• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k světu Omega

DeletedUser10133

Guest
Pračka o5 naplněná stejným prádlem, nic nového sfg. Medwed
 

DeletedUser

Guest
Duckine, byl sem rozhodnutej na tebe už nijak nereagovat, ale ještě budu:

Duckine, já si nemyslím, že se něco srovnává.
Že se ve hře spojují slabší proti silnějším považuju za normální a logický, bez toho by hra dlouho netrvala.
Naopak za normální nepovažuju tvoje posílání urážlivejch a vysmívačnejch zpráv jiným hráčům, tvoje předvádění se reportama kde stejně všichni ví, že tvoje bb jsou zdvojnásobený tvým zlacením prozíravosti.
Kde vidíš tu tebou zmíněnou rovnost?

A jinak stále nenacházím opodstatnění tvojí nafoukanosti.
Nechal ses připravit o 24 měst, to nepokládám právě za dovednost a důvod k namyšlenosti. Reportama kde si utopil svoje kolonizačky se nechlubíš, ale když se ti to náhodou povede u jinýho tak to ho hned běžíš zesměšňovat. Kolik měst si zabral silnejm hráčům? Chlubíš se darovanejma městama od Veteránů a přebranejma barbarkama?

Nejdříve si se vytahoval na hráče z aliance Legion dead, když tvoje arogance přerostla únosnou mez a pustili se do tebe tak, že ti během jednoho dne vzali několik měst, utekl si do Muhehe. Když si tuto alianci podrazil a vyhodila tě, tak si se běžel schovat k Veteránům aby tě na druhý straně mapy chránili, přičemž si ještě mezitím obelhal alianci Čertíci, čímž ses byl schopnej ještě chlubit. U Veteránů si se svým vysokým počtem bb a při velkým počtu darovaných měst pochopitelně rychle posílil a začal si útočit na Rytíře. Dokud si útočil na jejich nejslabší hráče tak si byl opět plnej sebevědomí. Když si to zkusil na od nich silnější, tak si narazil. Začal si jim psát o tom, že restartuješ a končíš, přemlouval si je aby tě přijali a když tě odmítli přemluvil si jejich spojence z Fenixu. Po tom co je tvoje předvádění přestalo bavit a vyhodili tě si prostřídal dál nějakou tu alianci, založil sis několik svých abys tady všem sdělil, že se máme oproti tobě ještě hodně co učit. Přiučím se rád, ale nevím co to má v tvým případě bejt .... používání prozíravosti a nebo ztráta měst?
Jestli tě štvu, tak se do mě pust, i já budu rád za bb.
A na závěr mi dovol jedno přání - až skončí event. a ty si nebudeš moct kupovat army - nedávej restart a pokus se hrát jako hraje většina ostatních.
 

DeletedUser

Guest
šašku si 50% zamnou v bojových, co nato rekneš? že si chudej a nemáš na donate zato já nemužu, a nazačátku sem stratil mesta až potom co sem prišel do muhehe, predtím žádné a vaše slova byla, nedokážeme ubranít víc jak 2-3 mesta najednou xD Ted si tu delám co chci a ty si mužeš dole hrabat pár bb na 3000 birkových mestách a sledovat mne a učit se, jak se šikovností človek co stratil podle tebe 24 mest, dostal opet na vrchol. Na nikoho silnejšího semtu fakt ješte nenarazil, tak nevím proč píšeš že sem narazil na silnejší hráče :-D dávali do mest kolem 2k birek, což sem 2x bez problémú prorazil uplne sám a vzal si 2 mesta.. ty jediné co si dobyl odemne bylo, když namne šlo najednou 40 lidí a nemel sem dost defky na defování 20 mest, ted s tema párákama co posíláš bys nedobyl nic a také je to videt, co nemáte uvnitr ally tak ani nedobyjete. Dobýjíte v 10 lidech jedno mesto.. to je na smích a hlavne ty si na smích, nejsi první v ničem a sedíš tu 24/7 to je celkem smutné, ješte že se mužeš vymluvit na ty peníze :-D


Mám víc měst
Víc BB
Víc Bodú v stavitelech
Vetší bodový prumer na město
Víc def bodú
Víc Off bodú

I přesto že sem stratil 24 měst a zabírám duchy sem pořád predtebou :-DDDD

Tak začni hrát nulo, nebo umíš jen psát?
 

DeletedUser

Guest
Můžu tě uklidnit, nikdy by mě nenapadlo abych se s někým jako si ty srovnával!!!

A když něco porovnávám tak to jak je v kolektivní hře hráč prospěšnej týmu ve kterým hraje. Nevím jestli to dokážeš pochopit (tím nemyslím inteligenci).
A pak jen dvě poznámky. Netušil sem, že se podle nazlacený prozíravosti pozná jak je daný hráč v reálu chudej nebo bohatej. Taky si myslím, že to pro každýho znamená něco jinýho. Moc nezlatím, protože by mě taková hra tolik nebavila. Ale myslím, že můj příjem je v násobcích tvýho. To sem, ale nepatří.
Za trapný považuju tvoje lhaní a rád bych našel někoho kdo věří tomu, že silná aliance píše o tom, že dokáže bránit max 2-3 města. A stejně tak tvoje chlubení, že si Rytířům něco bez problémů zabral. Obsadil si dvě města od stejnýho hráče a je pravda, že byl v té době u nich. Ale byl to slabej hráč co měl města mimo jejich území vlevo nahoře a tak se na něj vykašlali.
A tím, že si narazil na silnější hráče je myšleno, že jsou nad průměrem počtu jednotek a herních dovedností a ne, že by byli před tebou v používání prozíravosti. Ty si samozřejmě nejsilnější.
 

DeletedUser

Guest
Dekuji za lichotku, já su mojí alianci neskutečne prospešný dokonce si dovedu ríct že moje aliance by bezemne stála za prd.. takže kdo je jak prospešný alianci.... zato že ty sebou taháš 30 lidí co hraje 2 hodky denne a prdí nato zato já nemužu když to bereš jak teamovou hru, já takové kotvy táhnout nemusím :-D
 

DeletedUser

Guest
Není za co, jsem rád, že jsem ti s tím "nevím jestli to dokážeš pochopit (tím nemyslím inteligenci)" nekřivdil.
 

DeletedUser11704

Guest
Oh stop it you....

u0IcR.png


sURh3.png


3EV1.png
 

DeletedUser

Guest
Prototo sem prišel, mám to, tak zase odcházím, tak se tu držte :p

RCVu7.png
 

DeletedUser

Guest
Proti této nemoci zná lékařská věda dva léky. Bohužel, ani jeden nepomáhá.
 
no já zase musím ocenit, že at je jakýkoli, tak to co dokázal... kloubouk dolů... čelit tak dlouho spojenému utoku víc aliancí... ne každej by to dal... ještě zapracvat na diplomacii a mohl by být dluhodobá jednička
 

DeletedUser

Guest
Dakujem ale jak sem moc krat zminil, neprisel sem sem hledat pratele. Rad hraju na svete kde se muzu neco priucit. Tu mi to dalo nrco malo napriklad ze na utok bohate staci mit 5 mest a zbytek na defku, mel seem nejakych 8k birek na tuto posledni akci a jak vidite stratil sem mesta, takze moje rada pro vas, vstupte si do svedomi a kolik birek date dokopy? Utocit umi kazdej. Kdyz predevcirem utoky od 2 rano do 1 rano dalsiho dne neklesli ani jednou pod 100 a vidite kolik podpor se vam dostavalo z predeslich ally,tak si uvedomite ze na takejto server staci vklidu hrat solo, max ve 3 lidech a pokud ste aktivni, tak na vas vetsinou nestaci cela aliance, protoze v kazde te 50 clenne ally je 45 lidi co nato kasle a 5 lidi ktery neco umeji predvest a ja nemuzu hrat v ally kde sou individua ktere se jen vezou. Napsal sem to ve vic aliancich tu a ja posilam utoky od 1 rana do 5 rana kdyz neco dobyjim, kdyz dou na nnekoho utoky casuju to z 30 mest, a vetsinou ti co nane ty utoky jdou ani nenapisou info, ci jede kolka, kolik maji podpor nic. To pak nehrajeme asi stejnou hru a pokud ano tak mi je taka ally k nicemu. Jednou vzivote sem mel takovou kde sem respektoval vedeni a kde byli hraci kteri me hodne dokazali naucit. Bohuzel na cz svete to nebylo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš pravdu v tom, že se v každý alianci najde hodně hráčů kteří se jen vezou. Ale to je všude. Každý má rozdílnej čas kterej může nebo chce hře věnovat a jen v 50 lidech by hra taky ideální nebyla.
Určitě to jak píšeš o hře solo nebo ve třech je hloupost. To platí u extrémního zlatiče v době eventu, jinak by byl sebeaktivnější hráč dlouhodobě bez šance. Ty si hodně aktivní a i přesto si za dva týdny mezi Helovinem a Zimním eventem nahrál mnohem míň jak potom za jeden den při zlacení.

Jinak se můžeš podívat jak vypadá svět kde se našlo hodně zlatících hned na začátku a ještě začal v eventu. Z téměř tří tisíc hráčů, jich pokračuje ve hře pár stovek a jen asi dvě stě jich má víc než jedno město. Prostě ty co hrajou poklidněji hru opustili, protože se jim znechutilo, že nemají šanci proti těm co si kupují jednotky v kolečkách v takovej míře, že hra už pak není válčením, ale jen kliknutím kam si silnej hráč dojede. Grepo se tam změnilo ve Farmu. Vlastně to pak nemůže bavit nikoho. To je pak lepší směska kde jsou i ti co se jen vezou, ale je o co hrát.
 

DeletedUser

Guest
To je pravda , ja odsuzuju tyto eventy a to ze sem mel zle obdoby medzi eventy bylo asi zaricineno tim ze sem stratil 25+ mest a musel smm zacinat kolkama 30 hodin jinde z 1-ho 4k mesta sem pak dobyjel vse z5 a vybudoval znova. Pokud vim po prvnim eventu sem byl ve vsem prvni a zmenilo se jen to zem sem pak spadl na 2. Misto ve stavitelech ale to proto ze vlada jede mestske slavnosti misto armady. Coz je jiste vyhodnejsi ale mne by to nebavilo. Do druheho eventu sem uz vrazet nechtel ale nedalo se. Kdyz hrajes sam a aliance proti tobe nahodne vytoci 20x 63 mantikor, tak ty musis aspon 30 abyses chytal. Posledni dva dny sem vytocil snad 1k mantikor, vetsinu mam jeste v invu ale obrana se proste na body vyplaci vic.. Zeptej se lidi co proti mne hrali na Fi, kde nebyl myslim zadnej extremnej event a vedli sme s lyvem o dost, na svete s moralkou kde sem pak krom top 10 nemohl utocit na nikoho. Ale mas pravdu, hrali tam ty sami lidi co hrajou tu, co hrali na chi, tau a kdovi kdee jeste, porad ta sama komunita.
 

DeletedUser11706

Guest
To je pravda , ja odsuzuju tyto eventy a to ze sem mel zle obdoby medzi eventy bylo asi zaricineno tim ze sem stratil 25+ mest a musel smm zacinat kolkama 30 hodin jinde z 1-ho 4k mesta sem pak dobyjel vse z5 a vybudoval znova. Pokud vim po prvnim eventu sem byl ve vsem prvni a zmenilo se jen to zem sem pak spadl na 2. Misto ve stavitelech ale to proto ze vlada jede mestske slavnosti misto armady. Coz je jiste vyhodnejsi ale mne by to nebavilo. Do druheho eventu sem uz vrazet nechtel ale nedalo se. Kdyz hrajes sam a aliance proti tobe nahodne vytoci 20x 63 mantikor, tak ty musis aspon 30 abyses chytal. Posledni dva dny sem vytocil snad 1k mantikor, vetsinu mam jeste v invu ale obrana se proste na body vyplaci vic.. Zeptej se lidi co proti mne hrali na Fi, kde nebyl myslim zadnej extremnej event a vedli sme s lyvem o dost, na svete s moralkou kde sem pak krom top 10 nemohl utocit na nikoho. Ale mas pravdu, hrali tam ty sami lidi co hrajou tu, co hrali na chi, tau a kdovi kdee jeste, porad ta sama komunita.
ty uz na to kasli ,i kdyz jsi tepeslne postiženi a jen hrajes,kasli na to kup si tu gumenou anči a skus delat deti .to by bylo neco pro tebe :)
 
Nahoru