• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Další nápad

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Nápad č.2 - Výzkum

Koncept:
Nápad se týká výzkumu, který bych pojmenoval např. Obživa. Šlo by o to, že by se sázely olivovníky, vinné révy a rybařilo by se. Efekt výzkum by zvýšil maximální počet volných obyvatel o 200 - 500.

Důvod:
Ve starověkém Řecku se rybařilo a rostla tam spousta vína a oliv, takže bych chtěl hru trochu připodobnit skutečnosti. Lidé se přece v minulosti neživili jen chlebem z obilí ze statku.

Detaily:
Už není potřeba více detailů.


Rovnováha:
Zvýší se počet volných obyvatel a tím vzroste i početnost armády těch, kteří si to vyzkoumají v akademii a doufám, že se tímto rovnováha hry negativně nezmění, alespoň mě nic nenapadlo.

Podvádění:
Nenapadlo mě, jak by tento výzkum umožňoval podvádění ve hře.

Závěr:
Jaký k tomu máte postoj a nenapadá vás jiné uplatnění tohoto výzkumu?
 

DeletedUser5504

Guest
Víš. Takže další obyvatelé. No myslím si že je to další složitá vymoženost.
Když umíš zacházet s obyvateli tak ti vystačí to kolik jich máš:grepolis
 

DeletedUser7382

Guest
Jde hlavně o zpodobnění. Účinek tohoto výzkumu je vedlejší, ale napadá tě snad něco jiného, jak by se využil?
 

DeletedUser7382

Guest
Sice je to vedlejší, ale bez užitku by to rozhodně nebylo. A jak jsem říkal to zpodobnění...
 

DeletedUser

Guest
Na toto je tu vyskum pluh. Druhy rovnaky vyzkum s inym obrazkom a menom urcite nebude a pravdepodobne nebude ani podobny.

A prerabat existujuci vyskum len aby vyzeral krajsie sa Nemcom asi nebude chciet babrat a ani by som to osobne od nich nikdy nechcel. Su ovela dolzeitejsie veci ktorym sa este nevenovali.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak by byli dva výzkumy. ;) Celé by to nemuseli překopávat. Mě nebude vadit, když to Němci neudělají, byl to jen návrh, nic víc, nic míň.
 

DeletedUser

Guest
mě se to líbí, sice je fakt že to naši vývojáři asi řešit nebudou, ale kdyby se m ísto pluhu objevilo něco podobného, s grafickým vyjádřením ve hře... co by ne:)
 

DeletedUser

Guest
Ano. Nechápu proč zrovna pluh přidává obyvatele. To rybaření a to další by bylo na 100% lepší :p
 

DeletedUser7382

Guest
Pluh dává smysl, protože ho táhne dobytek, a tak se bude rychle a efektivně získá to důležité z obilí. Ale asi bych tu měl raději, co jsem navrhnul.
 

DeletedUser29

Guest
Máš málo obyvatel?
Postav nové město, potom by byli nějaké města ksoro nedobytné...
 

DeletedUser7382

Guest
Ale né! O to mi nejde. Jako bych to už nepsal.

Zdá se, že s návrhem nic nebude... No nevadí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru