• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Den člena grepolis týmu (Kerberose) - TheUnderground

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11182

Guest
Den člena grepolis týmu

Dobře,takže pár slov na začátek.Berte tenhle příspěvek s nadhledem.V tomto příspěvku budu asi hodně fantazírovat,takže neříkám že den Kerberose musí vypadat přesně takhle.Takže vám popíšu den Kerberose tak jak si ho představuji já a zkusím se vžít do jeho role.Tak tedy začněme

Tak a je tu další den.Nejradši bych si ještě přispal,ale svět Grepolisu ten nikdy nespí.Po ránu čerstvé kafe a dobrá snídaně.Dobře tak jenom kafe,na snídaní nemám čas.Mezitím co se mi vaří voda,jdu zapnout počítač s vědomím že na mě čeká další denní rutina.Zaliju kafe a usedám před monitor.Než se vrhnu na práci skočím ještě na facebook,ta chvilka mě snad nezabije.Usrkávám kafe a přemýšlím co mě dneska zase čeká.Spouštím přehled světů grepolis abych zkotroloval zda všechny světy pracují tak jak mají.Vypadadá to že je vše bez problému.Spustím nástroj na vyhledávání spamů a virů v databázi.Kromě pár spamů se nic nenašlo...No super,tohle se může stát jen mě.Opět kafe vylité na klávesnici.Divím se,že mi klávesnice ještě funguje.Utřu klávesnici a jdu napsat Thasossovi jestli nějaký hráč na fóru neinformoval o chybě,kterou ve hře objevil.No ani dneska se to bez problému neobejde.Naštěstí jde jen o chybu v textu u popisu kamenolomu,takže oprava nebude na dlouho...Když je opraveno,říkám si že to dnes bude v klidu a jdu si dát oběd.Po oběde jdu vyvenčit svého jezevčíka Lojzu.Vrátím se a opět zasedám do svého křesla.Přejdu na přehled světů a žádný není aktivní.Tohle se mi zdá?Jen tak spadnou všechny světy?Snažím se zjistit co se stalo,ale předběhne mě email od InnoGames.Tohle by mě ani ve snu nenapadlo.Výpadek proudu v centrále InnoGames.Naštěstí výpadek netrval dlouho,ale i přesto je mou povinností oznámit to hráčům a proto jdu napsat oznámení o výpadku:´Vážení hráči,dnes v rozmezí 21:03 až 21:15 nebylo možné se příhlásit na žádný ze světů z důvodu výpadku.Za výpadek se omlouváme.´No snad už to dneska bylo všechno,rád bych šel dnes spát o něco dřív.Než si půjdu udělat večeři ještě zkontroluju email.Opět nic.Dneska jsem měl klidný den.Většinou musím řešit více záležitostí ale dnes můžu jít spát s klidným vědomím.Doufám že tak klidný den mě potká i zítra,ale celkem o tom pochybuju.No nic,je čas ulehnout do postele.

Znovu říkám,berte to s odstupem.Vůbec nevím jak vypadá práce Kerberose jde jen o mou představivost co vše se může stát.V příloze je i můj menší výtvor.Děkuju.
 

Přílohy

  • GrepoCleaner.jpg
    GrepoCleaner.jpg
    18,2 KB · Zobrazení: 22

DeletedUser75

Guest
:)))))
Upozornění pro moderátory, nejde o spam, ale jiná odpověď mě nenapadla. :)
 

DeletedUser7382

Guest
Ale opravdu pěkně jsi to udělal :)
Jen nevím, odkud by se měly mazat spamy (z herních zpráv a fór určitě ne, GP fórum je mimo funkci Kerbera, naštěstí si ale na fóru jasné spamy beze smyslu nikdo nedovolí :))
 

DeletedUser11182

Guest
Díky.No spamy,ani sám nevím,ale jednou mi přišla hromadná zpráva o nějakém minecraft serveru tak sem si říkal co to tu dělá :D
 

DeletedUser7382

Guest
Tak to asi jo, to jsou účty vytvořené jen za účelem reklamy přes hromadné zprávy. Ale upřímně sám nevím, jestli tyto zprávy může cheathunter nebo administrátor ze hry smazat, pokud jsou někým brzy nahlášeny jako spam, aby ti ta zpráva už nedošla, pokud o ní ještě nevíš nebo jsi ji ještě nečetl. Ale to je jedno, myšlenku máš dobrou. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru