• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser

Guest
já psala, že jsou to jen mé domněnky .
Můžeš mi dát Kruel, rozhovor :)
Jinak pořád zde avizuji dejte mi téma, já ho zpracuji a nikde nic a tak čerpám co se doma šustne a dle toho píši :)
 

DeletedUser10620

Guest
Já myslím, že neni potřeba vytrubovat do světa naše záměry. Jinak pokud budeš pozorovat i menší aliance, tak najdeš spousty námětů, stačí je hledat trochu jinde
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli čtenáře zajímají malé aliance :)
Samozřejmě nechci z nikoho tahat příliš tajné informace a nikoho poškodit, jen když se o někom mluví tak se i o něm píše :)
 

DeletedUser10620

Guest
Aliance v Top 10, nejsou zas tak malé a taky se o nich mluví :)
 

DeletedUser

Guest
u nás ne, u nás se asi víc mluví o vás a sem tam o selection nic víc, proto říkám dej mi přesné téma, klidně do osobky a já ho zpracuji :)
 

DeletedUser

Guest
myslím, že je to celkem jasné ... smyslem bude zlikvidovat nějakou zahraniční aly a její černé posluhovače
 

DeletedUser

Guest
Salupos, neuvažovala jsi, že by ses ucházela o místo redaktorky v deníku BLESK?
Kvalifikaci máš pro to prvotřídní :p
 

DeletedUser

Guest
slohovky na téma dění světa psát neumím, navíc vedení mi nic říct nechtělo ještě můžu prásknout, že vedení EUFORIE po nocích uklidňuje hráče na fóru, jakou formou nevím, neboť hráči nepochopili přestup DARK-SELECTION k ním.
 

DeletedUser

Guest
Nejde o formu, jde o obsah.
Plodíš bulvár první kategorie. :)
 

DeletedUser

Guest
hele kritika člena týmu je trestná :) žertuji
Bulvár, já nikde netvrdila, že jsem super špión co vyhledá info a popíše ho. Já ráda s hráči kecám což na zjištění informací nestačí :(
 

DeletedUser

Guest
hele kritika člena týmu je trestná :) žertuji
Bulvár, já nikde netvrdila, že jsem super špión co vyhledá info a popíše ho. Já ráda s hráči kecám což na zjištění informací nestačí :(

Neříkej že žertuješ, když je to kyselá lež :eek:)
 

DeletedUser

Guest
tohle mi přijde, jako opravdu zbytečné zakládání postu, s citací o příspěvek výše, za každou cenu si rýpnout, nepletu se, že ne a teď nežertuji :)
 

DeletedUser

Guest
tohle mi přijde, jako opravdu zbytečné zakládání postu, s citací o příspěvek výše, za každou cenu si rýpnout, nepletu se, že ne a teď nežertuji :)

Věřím že se zasmát dokážeš, ale pouze na úkor těch "některých" co spovídáš a vylepíš komunikaci ve svém soukromém zapisníčku kde se nelze vyjádřit.
vím že zde mohou, ale to strácí smysl v tomhle marastu, a tak tvoje životní dílo je nedotknutelné, ty jsi přeci mod :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
už si trapnej a je dobře, že se vůbec najde někdo kdo je ochotnej to dělat, už kvůli pitomcům co všechno komentujou a tím myslím i sebe
 

DeletedUser

Guest
už si trapnej a je dobře, že se vůbec najde někdo kdo je ochotnej to dělat, už kvůli pitomcům co všechno komentujou a tím myslím i sebe

Ty jsi dobrej kašpárek - Toho co si pamatuju z Kappy to asi byl jinej Šašek vid - převzal jsi účet šaška?

Pokud se dobře pamatuju, do konverzace veřejného fora ses dostavil s docela velkým zpožděním, přečetl sis už jen promazané příspěvky a hlavně příspěvky třeba salupos které se nemažou , vše je vytrhané z kontextu a pak i dokážu pochopit to co jsi napsal

Co kdyby si oslovila také Klan Přežraného Medvěda
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud CKAPNN nezměníš téma opravdu to flame směrem ke mně a jiným budu promazávat a stěžuj si právo na to máš kde chceš, jinak je to opravdu o tom přišel jsem o město a zuřím, že jsme si předtím normálně psali ve hře nepíšeš, přišel jsi o město a všichni jsou zlý

klan medvědů a důvod téma proč je mám oslovit ?
 

DeletedUser

Guest
kdybys neutekl na kraj mapy tak bych ti lehce ukázal, že je to stále stejný šašek
 

DeletedUser

Guest
klan Medvědů - důvod, když průzkum či oslovení a vylepení na tve soukromé nastěnce tak adekvátní průřez celým spektrem aliancí světa Tau
nechápu - "jinak je to opravdu o tom přišel jsem o město a zuřím" specifikuj to, pokud to zase není jeden ze stovek způsobů jak zamatlat téma a tím odvézt pozornost :)))

kdybys neutekl na kraj mapy tak bych ti lehce ukázal, že je to stále stejný šašek
šašku, neutekl sem - skončil sem, města tam jsou pro podporu jiných v době mého volna když se mi chce domkařit - AK bylo fajn ale lidi se mnění
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
CKAPNN prosím nepiš po sobě dva posty, nebudu to pořád spojovat.
když oslovím ali a zeptám se na spojence, neřeknou mi je, zeptám se na nepřátelé, neřeknou mi nic dozvím se jen snažíme se vyhrát, jsme sehraní, to řekne každá aliance
 
Nahoru