• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Demoliční lodě

DeletedUser9897

Guest
nevím jestli to tu už bylo,ale napíšu to raději znovu ..

co takhle udělat místo demoliční lodě Vlečnou loď

Vlečná loď

Dřevo: 1450 ks
Kámen: 800 ks
Stříbro: 600 ks
Obyvatelstvo: 4-6
Síla: 30
obrana:10

(Tady se nám to zamotává)
Rychlost: 18

Pointa je vtom,že tato loď by mohla táhnout jakoukoli loď -od transportek po koldu,ale její rychlost by se snižovala podle toho,kterou loď by táhla.

takže: (stávajicí rychlost/rychlost ve vleku)
transportní člun: 8/12
rychlý tr.člun: 15/19
biréma: 15/18
ohnivá loď: 13/16
triréma: 9/11
kolda: 3/4

pozn. - u transportních člunů by se rychlost zvýšila o 4 jednotky
birky a ohnivky-o 3 jednotky
triréma-o 2 jednotky a kolda kvůli její velikosti o 1 jednotku

samozdřejmě jedna vlečná loď vezme do vleku pouze jednu jinou loď.

scoot
 

DeletedUser9519

Guest
smazáno, napsal jsem blbost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9897

Guest
cože??? jaká okrádací loď ???

prostě vezmeš SVOJI vlečnou loď a za ni dáš do vleku SVOJI birémi/koldu/tr.člun apod.
 

DeletedUser

Guest
cože??? jaká okrádací loď ???

prostě vezmeš SVOJI vlečnou loď a za ni dáš do vleku SVOJI birémi/koldu/tr.člun apod.
a čemu by to mělo pomoct? to je lepší mít ohňě... ty se taky přizpůsobí nejpomalejšímu z celé kolony a útočí jako první... Takže nedojde k žádným zbytečným obětem... Pokud ty ohně prolomí beton
 

DeletedUser9897

Guest
tak bylo by to hlavně pro birémi,protože když posíláš birky na druhý konec svého moře,prostě by šlo o rychlost,nebo si myslim,že by se to hojně využívalo při posílání koldy ale je to jen návrh ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Já osobně bych do nějakých vlečných lodí vůbec neinvestoval, potřebuji co nejvíce útočné/obranné síly. Birky na druhý konec světa zásadně neposílám.
 

DeletedUser9897

Guest
tak minimálně při posílání podpor by to bylo dobré,a kdyby to už někdo nechtěl,tak si ty lodě může nechat zničit ..
 

DeletedUser8283

Guest
Takze misto aby demolicni lode konecne zacali plnit svou skutecnou roli tak je tvurci hry radeji vymaznou.

To snad neni možné ....
 

Thasoss

Grepolis tým
Inno v tomto směru čekalo na návrhy hráčů - vesměs navrhovali její zrušení, tak dojde k jejímu zrušení...
 

DeletedUser9897

Guest
Mě to ani moc nežere,neměl jsem je rád .. Ale moc se těším na tu úplně novou loď,teda jestli vůbec bude ..
 
Nahoru