• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k soutěži

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

máte nějaké dotazy, připomínky, cokoli na srdci ohledně této soutěže? Zamlouvá se Vám její téma?

Budeme rádi, když nám sdělíte Vaše dojmy!


Váš Grepolis tým
 

DeletedUser5504

Guest
Tak už jsme dva. Ale chce to další aby bylo z čeho vybírat
 

DeletedUser10109

Guest
Napadá mne spousta bulvárních záležitostí ze světa RHO, ale nechci nikoho naštvat....
tak nevím jestli se zapojím.
 

DeletedUser4068

Guest
Zdarec ranec,
po dlouhé době jsem se vrátil ke Grepolisu a nestačím zírat k jakému vylepšení došlo. Hned mě napadlo zúčastnit se této soutěže a podělit se s novými zážitky z této skvělé hry. Začal jsem psát,ale pak jsme si znovu prošel zadání-termín ukončení a mrknul do kalendáře...POZDĚ....Škoda, snad to zužitkuji jindy.
 

DeletedUser11187

Guest
Dobré odpoledne,
tak jsem se podivila, kde se mi to najednou vzalo tolik zlata a šla jsem se podívat sem, na fórum Grepolisu, jestli se tu nepíše o nějakém daru třeba k příležitosti blížících se prázdnin, nějakému výročí nebo tak.
Nečekala jsem, že bych mohla dostat odměnu za to, co jsem napsala. Je každému jasné proč. Nepřísluší mi posuzovat spravedlnost, můžu jen poděkovat.
Takže, děkuji mnohokrát, srdečně a upřímně týmu Grepolisu.

Ještě opakuji, že jsem to nečekala a nemyslím, že si to zasloužím, prostě jsem se jen vypsala z části svých pocitů a dojmů z téhle hry. A teď jsem překvapená, že jsem dostala tolik zlata a navíc ve chvíli, kdy se mi hrát si už vůbec nechce. čas prostě letí, jasmín ještě kvete a sluníčko svítí. A přicházejí další dojmy a pocity a pořád by bylo o čem si psát.
Přeju hezké léto všem, týmu Grepolisu, soutěžícím, hlasujícím, hravým i nehravým hráčům, všem.
 

DeletedUser9897

Guest
Gratuluji vítězů, a těším se na další (literární) soutěž. :)
 

DeletedUser11187

Guest
:) děkuju za radu. No ano... ono i seno se má sušit, když sluníčko svítí :)
A do podzimu je vlastně ještě hodně času.
 
Nahoru