• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Den člena grepolis týmu - změna aliance. Dominik I. česko-německý

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11265

Guest
Ahoj, mě by nebavilo sedět každý den u počítače kvůli jedné online hře ale je to také pěkný pocit že ta hra někoho baví a tráví zde hodně času. Já když bych byl Grepolis Tým tak bych tu hru trochu upravil na více antičtější a v tom smyslu slova takovém že v hře by mělo být více otevřených věcí např. si zavádět daně jak to dělaly ve starém řecku a myslím to tak že každý člen který vstoupí do aliance bude odvádět např. 5 stříbrných mincí za měsíc a rozšířit mapu města aby se tam daly postavit i jiné věci než knihovna, divadlo, socha boha atd. protože ve starověkém Řecku bylo mnoho zajímavých budov např. Palác Knóssos, Apollónův chrám v Bassai. Pokud bych se stal členem grepolis týmu tak bych chtěl jak jsem psal rozšířit mapu města a stavět co nejvíce budov jak to půjde aby to město a hra byla živější a plná řecké nebo římské antiky a architektury. Já bych zrušil všechny názvy např. andělé smrti, autíčka, žabáci, říše českého lva, Cruel atd. atd. protože hra má být o antickém řecku a je psáno na jiných stránkách (pojďte si zahrát Grepolis, čeká na vás antika řecka) ale v antickém řecku byl Argos, Sparta, Delfy, Athény a jiná města a státy. Přejmenoval bych strany na Západní, Jižní, Severní, Východní Řecko kde by byli aliance s názvy odpovídající té oblasti. Zavedl bych obrovský jednotný ostrov s hráči kteří vstoupí do aliance např. Sparta a tam by se z nich stávaly úředníci, politici, senátoři, diplomaté, velvyslanci, konzulové, generálové a jeden král který by tam vládl s mocí a nebo by měl moc reprezentativní. V grepolisu by se mi líbilo mít něco společného i s Římem kde by byli zase jiní bohové a jiné stavby protože Řecko a Římská říše ve starověku si byli velmi blízcí s bohy, stavbami, architekturou, kolonizací a jazyky protože v Řecku a v Římě byli dva jazyky jako oficiální a to jsou starověké italské jazyky a starořečtina. Člen který by se zaregistroval by si mohl zvolit jakou říši jestli Římská říše s jinými stavbami, bohy (jupiter, minerva, apollon atd.) atd. a nebo Starověké Řecko s tím co teď máme (bohové, stavby) a např. by bojovaly proti sobě. Římská říše by stavěla místo řeckého divadla arény, římské slavnosti, stavěla by sochy Jupitera, menervy a jiných římskách bohů a staby akvaduktu, Caracallovy lázně, Koloseum, Titův vítězný oblouk, Pantheon a jiné řimské stavby. Dobré by bylo taky mít aukční síň kde by se kupovaly vojáci, otroci, města a to myslím tak že se město může koupit za 30,000 stříbrných a mít město ihned než čekat na stavbu kolonizační lodi a sázky kde by se sázely na bitvy hráčů a splácet to co jsem třeba prohrály nebo to co jsme si půjčily a tohle dělaly starověcí řekové.

Omlouvám se za chyby v textu. :/

Autor : Dominik I. česko-německý
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
může to pojmout i tak, jak pojal, třeba si myslí, že jsme vývojáři :)
uvidíme co napíší další , i když je fakt, že by jsme raději byť smyšlený den, není nutno popisovat konkrétního člena týmu, jen více to směřujte k nám, ne k vývojářům :)
 

DeletedUser11265

Guest
Ahoj, omlouvám se jestli jsem to jinak pojal ale myslím to jako nápad protože tahle hra má málo rozšíření a v antickém řecku bylo stokrát více budov. Mohla by se rozšířit mapa města a tu hru udělat tak aby té antice odpovídala protože jdu na Grepolis tak mi je dost divné když tahle hra je o antice a lidi tam mají aliance - Žabáci, sloníci, český lev, armáda andělů a tohle v antickém řecku neexistovalo, tak proto si myslím že tahle hra k antickému řecku nemá ani po kotníky ale antické řecko mám rád a jsem také grecista tak si toho avšak nevšímám ale jestli chcete hru aby té době odpovídala tak musíte pomoci tuhle hru oživit antickým duchem a ne hrát ve světě a jít do aliance Krutí sloni.

http://www.youtube.com/watch?v=C8_Tp21PzjQ - tohle video ukazuje antické řecko kde stojí stovky starověkých a slavných ruin a ne pár budov (senát, kasárna atd. )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
No jak které.
Vyskytuje se tam už navržený nápad Nové kultury od Scoota, ale římská kultura jako blízká řecké je dobrá (přestože se má jednat o hru GRE-POLIS, ne o multikulturní hru s římskými městy, to by dělalo akorát zmatek ve funkcích této hry, která je už komplexní a musí být jednoduchá, když se hraje dlouhodobě online). A hlavně musí být hra bez zbytečností, které budou akorát základní a komplexní koncept hry zatěžovat, hra je podle dobrá taková, jaká je. 30 000 stříbrných bych teda chtěl dávat za nová města místo za dobývání, bylo by to mnohem méně nákladné (nemluvím o zakládání, tak stavíte všechno zase od začátku a zbytečně, to se nevyplatí částka stříbra, ani kolda). Taky názvy aliancí sice neodpovídají Řecku, což sice může kazit antickou náladu, ale zároveň nemožnost si vymyslet originální název pro svou alianci by kazila jedinečný týmový duch, když bojujete se spolubojovníky za svou alianci. Tato hra není zdaleka tolik o stavění městečka, domečků a veřejných budoviček, je ji potřeba pojmout z jiného úhlu, protože je hlavně o bojích, rozšiřování říše, spolupráci v bojích s nepřáteli (ale ani dobrá řecká atmosféra této hře rozhodně nechybí, což je dobře, a pár drobností týkající se bohů nebo jiného systému denních odměn se přidá v tomto roce nebo později). Autor se asi bude muset přizpůsobit této hře, pokud ho její koncept zajímá, ale řeckou atmosféru tím zahodit nemusí. Teď mi přijde, že autor chce hrát něco jiného z antického prostředí, hry jsou samozřejmě různé a poskytují jiný požitek, takže si z nich každý vybírá sám podle toho, co mu vyhovuje (různé pc hry, i na chvilku online hry, na dlouhou dobu webové hry - název jiné webové hry z prostředí řecké antiky kvůli reklamě konkurence nesmím napsat, ale můžu říct, že byla akorát budovatelská, tolik jsem se v ní nevyznal, bylo tam tolik zbytečných funkcí, že bylo to tak překombinované a působilo to na mě tak špatnou hratelností, že jsem s tím skončil, a ani samotný koncept hry mě nebavil).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru