• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser231

Guest
Vážení hráči,

rádi bychom zjistili, co se Vám líbí popřípadě nelíbí na internetové online hře Grepolis.
Toto téma bude sloužit k tomu, abyste si mohli popovídat o tom, co by jste rádi viděli v dalším updatu hry!
Můžete upustit uzdu fantazii tak se nebojte :)



S přátelským pozdravem Váš Grepolis Team
 

Thasoss

Grepolis tým
Třeba hromadné mazání příspěvků? Podobně, jako když chcete mazat větší množství mailů ve schránce, tak to myslím ;-)
 

DeletedUser7296

Guest
Možnost zakázat dostávání hlášení o stavbě. (Pokud to tam někde je, tak se omlouvám, asi jsem slepý a nenašel jsem to :D )
 

DeletedUser7382

Guest
Thassos: Výborný nápad, někdy mě unavuje promazávat stovky příspěvků. :)

s04zampach: V nastavení to jistě najdeš. ;)
 

DeletedUser231

Guest
To s04zampach: Dej Nastavení -> Upozornění a tam to je jak řekl Dan ;)
 

DeletedUser7382

Guest
Dejte to jako důležité, protože se to propadává čím dál hlouběji mezi tématy, takhle by to zůstalo pořád nahoře. :)
 

DeletedUser

Guest
Nic proti, ale toto téma v podstatě dubluje celou sekci návrhy a nápady.. protože jak jinak se návrh nebo nápad dostane do hry než prostřednictvím updatu...
 

DeletedUser7382

Guest
V podstatě máš pravdu a myslím si delší dobu to samé... Ale možná je to dobré pro ty kraťoučké dobré nápady, jaký sem napsal třeba Thasoss. :)
 

DeletedUser7382

Guest
Nového boha tedy kompletně vymysli, ale tohle bych nechal na Inno, myslím, že je to dost předčasné.
Co se týče nápadu Artemis na běžných světech, takový nápad tu už tuším byl. Artemis je doménou světa hrdinů, to bychom rovnou mohli do normálních světů zavést všechno, v čem je svět hrdinů jiný, a pak by byl vlastně k ničemu...
 

DeletedUser

Guest
už na novém bohu pracuji a s artemis máš pravdu ale at ji odendaj z simulátoru na norm. světech protože když ji nemužeš mít tak je blbost aby tam byla

EDIT: jejich vojska mužou to být tytáni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
APOLLON kouzla:
-------------------VRAŽEDNÝ ÚTOK------------------------------------------ZÁŘIVÉ SVĚTLO---------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------město na které-------------------------------------------město na které toto------
-------------------toto kouzlo použijete--------------------------------------kouzlo použijete bude----
-------------------ztratí 10 náhodných--------------------------------------odměněno 10 lučišníky.---
------------------ jednotek. cena 200 přízně---------------------------------cena 80 přízně.----------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------ZASTAVENÍ ÚTOKU -------------------------------------OCHRANA-----------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------útok který na vás-----------------------------------když toto kouzlo---------------
-------------------de a vy toto kouzlo----------------------------------použijete na sebe-------------
-------------------použijete tak 5%------------------------------------či někoho jiného tak-----------
-------------------protivníkova útoku----------------------------------tak to město dostane----------
-------------------bude bojovat proti protivníkovy----------------------po dobu 12 hodin štít a nikdo na
-------------------sámemu.cena 150 přízně.-----------------------vás nemůže útočit a posílat negativní -----------------------------------------------------------------------posílat žádná negativní kouzla.----------------------------------------------------------------------kouzla pozitivní ano. cena 200př.-
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
U té ochrany, tam je to skoro jako u Athény, akorát že by to propouštělo pozitivní kouzla... hmm, tak trošku by to pomohlo už zvýhodněnému obránci- útočník by nemohl shodit hradby, ale ostatní ali spolubojovníci obránce by mu mohli ihned zvýšit obranu nakouzlením jednotek?
 

DeletedUser

Guest
ano mohly ale je malá pravděpodobnost že by se všichni sešli ps. ještě pracuji na mítyckých jednotkách jestli chcešvědět víc o mém nápadu nebo mi poradit tak mi napiš soukromku

omlovam se žesem to sem napsal nevšim sem si že je to zakazany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Jako nápad dobrý, ale opravdu si myslím, že se to jen tak neujme. I kdyby se to tady odsouhlasilo a odeslalo se to k Němcům do Inno, tak Grepolis tým už dál nic neovlivní. Pak si můžeme domyslet, co na to Němci. Až oni budou chtít, tak nějakého boha sami přidají...
 

DeletedUser7382

Guest
Anebo už na nějakém starém světě účet zrušil... Každopádně mně nějak nevadí, že jsou ohrané, já tomuhle zrovna pozornost nevěnuji...
 

Thasoss

Grepolis tým
Já je ještě ohrané ani nemám, protože ani vlastně na ně pořádně nekoukám =D Ale občas se mi stýská na normálním světě po kamení od Artemis
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
ano přídou mi ohrané je velice nudné mít tam furd dokola na ty samy bohy
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru