• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diplomacie

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

i výzkum Diplomacie projde úpravou, napište nám tedy svůj názor na tuto změnu!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9519

Guest
Diplomacie používám i teď, tak budu používat i po updatu (bude lepší): při požadování, drancování mi zvýší suroviny o 10% (nyní není), tak snižuje riziko vzbouření zemědělské vesnice o 10% (nyní 20%). Je to dobrý výzkum, po updatu bude důležitý výzkum.
 

DeletedUser9818

Guest
pokud by tohle nastalo zvysil, bych pocet vyzkumnych bodu, ktere na to budou potreba, takhle by to byl strasne silny vyzkum
 

DeletedUser5002

Guest
Moc to nestavím, ale do prvního města na začátek se to asi dá.
 
Nyní to vůbec nepoužívám.
Ale ty nové vlastnosti jsou víc než zajímavé. Nejlepší by bylo to, že mohu obchodovat s vesnicí která má nad 60%. Nyní to je pouhých 80% a to už je sakra rozdíl. Takový výzkum bych skoro určitě využíval, ale nevím kde na to naberu dostatek výzkumných bodů :(
 

DeletedUser

Guest
Dle mně to má význam tak do deseti měst,pak už jsou suroviny rychlejší a je jich víc při drancování.
 

DeletedUser6722

Guest
Zdravím, za mě jsou úpravy rozumné a hlavně načase, že se tak děje.
Diplomacii jsem nikdy za celou dobu co grepolis hraji nevyzkoumala, jen jsem ji občas zdědila, za mě zbytečné, nechala bých při povstání dobít vesnici zpět, to úplně stačí.
 
Nahoru