• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

DinoFire

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dino - Jako obrovská příšera a Fire - jako oheň .
Takže příšera která plyve oheň jo a Cenarius sic je něco jak jelen ale ja to udělal takhle
 

DeletedUser

Guest
vy ajnštajnové... to vás nenapadlo, že by náš milý dinofire taky mohl vystrčit svou mýtickou hlavičku nad hladinu a plivat oheň tam?;)
 

DeletedUser

Guest
tož a už se zase někde mazalo.. radím vám, nespamujte... po vlně protestů jsem ochoten povolit uzdu vašemu tlachání, ale co je moc to je příliš..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechci nikomu hanět jeho názor, ale já si třeba myslím, že tento návrh je rozhodně lepší, než některé návhry, u nichž byl obrázek zkopírován z internetu, i když tato malba není očividně z dílny profesiónála, ale je vidět aspoň ta snaha otevřít Malování a něco vytvořit. :D

Úplně soouhlasím, mě se to také líbí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru