je uveden název města, majitel, bodový stav daného města a aliance. Co takhle tam ještě dopsat boha, který se v daném městě nacházím, samozřejmě že by se ten bůh ukázal jen u vlastních měst, ne cizích.

Hm?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
co by se mi moc libilo a bylo by to velkým přínosem pro plynulost hry, kdyby se daly reporty, které mi někdo pošle v zprávě anebo jsou dané na forum, přenést do mé simulace, bez toho, že se jako ted, musí jednotlivě opisovat počty vojáků v městě.

další věc, která by si mi v tého souvislosti moc hodila je, aby když mám navolenou simulaci s počtem nepřátelských vojsk, abych mohla přepinat z jednoho města na druhé , tak jak by mi jely utoky a zůstávaly by mi tam výsledky simulace z předchozího města...

dnes, když si chci simulovat utoky z více měst, a mám k tomu jenom přeposlaný report, tak si musím prvně opsat výsledky špehování a musím si napsat stavy všech měst, které chci poslat do utoku a jednotlivě je tam zadávat. stačí sebemenší chyba a musím to celé obsolvovat znovu... což třeba u dvaceti měst je na prášky...
 

DeletedUser10159

Guest
oprava přicházení zpráv

já bych spíš chtěl aby zprávy přicházely v čas mě přeba příde zpráva o 5 minut pozdě tak aby tohle už bylo spraveno
 

DeletedUser

Guest
já bych spíš chtěl aby zprávy přicházely v čas mě přeba příde zpráva o 5 minut pozdě tak aby tohle už bylo spraveno

Tá správa príde okamžite len musíš kliknúť na niečo na bočnom paneli alebo na nejakú budovu. Ale mohli by to opraviť. A ja navrhujem to čo som navrhol aj na SK fóre. A to je to že by sa do Grafiky na tie prázdne kopce pridal akvadukt alebo i mestská stoka. Ale bolo by to iba v grafika nedalo by sa na to kliknúť.
 

Thasoss

Grepolis tým
Počet členů nastavený na 60 lidí je si myslím dostačující, nepamatuji si alianci, kde by bylo všech 60 lidí aktivních. Ale abych nekomentoval pouze svým osobní názorem, tak na rovinu říkám, že nastavení světa se po odstartování nemění. :) Budete se tedy tam u vás muset smířit s tím, že 60 lidí je maximum. Ale v založení akademie či sesterské aliance, nebo křídla, prostě druhé aliance, vám nic nebrání.
 

DeletedUser9885

Guest
ahoj , dobrý den

měla bych návrh na vylepšení pošty

je dost komlikované něco v poště hledat .... když už konečně najdu zprávu, která je třeba týden stará a bohužel není to ta co hledám a chci pokračovat ...vrátím se mi na začátek seznamu (nejnovější zprávy) ...atd ... atd.... nechci tady všechno vypisovat ..asi všichni víte jak pošta funguje :)

chtěla bych navrhnout jestli by nešlo udělat něco podobného jako je "hledat" v žebříčku ...název hráče ..aby se pošta vygenerovala jen podle jména .. nebo datumu ...nebo třeba i jen slova "jako když se hledá na netu"

myslím, že to hodně času ušetří a je to dost velké ulehčení hlavně pro vedení v aliancích ..kteří komunikuji se všemi hráči i spoluhráči atd.

snad jsem to napsala dost srozumitelně ....a pochopili jste
děkuji
 

DeletedUser10159

Guest
no to i hráč Asinibon s tím hovořil z administrátorem hry že to prostě nejde pořád velké aliance pak ti teří začínají nemají šanci
 

DeletedUser10159

Guest
Ashampoo_Snap_2014.02.05_11h10m15s_001_Default Calendar - Google Chrome.png chtěl bych oznámit že to ještě nejde dát v kalendáři na rok 2014
 

DeletedUser

Guest
V každé podobné hře jako Grepolis(Divoké kmeny,Chánové a.t.d.) máš vždycky nějakého hrdinu kterému můžeš dát jméno,cvičit ho a vybavovat ho zbraněmi a oblečením které můžeš najít v bitvách nebo misích.Taky by jste mohli dát v chrámu trochu víc bohů(Artemis,Apollo a.t.d):D
 

DeletedUser

Guest
Mno já bych spíše uvítal začlenění nějakých národností...např. Sparťané, Athéňané, Delfané atd. tyto národy by měli každý svoje vlastní bonusy, případně vlastní jednotky a nebo i jen zvýhodnění již stávajících. Například sparťané silnější hoplity v útoku atd.
Pak by možná neškodilo pár nových výzkumů, případně výzkumy na vylepšení... např. +10%obrana hoplitů proti střelbě.
Taky by bylo zajímavé zavést bonusy boha proti bohu. Když uctívám Poseidona a bojuji proti Hádovi mám o 10%silnější mýtické jednotky jednotky atd...nebo medúza +10%útoku pokud je v obraně Kentaur atd.
Mno a taky bych byl radši za větší kapacitu na přízeň.
Myslím, že by to přidalo nové a zajímavé možnosti jak hrát.
Pokud už něco z toho bylo zmíněno, nebo to nesplňuje kritéria správného návrhu, tak se předem omlouvám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Hledání zpráv podle jména by se opravdu hodilo takhle je to na dlouho pokud máte hodně zpráv.

No ta národnost je zajímavý nápad, ale provedení ve hře a by bylo těžší a celkově by to bylo trochu pomatený
 

DeletedUser11010

Guest
Vím že to je asi moc ale nebylo by špatný kdyby si hráč mohl zvolit způsob rozmístění jednotek a malá simulace boje by se též hodila :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru