• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Demoliční lodě - Využití ?

DeletedUser5002

Guest
Tak neřekl jsem, že Triremi jsou dobré lodě :) Ale alespoň brání když mají. Na útok jsou slabé. Jsou asi ideální ke koldě, ale u vzpoury jsou ideální ohně a u dobývání je to na úvaze.... Ale zase .... kdo jezdí útočit naslepo? Kdo by poslal triremi na demoličky? Kdo z Vás?:)
Tohle všechno jsou proměnné, které dobrý hráč má zvládlé a zase jsem u toho, demoličky mě u nikoho vůbec nezajímají a pokud je bude mít, tak jen dobře :) bude mu to chybět na armádě..... viz příspěvek Shari dneska u Joníka .... hodně měst, ale žádná armáda :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Toto je případ, kdy útočník demoliční lodě proklíná.
[SPOIL]
28a5b9s.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser12720

Guest
Já občas použil demoličky na podpory a úspěch. Aliance posílala birémy takže nepřítel poslal ohnivky a demoličky se hodily. :)
 
Já demoličky použil jen na silnější hráče, když chcete měnit body a máte kamaráda výrazně silnějšího má na vás malou morálku a s biremama body neprotočíte na obě strany, máte 420birem na město nepřítel jen 320ohňů na útok s 30% morálky si kamarád zmasakruje ohně a body dostanete jen vy... Když postavíte 400demoliček a kamarád útočí s biremama máte oba stejný počet bodů navíc se tak dá zbavit birem za nějaké body když potřebujete přestavět město na ohně... Ale to je na domluvě... Když máte bránit město se 100% morálky vezmu radši 3000birem a mám výhodu přečíslení soupeře na útok takže mám nižší ztráty... Občas když bráním jedno město na frontě a soupeř má 100% morálky a mám dostatek měst tak si zabetonuju město svými porty s pozemkou a biremama z blízka, počítám že města po odeslání birem mám kryté z bezpečí... Poté počkám na příjezd demoliček a biremy stáhnu ty časuju pár útoku před loď, jediný důvod proč používám demoličky v omezeném počtu je ten, že doba výstavy je pouze 25minut zatímco birémy hodinu... Město s demoličkama mám dřív obnovené než s beremama, vystavím je za ani ne poloviční čas, suroviny si najdu z jiných měst a popřípadě zrychlím vlnou a rychlejší rekrutací vojsk dostaneme se na pár minut na demoličku... Demoličky stavím až v bezpečné vzdálenosti a to až mám více než 50měst... Pokud má soupeř nižší morálku a mám čas na stavbu birem tak určitě birema vede, je to prostě základ obrany, když má soupeř 30% proč mu dát 3300bodů za demoličky když na biremách netrhne ani třetinu...
 
Nahoru