• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Deníček divů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dne 16.6.2013 dosáhlo 20 nej aliancí součtu 172 milionů bodů a splnila se tak podmínka pro stavbu divů. Teď musíme počkat až nám vyšší moc divy povolí stavět. V této sekci se pokusím přiblížit stavbu divů den po dni pokud to čas dovolí.
 

DeletedUser

Guest
Stavba divů započala!!

A máme zde první aliance, která již rozestavěla hned šest divů naráz. Dle očekávání je to MAFIALIBABA. Jeden div také postavila aliance Poseidonova legie.

Tabulka bude ukazovat aliance dle umístění v bodovém žebříčku.

1. Seekers and TAURUS0
2. MAFIALIBABA6Rhódský kolos 1lvl
Artemidin chrám v Efezu 1lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 1lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 1lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 1lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 1lvl
3. Poseidonova legie1Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 1lvl
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE0
5. N E M E S I S0
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
První den stavby divů je za námi. Aliance se celkově činili ve velkém. Zatím probíhá výstavba u všech aliancí, u kterých se to dalo čekat. A i ty menší překvapili.
Jak se dalo očekávat, MAFIALIBABA staví co jejich kupci dovolí. Nedlouho po mém včerejším příspěvku jim naskočil i sedmý div takže jedou všechny divy naráz, což teda velice oceňuji, že se do toho pustili hned ze začátku.
Další aliance se drží oproti MAFIALIBABĚ hodně při zemi. Až na druhé Seekers and TAURUS, kteří mají 5 divů, nemá žádná ze zbývajících aliancí více jak dva.

Tabulka nám ukáže jak si kdo stojí.


1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 3lvl
Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 3lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 2lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 3lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 3lvl
Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 3lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 3lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 3lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 3lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 3lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 3lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 4lvl
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 1lvl
Rhódský kolos 2lvl
6 Leónidásova Legie1Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 2lvl
7.GODS WARRIORS1Maják na ostrově Faros, Alexandrie 2lvl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Další dny stavby jsou za námi. Včera jsem bohužel nestíhal, tak to shrnu za dva dny naráz. A začnu rovnou takovou menší úvahou nad tím, proč tuto týmovou hru někteří hráči hrají.

V naší alianci GERÚSIA DIOVA LEGIE jsme měli jednoho pidi hráče. Říkám pidi, jelikož měl jen šest měst a moc toho neudělal. Každopádně jelikož jsme aliance, která si i takové hráče nechává, tak jsme ho tak i nechali. Jenže světe div se, když jsme ho slušně požádali o to, aby si vyměnil města na důležitém místě s lidmi, kteří jsou aktivní více, tento hráč nejdříve souhlasil, ale po domluvě s nějakým kamarádem se rozhodl nám vše pokazit. Naštval se, odešel z ničehož nic z aliance a tímto nám zastavil stavbu divu. Já jsem v zásadě klidný člověk, ale tohle mě opravdu naštvalo, a já potkat tohoto člověka někde v reálu, tak si to s ním vyřídím hezky stručně ručně. Psal jak není aktivní, a že je na hře i 10 hodin denně. Když už byl teda tak aktivní, tak se ptám jak je možné, že ve městech, která jsme promtně obsadili, měl tržiště na 11té úrovni, v akademii nevyzkoumáno zhola nic? Prostě klasický domečkář, a ještě k tomu ješitný víc než by se na mladého kluka slušelo. Škoda, že takový to hráči nechodí sem na forko, protože bych rád všem takovýmto lidem vzkázal, že si musí uvědomit jeden fakt. Tohle je sice individuální hra, ale především týmová strategie. Jedinec jako takový nemá prakticky žádnou šanci. A pokud jsem jednou v nějaké alianci, je potřeba pro tuto alianci žít a dýchat. Neshody, hádky a někdy i nadávky se objeví všude. Jsme každý jiný člověk a máme svou hlavu, to je jasné. Ale je třeba se přes to všechno přenést. Chce to jeden dva nebo i tři dny malinko vydechnout a pak se vrátit v plné síle.
Toť asi vše k mé úvaze, měl bych k tomu možná i více, ale nebudu vás nudit mými myšlenkami, které jsou sice velice zajímavé, ale pro většinu více než nudné :). Pokud by jste měli chuť o tomto tématu podiskutovat, určitě napište do sekce Diskuze k blogu.

A teď ke stavbě divů. Již osm aliancí postavilo alespoň jeden div. Myslím si, že to není špatný výsledek. K dnešnímu ránu měla jako jediná Poseidonova legie div na šesté úrovni. Samozřejmě po prvních dnech to začíná jít pomaleji, stavba další úrovně se již vleče jako osm hodin v práci nebo ve škole :).
Nicméně aliance MAFIALIBABA má rozestavěno všech sedm divů a všechny jsou na páté úrovni. Jak to vidím já, jestli jim to půjde i nadále takto, tak konec světa bude rychlejší než by si kdo myslel. Uvidíme, jestli se odehrají nějaké "epické bitvy" , které vyvolá jedna nebo dokonce více aliancí.

A tabulka nám ukáže přehledně kdo co staví a na jaké úrovni je.



1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 5lvl
Artemidin chrám v Efezu 5lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 5lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 5lvl
Artemidin chrám v Efezu 5lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 5lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 5lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 5lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 5lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 6lvl
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 3lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 2lvl
Rhódský kolos 3lvl
6 Leónidásova Legie1Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 4lvl
7.Nosferatu2Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 3lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 2lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 4lvl
Rhódský kolos 2lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 1lvl
 

DeletedUser

Guest
Dny letí a stejně tak i stavba divů jde kupředu. Až by se chtělo by se napsat mílovými kroky. Již devět aliancí postavil alespoň jeden div. Poslední aliance jsou Legionáři. I jim jistě patří obdiv, jelikož je to opravdu malinkatá aliance, s né moc hráči. Ale jeden div postavili, byť na první úroveň a i to je si myslím úspěch. Asi nebudou mít ambici vyhrát svět, ale aspoň se zúčastnili. A jelikož je to heslo Olympijských her, které vznikli v Řecku, tak by to mohlo býti heslo i pro Grepolis.
Suverénně v čele je stále MAFIALIBABA. Ale ani ostatní aliance nechtějí zůstat pozadu. Na sedmou úroveň své divy dostala jako první Poseidonova legie. Je to jistě tím, že staví pouze dva. Ale i tak jim to jde hezky od ruky. Zatím jsem nezaznamenal žádné velké boje. Je až překvapivě klid. Nicméně také nemusím o všem vědět, byť se snažím vše kontrolovat.
V tuto chvíli nastává otázka, jestli to té "Alibabě" někdo pokazí, nebo se svět jako celek dohraje v poklidné atmosféře. Já bych si asi vsadil na tu poklidnou atmosféru. Celý svět již několik měsíců byl takový umírněný. Samozřejmě se konali boje menší i větší, ale celkově si myslím, že je více méně "mýrový" svět. Teda alespoň jak říkám v posledních měsících.
Na druhou stranu je to škoda. Hra ztrácí celá na svém významu. Přece jen máme stavět divy, ale hlavně bojovat, plánovat, časovat, obsazovat, přicházet o města a armády v bojích. Uvidíme jak se situace vyvine následující dny a věřme, že se rozhýbe kolos bojů a nakonec to bude ještě zábava pro všechny.

A opět tabulka pro přehled, ať víte kdo si jak stojí.


1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 6lvl
Artemidin chrám v Efezu 6lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 6lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 7lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 6lvl
Artemidin chrám v Efezu 6lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 6lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 6lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 6lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 7lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 7lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 5lvl
Rhódský kolos 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
6 Leónidásova Legie1Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
7.Nosferatu4Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 3lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 2lvl
Artemidin chrám v Efezu 1lv
Feidiova socha Dia, Olympie 1lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 4lvl
Rhódský kolos 2lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 2lvl
9. Legionáři1Artemidin chrám v Efezu 1lvl
 

DeletedUser

Guest
Pokud dobře počítám, sedmý den je za námi a neudálo se toho málo. Jen co jsem dopsal včerejší příspěvek, tak hodinku na to jsem dostal echo, že MAFIALIBABA (MA) (kdo jiný, že ano) sedí ve městě od Poseidonovy legie (Pl) na ostrově s divem. Podle všech dostupných informací tam byla taková obrana, že by bylo potřeba více jak 10.000 OL. Nemyslete si, ono Pl se město snažilo dostat zpět i za pomoci svých "spojenců" Seekers and TAURUS (SaT). Bohužel pro ně to nevyšlo a div je nadobro ztracen. Nemyslím si, že by byli schopní dobýt město zpět. Musím říct, že je mi líto hráčů z Pl, protože takto zkaženou neděli nikomu nepřeji. Pokud to vyjde, dodám ještě nějaké to summary z bitvy, až dostanu přesnější informace a snad se dočkáme i nějakého toho reportu.

Jinak co se týče dalšího, tak žádná změna nenastala. MA staví o sto šest, stejně tak se drží i SaT. Ostatní aliance snad doufají, že aspoň jeden dají do kupy, přeci jen je to účelem hry a rok hraní by tak přišlo vniveč. Pořád platí, že aspoň jeden div rozestavělo devět aliancí. Pomalu a jistě jen přibývají úrovně. Kdo tedy bude jako první mít komplet jeden div?? Na to si ještě chvilku počkáme, ale zkusme třeba v kavárně tipnout si kdo bude první.



A opět tabulečka pro přehled.

1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 6lvl
Artemidin chrám v Efezu 7lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 7lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 6lvl
Artemidin chrám v Efezu 7lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 7lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 7lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 7lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 7lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 7lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl (div zastaven)
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 5lvl
Rhódský kolos 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
6 Leónidásova Legie1Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 6lvl
7.Nosferatu4Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 3lvl
Artemidin chrám v Efezu 1lv
Feidiova socha Dia, Olympie 1lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 4lvl
Rhódský kolos 3lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 2lvl
9. Legionáři1Artemidin chrám v Efezu 1lvl
 

DeletedUser

Guest
Takže vážení a milí čtenáři. Tentokráte jsem si dal na čas. Chtěl jsem napsat jako obvykle co druhý den, ale dostal jsem informaci, že by se snad měla MAFIALIBABA (MA) pokusit ukrást město Poseidonova legie (Pl) na druhém divu. A musím říct, že se povedlo. MA zasadili krutou ránu Pl a zastavili jim tak i druhý div, který měli velice slušně rozjetý. Tentokráte si vybrali hráče faran23 a výběr byl úspěšný. Hned po sedmé hodině ranní již seděli ve městě. Musím ze svého pohledu říct, že jsm ten div Pl přál, protože se vážně snažili, ale hráči z MA na to asi měli jiný názor. Nicméně všechno to má své logické důsledky. Pl se nám začíná pomalinku rozpadat. Někteří hráči jako třeba KRUZ odešli a momentálně není v žádné alianci. Na druhou stranu praktický zakladatel a vůdce Dragoloff odešel ke svým spojencům ze Seekers and TAURUS (ST). Teď jsem zvědavý, jestli se bude nadále dařit MA a pokusí se zastavit div i ST.
Je humorné, že já si zoufal jak je tenhle svět "mýrový" a nakonec je to všechno jinak.
Co se týče ostatních aliancí, tak všichni staví pomalu a jistě. Nicméně pokud MA vydrží tempo a nasazení, tak si myslím, že do dvou týdnů není co řešit a svět skončí úspěchem a drtivou výhrou této aliance. Ale ST jim šlapou na paty a momentálně jsou o jeden div co se týče úrovně rychlejší. Jde vidět, že když se bojuje, nejde toliko posílat suroviny na stavbu. Na jednu stranu to bude velká škoda, na druhou stranu jako příslušníkovi jiné aliance jsem naštvaný a mrzí mě to. Škoda takového hezkého světa, byť někdy přináší více komplikací než zábavy. Ale to už tak občas bývá.

Ještě bych rád přidal nějaké to "summary" jak jsem slíbil v předchozím článku. Poptal jsem se hráče jurašek jak vlastně probíhala první bitva. Odpověď byla vyčerpávající a já budu citovat jisté části.
Na otázku jak to všechno probíhalo: V první řadě jsme si na radě vyhlédli několik cílů naráz, které jsme potom sledovali několik dní v kuse, kdo je jak aktivní. Hráč kocluk, který byl nejblíže měl za úkol mít připraveno hned několik kolonizačních lodí. Nakonec jsme si vybrali dva a jedním z nich byl ALIG12 (dobrá volba*). Rozdělili jsme se na dvě skupiny, a každá měla vyrazit na jiné město na jiném ostrově. Nicméně první hráč má zřejmě mobilní aplikaci, tak byly útoky prozrazeny ihned v zárodku. ALIG12 zřejmě aplikaci nemá, tak to bylo jednodušší. Dvěma útoky jsme smetli obranu města a těsně po sedmé hodině jsme již seděli jako v bavlnce. Téměř okamžitě naskočil kontrolní útok od Dragoloffa, ale to jsme již měli ve městě podpor dostatek a jen co jsme sedli posílali jsme vše co jsme mohli. Nakonec bylo ve městě přes 30000 birek. A i přes snahu celé PL a jejich spojenců, nebylo toto množství možné sundat. Na každý jejich útok přicházely minimálně dvě naše podpory. Nakonec skončila akce úspěchem.

jurašek by chtěl nakonec poděkovat hráčům aliance za aktivitu, a to předně jaju,marcus greko,fanoušš,akbal,Lucrécia,hanibal5,vydlák s chomoutova,Julija Meresjev,Kocluk,Weinmin


1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 8lvl
Artemidin chrám v Efezu 8lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 8vl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 6lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 8lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos lvl
Artemidin chrám v Efezu 8lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 7lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 7lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 8lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 8lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 8lvl (div zastaven)
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl (div zastaven)
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 6lvl
Rhódský kolos 6lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 6lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
6 Leónidásova Legie2Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 7lvl
Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 4lvl
7.Nosferatu4Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 4lvl
Artemidin chrám v Efezu 3lv
Feidiova socha Dia, Olympie 2lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 5lvl
Rhódský kolos 3lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 2lvl
9. Legionáři1Artemidin chrám v Efezu 2lvl
 

DeletedUser

Guest
Další dva dny stavby za námi a tak opět hlásím zprávy a novinky z bojiště.
Předně bych zapolemizoval o otázce, kterou jsme dostali od jednoho hráče. Zněla: Je v této hře ještě nějaká čest? Je to reakce na přecházení členů Pl k SaT a zase zpět jen aby mohli poslat suroviny a zadat kouzla. Já si položím otázku, jestli je to nečestné nebo není? Na jednu stranu se mi to také nelíbí, protože tímto získávají velkou výhodu. Přeci jen když na hodinu přestoupí hráč, aby poslal třeba z 50 měst suroviny, je to velká pomoc. Na druhou stranu to je prostě lidské rozhodnutí a výpomoc příteli v nouzi. Myslím si ale, že pokud chci příteli pomoci, mohu i jinak. Třeba tím, že budu neustále posílat útoky na divy soupeřů, a pokusím se je tím zastavit.
Názory se jistě budou různit co je a není správné. Jedna strana to uvidí takhle, druhá zase jinak. Takže vlastně první a velká novinka výše napsána. Jak to bude dál se necháme překvapit. Kolik hráčů z Pl nakonec skončí u SaT natrvalo a jestli vůbec nějaký.
Co se týče bojů, tak i zde jsou novinky. Na divy Ma se posílají neustále špehové ve snaze zjistit co kde a kolik čeho mají. Samozřejmě když se spojí v tomto úsilí dvě ally najednou, tak musí projít. Nakonec po dnešní půlnoci vyjela první vlaštovka na div Ma od SaT. Dle mých zjištění měl být dopad kolem páté hodiny ranní a tudíž se vše odehrávalo v nočníku (neplést si prosím se zařízením pro menší děti k vylučování přebytečných tekutin). Nicméně dopadli údajně jak sedláci u Chlumce a tudíž škody na obraně byly zanedbatelné, na druhou stranu útočníci byly zdecimováni. Ale první pokus je na světě. Uvidíme, jestli tato vlaštovka zahájí "Mý jaro" nebo to byl jen pokus a na dlouho bude klid.
A poslední novinka je, že jak SaT, tak i Ma mají na svém kontě divy na 9 úrovni. Je mi záhadou jak je to možné, ale je to tak. U SaT to až tak překvapivé není. Přeci jen je podporuje již výše zmíněná Pl ale zapomněl jsem i na jejich sesterskou alianci SaT II. A když si to člověk spočítá, udělá to velikánský skok kupředu.
Nicméně u Ma to překvapivé je, když útočí a brání, a ještě stíhají posílat suroviny a kouzla. Klobouk dolů před jejich hráči, kteří jsou ve všech ohledech zatím evidentně disciplinovaní a pro hru žijí a dýchají. Člověka až napadne, jestli dělají i něco jiného. Ale každý máme svou zábavu, takže pokud je to baví, tak proč ne.
Co se týče ostatních aliancí na našem světě není bohužel o čem psát. Nemám info a ani nevím, že by někdo někomu jinde škodil. Každý prostě staví a jede si to své. I za naši alianci musím říci, že je našim cílem postavit na 10 úroveň aspoň jeden div. Bude to úspěch a splníme si tak cíl. Sice nedostaneme korunku, ale aspoň to každý bude mít ve svém profilu. A to už je přeci jen vizitka relativně dobrého hráče.

Nakonec přidávám nezbytnou tabulku, ať víte kdo si jak stojí. V tuto chvíli úrovně již moc nepřibývají. Každému opravdu jen trošička a některým ani to. Náklady na další stavbu jsou čím dál tím větší, tak se není čemu divit.


1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 8lvl
Artemidin chrám v Efezu 9lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 8vl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 6lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 9lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 8lvl
Artemidin chrám v Efezu 9lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 8lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 8lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 8lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 8lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 8lvl (div zastaven)
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl (div zastaven)
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 6lvl
Rhódský kolos 7lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 7lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
6 Leónidásova Legie2Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 7lvl
Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 4lvl
7.Nosferatu4Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
Artemidin chrám v Efezu 3lv
Feidiova socha Dia, Olympie 3lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 5lvl
Rhódský kolos 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 4lvl
9. Legionáři1Artemidin chrám v Efezu 2lvl

Na úplný konec bych přidal ještě jednu vysvětlivku. Pro ty, kteří mají pocit, že ve slově Mírový se píše po M měkké I, tak mají pravdu. Ale záměrně zde píšu v úvozovkách "Mýrový" a to podle názvu světa .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sláva vítězům, čest poraženým. Takto by se daly definovat poslední dny stavby divů. Včerejšího dne postavili Seekers and TAURUS dva divy na desátou úroveň. Za to jim sláva. Ale zde to končí. V tuto chvíli bych řekl, že na ně platí i druhá část, a to čest poraženým, jelikož MAFIEALIBABA za pomoci přátelské aliance NEMESIS se jim usadila na ostrově s dalším, jistě již načnutým divem, který měl završit již tak dobře rozjetou stavbu čtyř divů. A tady bych také použil první část citátu: Sláva vítězům, jelikož bezpochyby se v tuto chvíli stávají vítězové MA. Nejen že staví o sto šest své divy, ale ještě k tomu jsou schopní útočit a obsazovat města soupeře a to na velké vzdálenosti. V neposlední řadě se ještě brání společným útokům SaT a Pl.
Co se odehrává a odehrávalo v alianci SaT? Byly to nadávky? Nebo snad výčitky? Nebo převládlo jen pouhé zklamání a nakoplo je to do další fáze hry aby o to usilovněji posílali suroviny na zbývající stavby? Nicméně toto je v tuto chvíli více méně nepodstatné. Už už to vypadalo, že svět spěje k rychlému konci, byť jsem předpokládal, že jako první postaví čtyři divy MA. Ale co není, může být. Jen to bude trvat malinko déle.
Když už jsem se zmínil o bránění měst před útoky, tak se Pl a SaT opravdu pokusili opětovně usednouti do města na ostrově s divem MA. Leč úspěch se opět nedostavil, a tak i nadále má v držení všechny karty MA. Mé informace hovoří o tom, že hráči z Pl se s tímto neumí jaksi srovnat, a začínají na soupeře používat i taktiku slovní ve smyslu: Když máte pípák, tak se to dobře hraje. Ale já si osobně myslím, že většina jejich nejlepších hráčů mobilní aplikaci také používá. Nicméně na to se dobře zapomíná, a rádi ho využijí jen když se jim to hodí.
Co se týče mobilní aplikace, tak i zde na fóru proběhla diskuze o tom jestli jsou nebo nejsou přínosem hry. Já osobně si myslím, že v dnešní době může mít prakticky každý telefon, který tuto aplikaci je schopný zvládnout. Internet v mobilním zařízení má také takřka kde kdo. Teda aspoň pokud se kouknu kolem sebe. Většina těch, kteří nepoužívají "Smart Phone" a nemají mobilní internet, tuto hru ani nehrají a v životě by nehráli. Snad krom nedospělých hráčů, kteří jsou odkázáni na své rodiče. A mám odzkoušeno, že i telefon za 2000,- je schopen aplikaci Grepolis Toolbox zvládnout bez problémů.
Ale zpátky ke hře. Předpovídat pokračování, je v tuto chvíli jako hádat z křišťálové koule. A tudíž nebudu se zabývat touto pochybnou vědou a raději se budu věnovat přítomnosti. A rád bych oznámil, že již desátá aliance postavila jeden div na první úroveň. Touto aliancí se stala Goodfellas. Samozřejmě i jim patří úcta, že se do této usilovné činnosti pustila. Posílání surovin není nijak zábavné, ale o to více je třeba se na hru soustředit.

Dnes krom tabulky přidám i pár obrázků. Pro některé k vzteku, pro druhé zase potěšující.
http://vvcap.net/db/2vHI3wYylq9m65UVTUto.png

http://vvcap.net/db/bFSddVVVnD0WI72w7WiH.png

http://vvcap.net/db/LTcuccfQgtEysJgL5eqq.png
(Zelená barva patří MAFIALIABABA a čevená jsou SaT a Pl)


Tabulku s přehledem úrovní:

1. Seekers and TAURUS5Rhódský kolos 9lvl
Artemidin chrám v Efezu 10lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 9lvl (div zastaven)
Pyramidy v Gize, Egypt 10lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 6lvl
2. MAFIALIBABA7Rhódský kolos 9lvl
Artemidin chrám v Efezu 9lvl
Maják na ostrově Faros, Alexandrie 8lvl
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl
Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 9lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 8lvl
Hrob krále Mausolea II, Halikarnaso 8lvl
3. Poseidonova legie2Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 8lvl (div zastaven)
Feidiova socha Dia, Olympie 7lvl (div zastaven)
4. GERÚSIA a DIOVAL LEGIE3Artemidin chrám v Efezu 7lvl
Rhódský kolos 7lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 7lvl
5. N E M E S I S2Artemidin chrám v Efezu 3lvl
Rhódský kolos 4lvl
6 Leónidásova Legie2Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 7lvl
Hrob krále Mausolea II., Halikarnasso 5lvl
7.Nosferatu4Visuté zahrady Semiramidiny, Babylon 5lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 5lvl
Artemidin chrám v Efezu 4lv
Feidiova socha Dia, Olympie 3lvl
8.GODS WARRIORS3Maják na ostrově Faros, Alexandrie 6lvl
Rhódský kolos 4lvl
Pyramidy v Gize, Egypt 4lvl
9. Legionáři1Artemidin chrám v Efezu 3lvl
10. Goodfellas DON1Maják na ostrově Faros, Alexandrie 1lvl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
21.6.13 8:27 hod si napísal toto(vyberiem iba zopár viet !!)
Jenže světe div se, když jsme ho slušně požádali o to, aby si vyměnil města na důležitém místě s lidmi, kteří jsou aktivní více, tento hráč nejdříve souhlasil, ale po domluvě s nějakým kamarádem se rozhodl nám vše pokazit. Naštval se, odešel z ničehož nic z aliance a tímto nám zastavil stavbu divu. Já jsem v zásadě klidný člověk, ale tohle mě opravdu naštvalo, a já potkat tohoto člověka někde v reálu, tak si to s ním vyřídím hezky stručně ručně

Zaujímavé, že si toto napísal a o 18 dní, si nám divi pokazil aj ty !!Na tvojom mieste by som sa hambil !!! Za to, že by sme nevyhrali svet tak si sa na**al a odišiel si k aliancii ktorá mala divi rozostavané lepšie !! Ale vidíš ako si dopadol, nepostavíš aj tak nič!!


A po odchode napísať, že my( GERÚSIA A DIOVA LÉGIA) sme banda demen*ov to je fakt moc !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru