• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Debata o soutěží : O vytvoření nejlepšího hrdiny

DeletedUser

Guest
Máte jakýkoli dotaz, ideu ke zlepšení či jen vzácnější než zlato: Kritiku? Či jen chcete rozvinout debatu s ostatními pisálky? Vážíme si, že na našem fóru se nachází velký počet talentovaných spisovatelů a proto jsme se rozhodli Váš dar rozvíjet tímto směrem... Šance má každý stejné, každý začínáte před prázdným listem, je jen na Vás, jakého hrdinu a prostředí, v němž se bude pohybovat vytvoříte!
Hodně štěstí.
 

DeletedUser

Guest
Imho tématicky zatím nejtěžší soutěž tohohle typu tu :)
--
Rizael napsal/a:
1) Jména postav nesmějí být vulgární či úmyslně okopírována ze známého literárního díla (Vulgarita je v rozumných mezí povolena)

Tzn HLAVNÍ postava nesmí být už existující, či absolutně všechny v příběhu? U toho druhého případu by to bránilo začlenění mezi stávající hrdiny bájí a tím by to ztratilo ten punc :)
 

DeletedUser

Guest
Postavy se nesmí jmenovat tak, jako již vytvořené postavy (Kvůli ochraně autorských práv) Pokud ale postava existovala (nebo alespoň byla zmíněna její existence v pověstech) může se v příběhu vyskytovat, ovšem nesmí zastupovat hlavního hrdinu :)
 

DeletedUser

Guest
Supr, budu rád, když bude v hlavě vznikat příběh nejen tobě :). Přeju hodně štěstí
 

DeletedUser

Guest
Jsem nováček a ráda bych se zeptala na dvě věci. První, zda smíme pozměnit tok dějin: Takže, jestli můžu do příběhu zapojit např. Dia nebo Héru a udělat z nich třeba rozhádané novomanžele. A druhá věc, nedopátrala jsem se čehokoliv,kam bych mohla zaslat případný příběh. Za kladné vyřízení jsem vděčná :)
 

DeletedUser40

Guest
Zapojit určitě můžeš, jen to nesmí být hlavní postava (resp. hlavní postavy) Tvého příběhu.

Až budeš mít svůj výtvor hotový, založ zde nové téma: http://forum.cz.grepolis.com/forumdisplay.php?f=94 (pomocí tlačítka „Nové téma“) a jako předmět tématu dej „Hrdina - Fira Eliven“. Přeji hodně štěstí.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím adminy a ostatní spoluhráče, má otázka zní: Hlavní hrdina může mít jakékoliv jméno krom řeckých bohů, hrdinů apod. nebo se musí jmenovat, tak jako já zde/ či ve hře? :))
P.S. 10.000 Znaků, tato hranice se smí překročit, či nesmí? :)
 

DeletedUser40

Guest
Hlavní hrdina nemusí mít stejné jméno jako máš ve hře, záleží jen na Tvé fantazii.

Maximální počet je 10.000 znaků, minimální 1.000.
 

DeletedUser

Guest
Ano, vše toto jsem si přečetl, ale stalo by se něco, kdybych překročil hranice 10.000 znaků? I přesto, že vím, že se mi to nepodaří? o_O
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
do tvého příspěvku se vejde 10.000 znaků. Ale tak... Sám jsem se těchto soutěží kdysi účastnil, pokud to bude tak o + - 500 znaků více, nic se nestane :)
 

DeletedUser

Guest
mimochodem, když soutěžíte, tak nespěchejte, nevítězí nejrychlejší ale nejlepší..:)
pokud vás něc napadne, tak to pište do wordu, a hezky si to vypiplejte:)
je fajn že se nám objevují první soutežící, ale pořád máte čas svá díla hezky piplat:)
 

DeletedUser

Guest
Myslíš Word, nebo Grepolis World? :D
U prvýho případu - Můžeš, vlastně bych to doporučoval. Nemusíš tak spěchat a můžeš si to uložit a pokračovat jindy. Jedině si musíš hlídat znaky, abys nepřesáhl. Není nic horšího než dumat nad tím, která pasáž je tak nepotřebná, aby se mohla vypustit. :)
Pokud druhý případ - Asi to je lepší, vzhledem k tématice a faktu, že to vlastně pořádá Grepo tým.
 

DeletedUser

Guest
Když se řekne "Antické řecko", vždycky mě napadne Grepolis. Zkus něco takového udělat..
 

DeletedUser

Guest
Ernos

Já jsem to své dílo úplně pokazil xD....Škoda že to nejde napsat znova :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru