• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zamlouvá se Vám téma naší nové literární soutěže? Účastníte se? Lákala Vás někdy představa pracovat v Grepolis týmu? Máte nějaké otázky k soutěži?

Debatujte tu o čemkoli, co se týká této soutěže, či jejího témata!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser

Guest
Bývali časy kdy sem si představoval jaký to musí být makat tam u vás - po nedávném zjištění (co proběhlo naforu) bych si raději pořízl žíli, než být s některýma lidma z Grepolis týmu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Tak asi prvně se vůbec účastním nějaké soutěže tady na grepolisu. No dát dohromady 200 slov mi na začátku připadalo jako nadlidský úkol :D ale nakonec se zadařilo.
 

DeletedUser11151

Guest
asi tak nějak, je to taky moje první soutěž ve hře vůbec, tak uvidím.
Čekal jsem více příspěvků :)
 

DeletedUser11238

Guest
U mňa je to tiež prvá súťaž, a to hrám Grepolis dokopy asi tri roky :) 200 slov je celkom v pohode dĺžka, keď sa človek rozpíše, tak dá ani nevie ako dvojnásobok :)
 

DeletedUser

Guest
cheche a můžou se účastnit i lidé kterým stačí popsat svůj den?:)))
 

DeletedUser

Guest
klidně se zúčastni Sultane :) u vás moc soutěží nemáte tak můžeš zde :)
 

DeletedUser

Guest
tak popiš den v SK týmu :) ten snad neurazíš a mimochodem, chodím vám tam psát a nikde nikdo :p
 

DeletedUser10683

Guest
Salup a kto už by tam len písal keď tam je Sultán? :D bububu
 

DeletedUser

Guest
no i ten je neviditelný :)
no snad se ho uživatelé nebojí, že nepíší :)
 

DeletedUser11151

Guest
Nechci bejt drzej ( :D ) ale není spam zakázán? :-/ :grepolis
 

DeletedUser7382

Guest
1. nepíšou žádné blbosti, ale aspoň trošku smysluplné příspěvky k tématu

2. píšou to do správného tématu, takže nejsou ani tzv. off-topic
3. jestli si myslíš, že jsou to tady spamy, tak nespamuj :D :p
v takovém případě bys totiž spamoval taky :p
 

DeletedUser75

Guest
Tak na výherce této soutěže jsem opravdu zvědav, jsou zde už minimálně 3 výtvory, kterým by první místo oprávněně patřilo. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru