• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

rozhodli jsme se vyzkoušet trošku netradičnější formu literární soutěže... zpětná vazba bude tedy více než vítána! Máte-li nejasnosti okolo této soutěže, nebojte se zde zeptat!

Váš Grepo tým

P.S. Jako celá tato sekce, je i toto téma moderované. Nebojte se tedy, že se váš příspěvek neodeslal či že byl smazán - musí projít tzv. schválením. Příspěvky vyzrazující už tak lehkou tajenku zadání soutěže nebudou připuštěny do diskuse.
 

DeletedUser10612

Guest
Thasossi chci se zeptat, kdyby tam byly třeba 2 slova které patří k sobě aby dali význam, tak se to počítá jako jedno z toho co se má hledat a nebo se to počítá odděleně?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj,

děkuji za dotaz. Nakládej s nimi tak, jako by to bylo jedno slovo (tedy dvě slova spojená bez mezer v jedno). A to jak při vyškrtávání, tak i při vybírání prvního písmene z daného slova.

T.
 

DeletedUser9109

Guest
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jak přesně rozumět určení délky příběhu:"Doporučený rozsah je přibližně 270 slov, až možná délka jednoho příběhu (15.000 znaků)"...... Chápu správně, že délka má být minimálně 270 slov a maximálně 15 000 znaků?
 

DeletedUser10109

Guest
Jééé, koho pak to tu vidím :)
Taky se zapojíš golde jo? :)

Ano Ondro. Chápeš to správně. Taky se zapojíš? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj,

ano, délka příběhu by měla být cirka těch 270 slov až limit jednoho soutěžního příspěvku. Nicméně je to stále jen doporučená délka, tedy ne něco, co by se muselo striktně dodržet - špatná volba rozsahu s ohledem na děj bývá obvykle zúčtovaná v hlasování. Krátké příběhy zavání odbytou prací a dlouhé moc lidí nemá čas přečíst... a někdy je dlouhý příběh horší, než krátký, ale dějem nabitý.

T.
 

DeletedUser8979

Guest
Je možné že slovo nalezené v tajence z těch osmi je není diakriticky správně?(Chybějící čárka)
 

Thasoss

Grepolis tým
U pojmů toho typu, který je i tajenkou, se snad ani na délku písmene/chybějící čárku nedá moc hledět. :)) Takže klidně chybět může. :)
 

DeletedUser

Guest
Malý dotaz..

Dá se onen příběh napsat formou básničky/poezie?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj!

Z důvodu jednoznačně nižší obtížnosti preferujeme vypravování. Pokud se vrhneš na básničku, rozhodně to bude vítáno, jen dej pozor, aby se nejen opravdu rýmovala, ale dala se i recitovat nahlas, což by taková báseň měla splňovat a je to dost častý problém... pakliže něco z toho bude nedostatečné, zbytečně se svou snahou poškodíš. Je to tedy na tobě, co ti víc sedne. :)

T.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Vložil jsem svůj příspěvek jako "Nové téma" v kategorii "Velká neznámá". Jak mám poznat, zda jsem ho zadal správně, když tam chybí tlačítko "Odeslat"?
 

DeletedUser11460

Guest
Ahoj, možná se ptám trochu hloupě, ale kam se má potom napsat vyluštěná tajenka? Jenom tak někam začlenit do textu?
 

DeletedUser

Guest
zdravím vkládá se to stejně, jako jiná soutěž, vytvoříš téma zde ty ho sice neuvidíš po vložení, my ano neboj :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ideálně začlenit do textu, pokud budeš psát příběh tematicky laděný k tajence, ale ta z toho přímo nevyplyne, můžeš ji napsat i bokem. Nevadí. :)
 

DeletedUser10109

Guest
To čučím. Už i taková soutěž o takové ceny se musí prodlužovat kvůli malé účasti !:-O
 

DeletedUser11460

Guest
Ahoj, už jsem teda vložila příspěvek. Alespoň doufám, protože jsem nikde nenašla tlačítko odeslat nebo tak něco. Tak se chci zeptat, jestli jej vidíte. A taky mě zajímalo, kdo bude soutěž hodnotit? :) Moderátoři fóra?
 

Thasoss

Grepolis tým
mixtyx: Lidi líní, no. :)
Altarian: Vložila, vidím jej. K druhé věci, nejen moderátoři fóra, ale taktéž support a jistou (mám v paměti i případy s dost nemalou) měrou samotní hráči.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru