• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser11713

Guest
Jak tady tak v US tak i jinde se najdou hráči kteří umí hrát i jinak a jindy než jenom při eventech kdy si koupí jednotky. Což zrovna ty a tvůj parťák z aliance asi těžko pochopíte.

Šašku si fakt ubohej člověk. Meleš furt tvoje pohádky, který vůbec nejsou pravda
 

DeletedUser10685

Guest
Tak utratit se dá fakt hodně, na posledním anglickém serveru kde jsem hrál, byl například hráč Lookingforthe4thwife (vidíš, duckine, obecná tvrzení je dobré podložit fakty, např. jmény konkrétních hráčů, my vůbec nevíme, s jakými us legendami jsi hrál a pod jakým nickem), a tento hráč byl emiráťan, bohatý šejk, co do hry dával denně asi tolik co top 10 na našem serveru. protáčel Fénického obchodníka třeba 500x denně, od lidí v alianci kupoval pořád surky i za šílený poměry, prostě vyzlatil s jedním městem každý den asi 50 mantikor nebo gryfů a dokázal s tím sestřelit jakékoli obléhání.
Byly tam i další legendy jako Moscleo, Fluffytinkerbell, Admiral Naji...kdo hrál en servery, může potvrdit. Docela by mě zajímaly ty konkrétní světy co hrál duckin :)
Ovšem to je samozřejmě dané kupní sílou a počtem lidí na serveru... většina lidí utrácí minimum. A čím víc hra pokračuje, tím více se vytrácí individuální přínos ke hře a tím větší váhu má aliance, parta lidí na jaké je spoleh. I když měli dlouho jen málo měst, nakonec dokáží ti vytrvalí posílat mega podpory a útoky.
A v té chvíli končí éra sólistů, co si hodně věcí dovedou zpočátku dobýt a zařídit sami, ale nakonec se nemají o koho ve hře opřít.
 

DeletedUser

Guest
philvgr8, tigerfangz, stef.pap, mikeg, new start, bdf1987.

Napriklad stef.pap leavl nejlepsi alianci, vzali mu 22 msst z 23 a za 3 dny je mel z5 a neakutecne se nahrabal bodama, neco podobneho sme predvedli tu z muhehe. Jakoze ja su celkem rychlej co se tyce zacatku ale co delali oni.. Pro predatavu byl sem 12. V bodech s 150 000 bodama a 8. V bojovnicich s nejakyma 120 000 bodama, tyto co sem vymenoval byli predemnou na cele s tigerfangz kterej mel v stavitelech 300k bodu a v bojovnicich 350k bodu po mesici na 2/2 svete Tenkrat sem to porovnaval s slovenakym Rho kde byl prvni nejakej vassal (3/3 svet) a ten mel za 3 mesice 600 000bb. Toz to je neco z me historie, v pondeli v praci vam poslu nejakej screen odsad, myslim ze neco mam
 

DeletedUser

Guest
Šašku si fakt ubohej člověk. Meleš furt tvoje pohádky, který vůbec nejsou pravda

O tobě jsem se nebavil. Tvoje zabírání 1000b měst a nebo přemlouvání Veteránů aby ti nějaký větší města dali, nestojí za zmínku. Psal jsem o Duckinovi a jemu nelze upřít, že je hodně aktivní. Ty se jen vezeš.
 

DeletedUser11713

Guest
Dej si konecne facku aby ses probral. Furt jen lzes a vymyslis si pohadky. Pulka veci co tu pises neni vubec pravda ale jen tvoje domnenky
 

DeletedUser

Guest
Lhal si tady ty a ještě si to uznal (teda sváděl na svojí paměť). Při pohledu na to jak vypadáš se docela divím, že píšeš o fackách...
 

DeletedUser11713

Guest
Spletl jsem se, narozdil od tebe jsem to alespon uznal a ty to furt vytahujes protoze nemas jiny argumenty. Komunikujes jak retardovane decko. Lzes neustale napriklad v tom, ze premlouvam Veterany o mesta.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že jsem se pletl v mnohým. Snad se nepletu v tom, že mě hra baví pokud si zachovám hráčskou čest.
Přeju všem fajn hru a Duckine tobě taky a omlouvám se ti, neměl jsem pravdu. Jsou tu povahově horší.
 
myslím, že nám tu chybí jeden hráčský titul a to Největší cestovatel po aliancích.... a mám takový pocit, že na tomhle světě by to bezkonkurečně vyhrál hráč Duckin....
 

DeletedUser7082

Guest
Tak on je nejlepší a může si dovolit to měnit jak chce a jak zrovna potřebuje. Když mu teče do bot, tak by šel i na konec světa, aby ho aliance podržela, ale jakmile mu podá pomocnou ruku, tak zase odcválá dál, protože mu aliance nevoní .. :)
 

DeletedUser

Guest
Asi mi to někteří nebudou věřit, ale já bych mu přál aby měl díru jenom v botách....
Dnes psal, že je nejlepší, dosáhne celej mega bitevních bodů a stane se legendou.

:)

Asi ještě nezjistil, že lepší hráči dělají v daným světě milionů několik.

Zase na druhou stranu legenda je určitě a to už teď, ale není na tom co závidět.
 

DeletedUser7082

Guest
Ono on tak ani není legendou ,ale spíše je zvláštní a to hlavně svým chováním .. :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10133

Guest
Co takhle se bavit o Omeze, prostě se normálně bavit a ne tu stále prát jednu stejnou pračku za druhou grins. Medwed :grepolis
 

DeletedUser

Guest
tak já zato nemužu že nejaké svetlušky mi píšou jak me chtejí a když knim dojdu tak me vyhodí :-D ja alianci v této fázi hry už nepotrebuju, mužete se zeptat pánú rytírú kolik mi zatím vzali mest a že se hodne snažili :)
 

DeletedUser

Guest
udelám ted stršne nefér a nemorání gesto podle šaška, ale já považuju za nemorální a nefér utočit 4 aliance na 1 človeka takže se to srovnává..


Tohle byl nejaký 18. a 20. utok na toto město.

BoDYP.png


OQSED.png
 
Nahoru