• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dionýsos-bekond

DeletedUser

Guest
Dionýsos: Je bohem vína a nespoutaného veselí.Tento bůh je vždy ve stavu euforie i když by možná bylo lepší kdyby nebyl:).Jeho nejoblíbenější nápoj je víno a božská ambrosie.

Hodování:Všichni bohové se sešli na hodování a tebe pozvali také.Spokojenost obyvatelstva v zemědělských vesnicích 100%.Přízeň 40.

Opilost:Nepřátelská vojska se opila bojová síla -10%.

Boží Rychlost:Bozi ti udělili kousek jejich nesmírné rychlosti 1 stavba v senátu bude postavena okamžitě.přízeň 60.

Posel bohů:Bohové ti poslali Herma s kterým můžeš prozkoumat 2 cizí města.250 přízně.

Sirény-přivábý vás svým krásným zpěvem a pak se z nich stanou nelítostné bestie-vyniká rychlím útokem.
sečná zbraň 667
obrana proti sečným zbraním 250
obrana proti bodným zbraním 190
obrana proti střelným zbraním 423
rychlost 12
kořist 500
požadavky na nábor:2000dřeva 1800 stříbra 200 kamenů a 150 přízně 16 obyvatel
Doba náboru:3:20

Kyrké-strašlivá čarodějnice která se vyžívá v zabíjení
střelná zbraň 1125
obrana proti sečným zbraním 500
obrana proti bodným zbraním 325
obrana proti střelným zbraním 750
rychlost 6
kořist 420
požadavky na nábor:3500dřeva 150 kamene 2900 stříbra a 210 přízně 34 obyvatel
Doba náboru 5:42


Budu rád když mě upozorníte na chyby jenž jsem tu udělal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tož komentujme:)
Mýtické jednotky jsou v útoku až příliš silné, ale fajn, proč by ne..

kouzlo opilost je skoro totožné s jistým kouzlem bohyně Héry, že ano?:)

posel bohů je dobrý originální nápad, ale představa že mám v jeskyni půlmilionu stříbra a někdo mi prošpehuje město za 250 přízně..
to se mohou jeskyně rovnou zrušit.. (ačkoliv je dost lidí nepoužívá ani teď).. nápad hezký, ale důsledky.. hm.. kdyby to alespoň zpětně sebralo část nákladů na stříbro, nebo hermés jen vyšpehoval stav jeskyně a přítomnost věštírny (za méně přízně) a člověk věděl kolik potřebuje na špehování.. tak by to nechalo jisotu vyváženost..

kouzlo které zvedne spokojenost.. palec nahoru:) ačkoliv na to kolik se díky němu dá získat surovin je až příliš, ale opravdu příliš levné

dostavba budovy je hezká věc, ale zas, je to zadara..

takže snaha se cení, nicméně můj favorit tento bůh není

a mimochodem.. co takhle trošku víc stylistické úpravy?:)
 

DeletedUser

Guest
ta boží rychlost je docela užitečná ale naco by pak bylo zlato
 
Nahoru