• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser

Guest
Zápisník diskuze

Zajímá vás něco z Tau? Přechází hráči z jedné aliance do jiné a vy nevíte proč? Co nějaký hráč, chcete o něm vědět víc? Zajímají vás drby, nebo fakta? Zeptejte se zde.
Zveřejnila jsem zde něco a vy máte jiný pohled - může být. Díváte se na to z vaší strany? Klidně to zde proberme.
 

DeletedUser

Guest
co takhle si sem dát i vtipnou korespondenci nepřátel ? :) skoro v každé alianci tohle téma je, tak proč si občas nenapsat i něco sem, jen jména hráčů nebude uvádět, nechceme nikoho urazit :)

hráč 14.06 v 15:36 hod.
Dobrý vtip. Já nemám rozum Já nikdy nešpehoval ani neútočil na slabší hráče. Měj se


*******
jiný hráč v 22:34 hod.
Tak proč jsi to proboha nenapsal hned?!Proč jsi mne nechal takhle dlouho čekat?A psal mi,že musím počkat?Přitom jsi namyšlený blb,který píše(a tieto správi),ZPRÁVY dvě chyby v jednom slově a dělá mu dobře(což se asi v životě moc nestává),že ho někdo o něco slušně poprosí.


*******
útočník v 09:02 hod.
si mysli co chceš. mě to žíly netrhá. mám svědomí čistý.

obránce v 09:01 hod.
jo pardon to byl kerberos - nebo tak nějak - nicméně si myslim že fér nehrajete

útočník v 09:00 hod.
to co tam mám už několik týdnů, stále to stejné. Nešibe ti?

obránce v 08:58 hod.
ty nevíš co jsi měl na profilu ? zřejmě je zbytečný se ptát že ?

útočník v 08:54 hod.
nerozumim? jaké testování?

obránce v 08:50 hod.
Trochu mi uniká podstata férové hry - ještě nedavno jsi měl v profilu že si tu pro testování - a co to je teď - děkuji za vysvětlení


*******

a tohle znáte hráčka má volné KB, hledá na mapě města a hledá všude kolem, na hony daleko, hráč z aliance na její hledání reaguje :
noo, jen se roztáhni, až k tobě někdo zajede, tak se pak ale nediv

******
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Třeba...? :)

někdo od nepřátel dne 08.07.14 v 21:50
Já chci taky ban, co ti musím napsat? Stačí že to (nick jednoho hráče) napsal za celou ali? :)

Thasoss dne 08.07.14 v 21:56
Tohle vyplň.))
Žádost o blokaci herního účtu

Údajný důvod blokace:
Typ (ochrana/bez):
Herní svět*:
Doba trvání:

*Pokud si přejete globální blokaci, napište „vše“. V tomto případě ani nemusíte vyplňovat délku blokace.

Poznámka: Za speciální příplatek můžete požadovat i konkrétního cheathuntera.


někdo od nepřátel dne 08.07.14 v 22:04
Ach jo, copak se člověk na tebe a na vás ostatní adminy může zlobit? :))) Dostals mě:) Vás ta hra vážně asi baví:)

Thasoss dne 09.07.14 v 07:48
Ono stokrát opakovaná lež se stává pravdou, to neznáš?)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
opět něco z pošty od nepřátel :

*******

útočník v 17:15 hod.
Tak už mi nepiš, ju???:)

obránce v 16:05 hod.
Jen abys to věděl, přeci :) přemýšlej :D

útočník v 15:52 hod.
A proč mi kvůli tomu píšeš???:))

obránce v 15:12 hod.
Dnes útočíš ty a zítra já, ju? :) a nezapomeň napsat těm svým posránkům z ali, aby tě nezapoměli zapodporovat :D

******

lidičky pište mi tu, snažím se a vy nic :) komentujte, navrhujte, pište vlastní vtipné zprávy co vám chodí ... nenechte mě tu samotnou :) Víte o nějaké ali, kde se něco děje a umíráte touhou vědět co, napište o kterou jde a já to zjistím .
 
selections byli odsouzeni k rozpadu v okamžiku, kdy nabrali jisté hráče. s pár jsem měla tu pochybnou čest na jiných světech a fungují naprosto neomylně... rozeštvou vše co se dá...
 

DeletedUser

Guest
Mno moc hezké. Mám pár poznámek a komentářů k Piškotovu vyjádření:


Odchod z vlastní aliance jsem volil protože ve vedení trvali už nějakou dobu hádky, a přes některé věci se už nejde přenést.
Rozloučil jsem se z lidmi v dobrém, nemám důvod se jim nějak mstít a ani nemám takovou povahu.


No tak o tom, jak Piškot "nemá v povaze se mstít", jsme se přesvědčili na Pí.


Ano, šlo o hádky, a opravdu už to trvalo tak dlouho že odchod byl jedním možným řešením.
Ale ten nejdůležitější důvod byl to, že mě zradila parta lidí, které jsem považoval za kamarády navíc v nelehké době kdy jsem ještě ležel v nemocnici.

Už jsem v té alianci nechtěl setrvávat, protože to opravdu nebylo dobré. Herně ano, ale pocitově ne a já cítil stres kdykoliv jsem přišel na grep.


Zajímavé, že když jsem ze stejných důvodů opouštěl alianci INFECTION já, tak to byla zrada nejtěžšího kalibru, ale když Piškotek cítí stres, tak se samozřejmě může běžet schovat k nepříteli a je to zcela v pořádku.


Ale omluva je jediné co jsem mohl udělat, tak jsem se omluvil a budu makat na 110% pro ali.

Tohle už sliboval tolikrát v tolika různých aliancích, že musím jen smutně kroutit hlavou. Jako vždy to bude platit jen do té doby, než mu zase něco nepůjde pod nos.


Mohu-li si dovolit popsat situaci u nás, Reseťáků, tak pocity se vstupem Piškota do ali byly smíšené. Někdo to vzal beze slova a komentářů, jiní vyjádřili nedůvěru a obavy, že by mohl být dosazený od INFECTION, jako špeh, další zase, že je zbabělý a utekl k nám, jiní ho vzali, že je u nás a tím to končí.

Že by chtěl Piškot dělat špeha si nemyslím. Důvod je mnohem prostší. Piškot neumí prohrávat a když se mu nedaří, tak hledá chybu všude jinde, než u sebe. Pak sahá k extrémním řešením, jako je třeba toto, že zběhne k nepříteli. IMHO se tam šel jen zbaběle schovat, ale pokud mu Reseťáci chtějí poskytovat ochranu, je to jejich volba. Jen upozorňuji, že na toto své rozhodnutí dříve nebo později doplatí.

Piškot je totiž nejlabilnější člověk, jakého jsem na grepu měl možnost poznat. Ve svých světlých chvilkách vám bude psát, jak jste pro nej jako druhá rodina, kvůli které by udělal první poslední a pak ho popadne záchvat a dští kolem sebe síru, končí s hrou, vyzývá k rozebrání svých měst, že dál už na to nemá. A v tom jediném má pravdu. Piškot na tuto hru nemá. Ve svém vlastním zájmu by s ní měl skončit jednou pro vždy a raději se věnovat své nastávající rodině. Ušetřil byt tak spoustu strastí sobě i jiným.
 

DeletedUser10620

Guest
Jsem rád že nejsem jediný kdo má na situaci podobný názor v podstatě nemam ani co dodat, to co jsem chtěl jsi vypíchnul a netřeba se opakovat. Jak už jsem psal, čekal bych, že se zachová jinak, ale opak je pravdou. Třeba konečně najde tu druhou, opravdu druhou pravou rodinu a půjde mu vše mnohem líp :)
 

DeletedUser10513

Guest
Mno moc hezké. Mám pár poznámek a komentářů k Piškotovu vyjádření:


Odchod z vlastní aliance jsem volil protože ve vedení trvali už nějakou dobu hádky, a přes některé věci se už nejde přenést.
Rozloučil jsem se z lidmi v dobrém, nemám důvod se jim nějak mstít a ani nemám takovou povahu.


No tak o tom, jak Piškot "nemá v povaze se mstít", jsme se přesvědčili na Pí.


Ano, šlo o hádky, a opravdu už to trvalo tak dlouho že odchod byl jedním možným řešením.
Ale ten nejdůležitější důvod byl to, že mě zradila parta lidí, které jsem považoval za kamarády navíc v nelehké době kdy jsem ještě ležel v nemocnici.

Už jsem v té alianci nechtěl setrvávat, protože to opravdu nebylo dobré. Herně ano, ale pocitově ne a já cítil stres kdykoliv jsem přišel na grep.


Zajímavé, že když jsem ze stejných důvodů opouštěl alianci INFECTION já, tak to byla zrada nejtěžšího kalibru, ale když Piškotek cítí stres, tak se samozřejmě může běžet schovat k nepříteli a je to zcela v pořádku.


Ale omluva je jediné co jsem mohl udělat, tak jsem se omluvil a budu makat na 110% pro ali.

Tohle už sliboval tolikrát v tolika různých aliancích, že musím jen smutně kroutit hlavou. Jako vždy to bude platit jen do té doby, než mu zase něco nepůjde pod nos.


Mohu-li si dovolit popsat situaci u nás, Reseťáků, tak pocity se vstupem Piškota do ali byly smíšené. Někdo to vzal beze slova a komentářů, jiní vyjádřili nedůvěru a obavy, že by mohl být dosazený od INFECTION, jako špeh, další zase, že je zbabělý a utekl k nám, jiní ho vzali, že je u nás a tím to končí.

Že by chtěl Piškot dělat špeha si nemyslím. Důvod je mnohem prostší. Piškot neumí prohrávat a když se mu nedaří, tak hledá chybu všude jinde, než u sebe. Pak sahá k extrémním řešením, jako je třeba toto, že zběhne k nepříteli. IMHO se tam šel jen zbaběle schovat, ale pokud mu Reseťáci chtějí poskytovat ochranu, je to jejich volba. Jen upozorňuji, že na toto své rozhodnutí dříve nebo později doplatí.

Piškot je totiž nejlabilnější člověk, jakého jsem na grepu měl možnost poznat. Ve svých světlých chvilkách vám bude psát, jak jste pro nej jako druhá rodina, kvůli které by udělal první poslední a pak ho popadne záchvat a dští kolem sebe síru, končí s hrou, vyzývá k rozebrání svých měst, že dál už na to nemá. A v tom jediném má pravdu. Piškot na tuto hru nemá. Ve svém vlastním zájmu by s ní měl skončit jednou pro vždy a raději se věnovat své nastávající rodině. Ušetřil byt tak spoustu strastí sobě i jiným.

1689713_482023205236541_1125121533_n.jpg.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
můžu mít též otázku k piškotovy ? To ty jsi psal ANGINSANOVI, nebo on tobě ? Kdo koho první oslovil po té co jsi odešel z INFECTION ?
 

DeletedUser

Guest
Nejžhavější novinka Last Minute poznejte krásy Řeckých ostrovů :D odjezdy z Prahy, Brna a Ostravy
 

DeletedUser10612

Guest
Salupos samozřejmě jsou tu krásné koalice rádoby spojenců. :D Na začátku na všech světech to byly spojenci a ke konci to byly vždy soupeři, protože ti lidé poznají pravdu. :cool: No přijde mi, že opakovaný vtip už není vtipem, hlavně když se to děje na všech světech
 

DeletedUser10620

Guest
Jenom menší dodatek k poslední zprávě, to že ADIX přešel k nám nic neznamená a polemizovat o tom, že to děláme jen aby jsme byli první v žebříčku, je opravdu hloupost.... Zajímavé jak se ten bulvár soustředí, jen na určité věci, ale když se slučuje někdo jiný, tak o tom se nepíše :D Navíc někdy je lepší nepsat o něčem o čem neni dostatek podkladů :)
 
Nahoru