• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Myslíš takové to hodinově se odkrývající zatemnění obrázku jednotky? To by nebylo špatné ve hře zase mít, protože vyčtu pouze to, za jak dlouho se dokončí celý příkaz, ale ne to, za jak dlouho se dokončí jediná jednotka.
 

DeletedUser8827

Guest
Taky myslím, že by nebylo marné, kdyby ten ukazatel vývojáři vrátili zpátky do hry, dle mě by to pro ně neměl být velký problém, když už to tu bylo.
 
docela bych uvítala, kdyby se ukazovalo při posílání podpor či utoků, kolik tam už jede vojska. (kolik je vojska na cestě) tak jako tomu je, když posíláš podporu do nějakého města a uazuje ti to, kolik tam toho už je... novinka by byla velkým ulehčením při posílání podpor do více měst, s různými bohy. člověk ztratí přehled a kolikrát do jednoho města pošle mnohem víc, než do jiného...
 

DeletedUser7382

Guest
A kdo by mohl zobrazit u jakých cílů, kolik tam čeho jede? Týkalo by se to pouze vlastní armády? Předpokládám že jo.
Pro přehled si stačí rozdělit svá města s vojsky např. na třetiny (pro případ, že chceš posílat do tří měst) a je to.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak to je samozřejmost. Ale nevyvracím, že by se to někomu ve hře mohlo hodit.
 
momentálně když má hráč začátečnickou ochranu, tak se na něj nedá kouzlit. nedalo by se to rozlišit, že by na něj něšlo kouzlit jenom negativní kouzla, ale třeba suroviny a vojsko ano?
 

DeletedUser12011

Guest
Já bych v dalším updatu uvítal podporu přehláskovaných písmen v názvu města. Dál by se mohla odstranit nepříjemná grafická chyba pod názvem města (zasahuje už do náhledu moře a dost kazí design). Jinak ke hře nemám žádné výhrady. :)
 

DeletedUser11589

Guest
Myslím si že by bylo dobré přidat funkci opustit město. Bylo by to výhodné pro hráče kteří se chtěj města zbavit ale nikdo se nehlásí že by si ho od vás vzal tak proste zvolíte funkci a např : za nějaký protiúčet nebo nějaké časové znevýhodnění se město bude moct opustit .
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, kdysi jsem to už někde na foru navrhoval, ale po letech koukám, že se to pořád nezměnilo, takže... Jde o výzkum "Beranidlo". Jedná se o výzkum týkající se lodí, s obrázkem, který připomíná hlavici beranidla, nicméně jedná se o tzv. kloun, který měly obvykle birémy a trirémy na přídi, a se kterým narážely do boků nepřátelských lodí a tak je potápěly. Nejde samozřejmě o nějak zásadní věc, ale pokaždé, když se podívám na kloun a čtu "beranidlo", cítím, jak mi v mozku roste tumor :p Přepište to prosím.

A když už jsme u přepisování detailů, u výzkumu "Cvičitel" stojí: "Tvoje kasárna pracují o 10% rychleji."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Co se týče Cvičitele, tak kasárna jsou pomnožné podstatné jméno, tudíž zde je to v pořádku. Na to beranidlo se podíváme, sám vím, že na lodích byl kloun, nicméně přeložilo se to tak z originálu (battering-ram) a bylo to tak po roky... takže si nejsem jist, zda kvůli matení hráčů je teď vhodné to měnit. Ale uvidíme.
 

DeletedUser5567

Guest
Nemohly by být za "zabité" hrdiny taky nějaký bb? 2-3 za úroveň, za hrdinu na 20 by bylo 50 bb.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý by konečne bylo přidat "Kdo je právě online a kdo není " Je to na DK a tady ne ?! :-D Proč ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Tento návrh byl posílán již několikrát. No, vývojáři o něj v této hře asi zájem nemají. :)
 

DeletedUser11549

Guest
Mohli by ste vylepšiť simulátor. Napr. Ak mám rozrobenú simuláciu a chcem prepnúť do iného mesta aby som to skúsil s iným vojskom tak sa mi celá simulácia vymaže.
 

DeletedUser11258

Guest
já bych uvítal vyhledávací okénko u zpráv. Nebo nějaké filtr. Pokud mi píše hromada lidí z celé aliance a já potřebuju najít poštu s konkrétním hráčem, tak je to v tom množství na půl hodiny
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že by se měl systém boje s hrdiny lehce upravit, konkrétně nastavit to tak, aby se Zureta považovala za námořní jednotku, je-li vyslána jen s námořními jednotkami, nebo aby se v tom případě boje neúčastnila vůbec. Je na prd, když ji mám v městě plným ohnivek a i když neztratím při útoku jedinou loď, ona se mi zabije klidně i o hradby a pak můžu 6 hodin čekat, než můžu znova útočit :D

A Thassos -> to je fakt, koukal jsem na to, ale na druhou stranu, celá anglická verze je dost silně postižená, kterej génius vymyslel, že zatímco kopí jsou ostrý zbraně, meče jsou tupý? o_O Meč je doslova poslední zbraň (až možná po noži), co by byla, nebo mohla být, tupá :D To, že ohnivky tam mají jako fast ships a rychlý transporty místo toho tuším jako light ships a spoustu dalších pochybných věcí, je další věc :)
 

DeletedUser5567

Guest
Co přidat i funkci doručit zboží hned, když je přeposíláno z města do města? Ať na grepu těma zlatkama do******e úplně všechno...

Ainess: se Zuretou jako námořní jednotkou se nedá než souhlasit.
 

DeletedUser12095

Guest
Plánujete nějakou grafiku města během kolonizace? Například hořící budovy či poničenou zeď?

Rovněž by bylo pěkné kdyby v okně aliance bylo podokno TOP10, kde by bylo vidět kdo z aliance získal nejvíc bitevních či stavebních bodů, kdo kolik za týden či měsíc získal nejvíc měst, kdo jich naopak nejvíc ztratil atd. Za týden/měsíc by proběhlo udílení medailía provedl by se restart těchto statistik. To samé by mohlo fungovat například pro celé aliance. Která aliance za týden nejvíc naloupila atd...
 

DeletedUser11955

Guest
jednotky

Zdravím já osobně bych byl pro aby se v nočním bonusu nemohlo útočit vůbec nebo aby byla pohyblivost jednotek jednou tak delší přece jenom hrajeme středověk a práče nemůže utíkat stejně rychle ve dne tak v noci noční hledí v tu dobu ještě neměli to samé 100% bonus se mi zdá docela málo :) řešil bych to tak že kdo u toho je mohl by použít nějakou možnost třeba že vojska v daném městě budou o 50% silnější ono by to rázem každého přešlo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru