• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Demoliční lodě

DeletedUser9519

Guest
Já bych nechal tak jak je teď. Tohle nikdy nepoužívám, jsou na nic.
 

DeletedUser8374

Guest
Taky bych ponechal ve stavajic stavu, za mne mohly by byt malinko rychlejsi. Vyuzivam jen zridka, ale nekdy se siknou
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s lysanderem. Zrychlit pak uz budou mít smysl.
 

DeletedUser9858

Guest
zrychlit (asi tak na 8-9 ) snizit naroky na populaci (asi na 6) a dat do prvni linie kam patri. Vemte si uz jejich historickou ulohu kterou jste zde zcela popreli :( byly to lode (veccinou vyrazene levne) ktere se poslaly proti nepriteli jako prvni aby rozbily jeho formaci a oslabili ho
 

DeletedUser

Guest
zrychlit (asi tak na 8-9 ) snizit naroky na populaci (asi na 6) a dat do prvni linie kam patri. Vemte si uz jejich historickou ulohu kterou jste zde zcela popreli :( byly to lode (veccinou vyrazene levne) ktere se poslaly proti nepriteli jako prvni aby rozbily jeho formaci a oslabili ho
souhlas
 

DeletedUser

Guest
já souhlásím s vámi. zrychlit a do první linie.
 

DeletedUser5002

Guest
Rychlost bych jim nechal stejnou, nevím proč je zrychlovat, ale souhlas s tím, že by měli bojovat první. Pak by získaly využití a nebyli by úplně k ničemu. Dále bych jim dal opravdu zničení každé jedné lodě, tudíž i čluny a kolonizační lodě(včetně armád na člunech, které také umírají). Pak se s nimi začne taktizovat a lze na ně poslat naopak třeba transportky.
Příklad .... ve městě mám 100 demoliček, jede na mě 20 ohnivek 80 člunů s armou a vše se utopí. Super, to se mi líbí. Pak by asi měli hojné využití pro defaře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Kemo asi nevis ze kolonku+hydry+oba druhy transportek demolicky nepotopí , ach ta neznalost .....

Kazdopadne souhlasim kdyz uz ne zrychlit tak minimalne POSLAT DO PRVNI LINIE tak jako tomu bylo v davne minulosti ...
 
Ano, v minulosti do té první linie asi patřly, ale pro tuto hru by to nebylo moc dobré. Protože pokud budou v první linii, tak to bude až moc velká podpora defkařů. To si jich nadělám za levný peníz hafo a nebudu potřebovat birémy.
Mám obavu, že by to byl krok zpět :-(
 

DeletedUser9858

Guest
jiste pokud by zastavily vsechny ostatni lode byl by to zas moc velky zasah ve prospech demolicek a mohlo by to hre spise uskodit
 

DeletedUser9900

Guest
Je to tak,levne ,rychle a spise utocne a potom obranne lodi..
Ryclost bych zvysil.. :)
 

DeletedUser9897

Guest
Mam dva návrhy:
Za A) To,že demoliční loď zničí pouze jednu nepřátelskou loď je trochu málo podle mého,a tak mě napadlo:
jo,to že zapálí jednu je fajn,ale pak by tam mohla být kolonka: Šance na zapálení druhé lodě- 20% Šance na zapálení třetí lodě- 5% nebo tak nějak podobně,s tím si mohou pohrát vývojáři.

Za B) Úplně ji vyhodit a nahradit ji jinou,celkem levnou jak na suroviny,obyvatele,ale poměrně slušnou co se týče rychlosti a poměru obrana/útok

asi nějak takhle:

Cena:
Dřevo: 1.000 ks
Kámen: 800 ks
Stříbro: 800 ks

Obyvatelé: 4-6
Rychlost: 16-20

Útok: 80
Obrana: 100

Toto je moje představa,budu rád za jakékoli ohlasy,protože mi to nepřijde zrovna jako marný nápad.
 

DeletedUser9868

Guest
aby měli smysl tak jim zvýšit obranou na 10 z nynejší 1 a byly by určené jen na ničení transportek šance na zničení jiné lodi třeba 5% na koldu a hydry 1% a stály by 5 lidí 550 dřeva500 kamene a 150 stříbra. a další nápad že by šly vyzkoumat v v prvním nebo druhém sloupci a díky tomu by zajistili ochranu proti transportkám pro začínající město a kdyby měli malou šanci zasáhnou jinou loď zajištovali by aspoň ňejakou obranu. a stály by 4 výzkumných bodů protože by se jednalo o slabou loď .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zrychlit (asi tak na 8-9 ) snizit naroky na populaci (asi na 6) a dat do prvni linie kam patri. Vemte si uz jejich historickou ulohu kterou jste zde zcela popreli :( byly to lode (veccinou vyrazene levne) ktere se poslaly proti nepriteli jako prvni aby rozbily jeho formaci a oslabili ho

naprosty souhlas :) meli by jit do boje prvni :)
 

DeletedUser

Guest
rewwer ta tvoje varianta se mi zdá jako totální hloupost.
 

DeletedUser5002

Guest
Kemo asi nevis ze kolonku+hydry+oba druhy transportek demolicky nepotopí , ach ta neznalost .....

Kazdopadne souhlasim kdyz uz ne zrychlit tak minimalne POSLAT DO PRVNI LINIE tak jako tomu bylo v davne minulosti ...
Já vím, špatně jsi to přečetl. To co jsem psal je, co bych chtěl aby dělaly a myslím si, že tím by zcela zvrátily hru a proto i já bych je prostě vyměnil za novou obranou loď a Triremi soustředit více na útok.

Třeba udělat pomalou, ale dvojnásobně silnou biremu při stejné populaci.....
 

DeletedUser8490

Guest
Nechat rychlost a do první linie obrany, tak jak to má být....
 
Nahoru