• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser

Guest
aha pochopil jsem teda správně, že jsi se rozhodl podpořit například Reseťáky tím, že jsi jim dal dvě svoje města v jeden den ... hráč tvých údajných kvalit měl radši podpořit spoluhráče i kdyby je považoval za bývalé
 

DeletedUser

Guest
aha pochopil jsem teda správně, že jsi se rozhodl podpořit například Reseťáky tím, že jsi jim dal dvě svoje města v jeden den ... hráč tvých údajných kvalit měl radši podpořit spoluhráče i kdyby je považoval za bývalé

Co to plácáš, kdes to vycucal?
byl sem v rachotě a jednání nepřerušíš že jede 7 resetáků přebrat dvě města a z mobilu jsi o pauze stejně namydlenej jako bezněj :eek:)
ty jsi se čtyrma městy , bez připojení a v centru červených asi lepší ranař, promin, to sem nevěděl - klobouk dolu.
běž se vycpat když nemáš páru očem to bylo a neplkej jako bukanýr :eek:)

CKAPNN prosím nepiš po sobě dva posty, nebudu to pořád spojovat.
když oslovím ali a zeptám se na spojence, neřeknou mi je, zeptám se na nepřátelé, neřeknou mi nic dozvím se jen snažíme se vyhrát, jsme sehraní, to řekne každá aliance

tak to tam dej tak jako EUFORII - NEBO DĚLÁŠ ROZDÍLY
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
můj nick by se skvěle hodil i pro tebe

a nevěřím, že by na tebe sedum hráčů stačilo, klidně přidej :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Prosím, zdržte se odbíhání od témata. Tento thread slouží k námitkám, připomínkám, názorům k jednotlivým článkům nebo celému konceptu, či návrhům, jak vést blog dál, na nic jiného. Nedělejte z toho ring. Pohnutky vůči někomu směřujte k dotyčnému do osobních zpráv.
 

DeletedUser

Guest
když to začalo bavit ...

už sem nejdu, omlouvám se za spamy a navádění toho blázna aby psal oz je snad trestnej čin
 

DeletedUser

Guest
když to začalo bavit ...

už sem nejdu, omlouvám se za spamy a navádění toho blázna aby psal oz je snad trestnej čin

Mohl sis ten trapnej dodatek odpustit,
pořád jsi neodpověděl jestli je Don spojko nebo jsi abonent na vstup k Reset
Scháněl jsi přeci někoho do party a soudě za co kopeš ... mimo kopání kolem sebe ... ty nesmysly

pokud CKAPNN nezměníš téma opravdu to flame směrem ke mně a jiným budu promazávat a stěžuj si právo na to máš kde chceš, jinak je to opravdu o tom přišel jsem o město a zuřím, že jsme si předtím normálně psali ve hře nepíšeš, přišel jsi o město a všichni jsou zlý

klan medvědů a důvod téma proč je mám oslovit ?

Tet sem si vzpoměl na jeden z pádných důvodů
Lidi z ali Ztracené Ostrovy světa Ný by si to přeci zasloužili,nebo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já vím kdo jsou medvědi už jsem si s packem hráč packova psala, chtěla jsem rozhovor jen s ním, nechtěl - vyděsil se asi :)
 

DeletedUser

Guest
tak třeba Bianka nebo Dr Thom

-jakej je rozdíl mezi urážkou: (tak jsi ohodnotila mou větu) věnuj se svému pindíku
a když někoho nazvu bláznem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hele pindika si s prominutím nech na doma a o cizí pindíky se nestarej :) §1 rozhoduje moderátor
až bude u medvědů o čem psát jistě napíši, rozhovor s Biankou už byl v blogu NÝ, ...
Nabírají medvědi větší množství hráčů ? potřebuji téma co hráče chytne ... čili dění v alianci.
Jinak medvědi určitě neporušují pravidla hry, chovají se slušně, max mají jedno spojko, nevím jaké, čili neděje se u nich nic zajímavého :)
 

DeletedUser

Guest
hele pindika si s prominutím nech na doma a o cizí pindíky se nestarej :) §1 rozhoduje moderátor
až bude u medvědů o čem psát jistě napíši, rozhovor s Biankou už byl v blogu NÝ, ...
Nabírají medvědi větší množství hráčů ? potřebuji téma co hráče chytne ... čili dění v alianci.
Jinak medvědi určitě neporušují pravidla hry, chovají se slušně, max mají jedno spojko, nevím jaké, čili neděje se u nich nic zajímavého :)

Potom nechápu proč tyhle povrchní informace nezdělíš stejně jako si zdělila povrchní info z Euforie a od Řeků
 

DeletedUser

Guest
pracovala jsem i na knize a nestíhám vše, když nás tak zaměstnáváš ;)
 

DeletedUser10231

Guest
Díky za celkem dobré čtení, pořád lepší než reportáže radiožurnálu v poslední době :)
Jsem rád že si někdo dává tu práci, jinde už herní komunita opadla a o zákulisí hry se tolik nestarají jako dřív, nemají zájem vylepšovat nebo pomoci :) začátky byli jiné a hlavně nebylo tolik lidí co to krtizovala ;)
Těším se na další článek :)
 

DeletedUser7516

Guest
Pochvala za Zápisník ze světa Tau. A není to lezení do zadečku, protože ve hře si nic nedarujeme.
 

DeletedUser

Guest
Pochvala za Zápisník ze světa Tau. A není to lezení do zadečku, protože ve hře si nic nedarujeme.

Tak obrat směr postupu na M45 a možná ti i uvěřím :eek:)

Díky za celkem dobré čtení, pořád lepší než reportáže radiožurnálu v poslední době :)
Jsem rád že si někdo dává tu práci, jinde už herní komunita opadla a o zákulisí hry se tolik nestarají jako dřív, nemají zájem vylepšovat nebo pomoci :) začátky byli jiné a hlavně nebylo tolik lidí co to krtizovala ;)
Těším se na další článek :)
Milí hynku zálesáku
Se svojim jedním městem a účtem 1837bodů jsi jistě v obraze, co se na veřejným foru dělo a určitě jsi mněl možnost číst ty tucty smazaných příspěvků aby jsi byl naprosto objektivní a určitě nejsi ten típek co si prošel ten paskvil vytrhanej z kontextu zněhož soudí že : cituji - začátky byli jiné a hlavně nebylo tolik lidí co to krtizovala

Jsem štasten, že mezi nás přišel tolik protřelý a vyžilý borec "Nikdy to nevzdávej"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha... no je moc dobře, že se najde pamětník kterej dokáže nám hlupákům vysvětlit dějiny
 

DeletedUser10231

Guest
Milí hynku zálesáku
Se svojim jedním městem a účtem 1837bodů jsi jistě v obraze, co se na veřejným foru dělo a určitě jsi mněl možnost číst ty tucty smazaných příspěvků aby jsi byl naprosto objektivní a určitě nejsi ten típek co si prošel ten paskvil vytrhanej z kontextu zněhož soudí že : cituji - začátky byli jiné a hlavně nebylo tolik lidí co to krtizovala

Jsem štasten, že mezi nás přišel tolik protřelý a vyžilý borec "Nikdy to nevzdávej"

Máš ode mně zprávu ;)
 

DeletedUser

Guest
ja bych úichal ale všichni spí ežiš ale jak :grepolis
 
Nahoru