• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Co nového na světě Gythium

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9683
  • Vytvořeno

DeletedUser5504

Guest
.... ale tak to vždy bylo a bude - zbabělci vždy utíkají do největší Ali a že jich teda na Gythiu je požehnaně. Kdyby všichni drželi se svou Ali a žádní zbabělci by neutíkali....
:)
Tak ty jsi taky vtipnej :D Zbabělci utíkají do silnější ali.. že to říkáš zrovna ty. Sám si v prosinci utekl od Barbarians do Angels, protože vás drtili... Takže si vlastně o sobě řekl, že jsi zbabělec :))
 

Přílohy

  • iVKW.png
    iVKW.png
    56,5 KB · Zobrazení: 6

DeletedUser12692

Guest
No je vidět že umíš hledat ve statistikách :D kdyby jsi hledal trochu víc zjistil by jsi nakonec přešli úplně vsichni barbaři ;)
 

DeletedUser5504

Guest
Jo, o tři měsíce později... ti všichni barbaři to ještě zkoušeli ;) A podle tebe jsou teda zbabělci i oni jo?
 

DeletedUser12692

Guest
Ne, tak jsem to vůbec nemyslel... To by byly zbabělci úplně všichni, protože tak grep funguje - aliance se spojují v silnější. Zbabělcem označuju ty co byly u nás, u SPQR u Aziz a přeběhli víš :) ;) ... Tím příspěvkem jsem chtěl jen přiblížit situaci na serveru těm co tam nehrají, jako to děláte vy, akorát bez toho vašeho přikrášlování ;) To že se mě hned snažíte očerňovat že já jsem tohle a tamhle to, mě jen utvrzuje v tom že mám pravdu ;)
 

DeletedUser5504

Guest
Já se tě nesnažím očernit, to asi špatně chápeš. Jen se mi nelíbí to označení zbabělci pro tyhle lidi. Nemají chuť hrát sami někde, když jim nikdo nepomůže nebo jich tam hraje málo a tak. Proto jsem poukázal na to , že jsi taky přešel ze slabši ali do silnější, právě asi z podobného důvodu a nemyslím si, že by byl zbabělý přechod lidí od SPQR ani tvůj. Někdo radši hraje ve spolupracujícím kolektivu, který u nás najdou a asi i u vás
 

DeletedUser12592

Guest
Ne, tak jsem to vůbec nemyslel... To by byly zbabělci úplně všichni, protože tak grep funguje - aliance se spojují v silnější. Zbabělcem označuju ty co byly u nás, u SPQR u Aziz a přeběhli víš :) ;) ... Tím příspěvkem jsem chtěl jen přiblížit situaci na serveru těm co tam nehrají, jako to děláte vy, akorát bez toho vašeho přikrášlování ;) To že se mě hned snažíte očerňovat že já jsem tohle a tamhle to, mě jen utvrzuje v tom že mám pravdu ;)
v tom pripade si utopil svoje tvrzeni z predchozi stranky, kdy ses vysmival, ze nase alli je slozena z prebehliku, presto sam jsi prebehlik a nakonec tvrdis ze to je naprosto v poradku..
 

DeletedUser12692

Guest
Nikomu jsem se nevysmíval... Očividně nechápeš co jsem tu napsal. Nechápu že tu s váma vůbec ztrácím čas :D
 
Nahoru