• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser

Guest
ale tak mi tady ta debata příšla tak trochu o hovínku tak sem poznamenal něco podobně inteligentního
 

DeletedUser

Guest
Dovoluju si navrhnout téma do zápisníku ... asi je zatím utajovanou skutečností, že aly Reseťáci a Rytíři černé vlajky mají uzavřenou dohodu o neútočení. Přičemž první zmíněná aliance působí opravdu silně a zabírá města ve svém okolí v zásadě jak si vzpomene, oproti tomu Rytíři se krčí v rohu a kolonizují převážně slabé a neschopné - na první pohled nevyvážené partnerství ... možná by se mohli hráči z vedení aliancí vyjádřit
 

DeletedUser

Guest
Tady se zase mazalo ...
Někdo si z toho udělal životní nápln ...
Protohle je z Diskuse o světě Tau totální paskvil vytrhanej z kontextu
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsi v diskusi ohledně zápisníku, jestli nevíš. :) Spamuješ, a ani nevíš kam.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Dovoluju si navrhnout téma do zápisníku ... asi je zatím utajovanou skutečností, že aly Reseťáci a Rytíři černé vlajky mají uzavřenou dohodu o neútočení. Přičemž první zmíněná aliance působí opravdu silně a zabírá města ve svém okolí v zásadě jak si vzpomene, oproti tomu Rytíři se krčí v rohu a kolonizují převážně slabé a neschopné - na první pohled nevyvážené partnerství ... možná by se mohli hráči z vedení aliancí vyjádřit

Chtěla jsem rytíře oslovit, ale nechtějí se vyjádřit, prý se máš podívat na jejích BB, jak si vedou v žebříčku :)
 

DeletedUser

Guest
No to jsem koukal jak jsou dobrý, asi jsem si je spletl s nějakou jinou aliancí :)
 

DeletedUser

Guest
Chtěla jsem rytíře oslovit, ale nechtějí se vyjádřit, prý se máš podívat na jejích BB, jak si vedou v žebříčku :)

to je divný že spolu nemluvíte :-D najednou že by střet zájmu jako alá něco vím jako hráč ale jako novinářka to nemuůžu říct protože jako hráč bych něco vykecala vím že jednou se takhle tady někdo angažoval ale byl aspoň tak košer že měl město 175 bodů .)

nebo buď té dobroty a vyjádří se :) co ty víš když už si začla oslovením své vlastní ali ....
 

DeletedUser

Guest
zápisník jsem začala dělat po nějaké době hraní.
v alianci RESEŤÁCI jsem řadový hráč a tak nemohu za alianci mluvit, ANGISMANa jsem též oslovila a taky se nechce vyjádřit .
Je těžký být hráč a zároveň psát zápisník, něco co vím říct nemohu, jiní se horko těžko přemlouvají k článku :(
 

DeletedUser

Guest
koho jste potkali
co vám to nalhali
má matka jen jednu dceru má
a to jsem já
 

DeletedUser

Guest
Díky za zápisník ze světa TAU. Beru ho trochu s rezervou, ale je to zajímavé čtení. Jen tak dál.
 

DeletedUser10620

Guest
Myslím, že by to chtělo rozšířit pole zájmu redaktorky :D
 

DeletedUser

Guest
já mám náhodou dobrý pole :)

No nevím,ale mít jako květináč jen vyzpovídávat jiné aliance s tím,že rádoby ,,vlastní,, nekomunikuje,nesvědčí moc o dobrém záběru kvalitního redaktora:))))))))
Ale je to jen názor,kdo jest bez viny nechť hodí kamenem:)))))
 

DeletedUser

Guest
nebudu zpovídat řadové hráče, nebudu prozrazovat o alianci co vím, když to vím, že v ni jsem, ANGISMAN už jeden rozhovor poskytl, naposled se vyjádřit nechtěl což není má chyba
 
Nahoru