• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Obráncovy jednotky jsou v době nočního bonusu silnější o 100%, dá se to vysvětlit znalostí terénu a tmou.
 

DeletedUser11955

Guest
zdravím chtěl bych se zeptat v aplikaci nejde dát kolku do odeslání podpory nebo utoku pokud jí nemáte vyzkoumanou a postavenou aby jsme si mohly zhruba odhadnout co se na nás řítí bude nějaká aktualizace aplikace aby to fungovalo?
 

DeletedUser12095

Guest
Co takhle udělat přemostění mezi ostrovy. Viz. obrázek. Jde o to, že postavením mostu by mohly přecházet pěší jednotky nebo by tudy nemohly proplouvat lodě. A musely by plout jinudy a cesta by se tak prodloužila. Na stavbě mostu by se museli podílet hráči z obou spojovaných ostrovů. Aby ke stavbě došlo musela by souhlasit například polovina hráčů z ostrova. Podmínky by se ještě museli doladit.

grep.jpg
 

DeletedUser11955

Guest
zdravím chtěl bych se zeptat v aplikaci nejde dát kolku do odeslání podpory nebo utoku pokud jí nemáte vyzkoumanou a postavenou aby jsme si mohly zhruba odhadnout co se na nás řítí bude nějaká aktualizace aplikace aby to fungovalo?

tady se odpovědi asi nedočkám :(
 

DeletedUser11706

Guest
dobry den mam dotaz šlo by ulechčit
vesnice
navrh/napad

Koncept:
URYCHLENÍ DRANCOVANÍ VESNIC
Důvod:
Zjednodušení ,a ušetreni casu
Detaily:
Nešlo by ulehčit drancovaní vesnic.
Ulehčení a zrychlení ,jedním kliknutím na
Drancovaní vesnic zadam čas (od 5min- 8h) a všechny města.
A je to ,když by mel hrač více mest na ostrove .
Bud by tyhle ostrovy musel udelat ručne,nebo by to bylo pripsáno mestu z nejmene body.
Grafika:
Nezaleží
Rovnováha:
Casove narocne u hracu hrajicích vic svetu
Podvádění:
Umožnuje návrh/nápad podvádění ve hře?Jak se tomu dá vyhnout?

Závěr:
Domyslet ,to z městami na jednom ostrove ,kteremu by to přidělovalo vydrancovane suroviny.

Dekuji ,za pozornost ,bloodonor
 

DeletedUser8498

Guest
Zdravím, již jsem to někde psal, ale za boha jsem nemohl dohledat kde. Mám jednu věc k updatu, který proběhl řekněme cca před 3 týdny? ..
A sice: agora - slavnostní pochod - bylo vidět na jednotky konkrétní číslo bitevních bodů a konkrétní počet bitevních bodů zbývajících k dalšímu slavnostnímu pochodu.
Po updatu je pod slavnostním pochodem POUZE informace, že mám nebo nemám 300 bb na další slavnostní pochod.
To je krok zpět. Proč? Může se to vrátit do původního stavu? Takle vůbec nevidím, jestli mi stačí zabít pouze jediného vojáčka nebo celých 300 do dalšího pochodu. Já tutu informaci zrovna pravidelně zužitkovával.
Díky.
 

DeletedUser5567

Guest
Při používání správce a skupin měst by se mohlo při rozkliknutí seznamu měst a jejich skupin (čili po kliknutí na název), mohly zvýraznit skupiny do kterých dané město patří. Já v nich mám občas bordel a byť se snažím mít přehled, tak občas nevím, jestli patří tam nebo onam a musím pak rozklikávat jednotlivé seznamy a tak je hledat. Díky za poslání návrhu do Němec.
 

DeletedUser5567

Guest
A taky navrhuju, aby si mohl každý upravit pořadí hrdinů v shromáždění hrdinů. Někteří jsou zalezlí pořád ve stejném městě, s jinými se často hýbe, proto bych si ty co často přesunuju rád dal někam nahoru, ať k nim nemusím pořád rolovat. (a pro simulátor možná udělat něco podobného či aspoň přesunout hrdiny, kteří mají významný vliv na průběh boje na přední místa (Leonidas, Zureta, Uferon)
 

Thasoss

Grepolis tým
Oficiální vyjádření od týmu, zda bude návrh odeslán, nebo ne, sdělíme až tehdy, až si vývojáři vyžádají výběr těchto návrhů. Aktuálně však pracují na vlastních myšlenkách.
 

DeletedUser8827

Guest
Jeden malý požadaveček, nebylo by možno v update přidat tlačítko minimalizovat i na okno "Hlášení"? Pokud mám poslány do určitého města podpory z víc svých měst a na to podporované město se útočí, tak musím pak rozklikávat pořád hlášení, abych mohl v těch jednotlivých mých městech zadat stavění jednotek, které padly při podpoře. Snad není problém, že kvůli takové maličkosti jsem nepsal podle formuláře:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Možnost minimalizovat jakékoli okno jsme již zaslali, ale není problém ho v budoucnu podat znovu.
 

DeletedUser8827

Guest
V budoucnu? Myslím, že tento požadavek je možno poslat hned, ne? Pokud již byl zaslán a nebyl realizován, není na co čekat, pokud tedy na tom technici Grepolisu nějak už nemakají, jestli o tom máte nějaký info. Dík
 

DeletedUser12095

Guest
Ahoj, bylo by fajn, kdyby jste do sekce jeskyně umístili tlačítko, po jehož kliknutí by automaticky naplnilo jeskyně stříbrnými mincemi ve všech městech na maximum.
 

DeletedUser12219

Guest
Úplně nejlepším přínosem do hry by bylo upravit časovač ve hře. Není možné,aby tam byl rozptyl +- 15 sekund. Tohle třeba v TW2 vůbec nebylo a tady to je obrovská chyba.
 

DeletedUser9355

Guest
Tak časovač je základ téhle hry, bez něj už by to nemělo smysl vůbec hrát. Boje by byly pěkně nudné prostě všechno poslat na vteřinu stejné čas ani náznak vzrušení jestli časování vyjde a nebo ne:) Navíc by to byla metla na menší a slabší hráče. Takže pro mě je časovač výborná a přínosná věc:)
 

DeletedUser9364

Guest
Já bych s časovačem vůbec nehýbal... Blbě by se kolonizovalo, kdyby bylo 1s před útokem 10 útoků od odesílatele KL a 10 podpor od toho, co si město brání...
 

DeletedUser12187

Guest
Taky bych měl jeden námět na zlepšení, od jisté doby zmizela možnost na apce, na fóru citace a editace příspěvku moderátorem. Nebyla by možnost tu editaci vrátit? Eventuálně podpořit možnosti na apce, např. Správa fóra, editace hlavičky vlákna, smazat vlákno a vyhození hráče. Podpořilo by to větší použití apky. Děkuji
Poslední dobou mám problém s editací vlastního příspěvku, dalo by se s tím něco udělat? Díky za odpověď
 

DeletedUser12478

Guest
Dobrý den, mám dotaz nebo spíše nápad. Nepřemýšleli jste o nové speciální budově, která by umožňovala ve městě uctívat dva různé bohy? Aby bylo možné ve městě mít mýtické jednotky od dvou bohů. Je to jen takový nápad, ale by to dost dobré. Díky Pavel1770
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru