• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse k Zápisníku

DeletedUser11425

Guest
Spíš co je to, když už nechápeš. :)))))
Baj d vej, můžeš se považovat za kvalitního hráče když útočíš pomalejma transportkama? Nebo když mi v soukromce radíš, že demolička s beranem toho zničí víc? :))) Mezery ve vzdělání, že by se do nich vešel zápasník sumo. ;)
Slušný výsledky... srando :pP
http://cz.grepostats.com/world/cz21/player/457553

Co ke hře vlastně člověk potřebuje? Krom programového a technického vybavení (soft & hard ware) také hlavu! :)

Jeden mucík na závěr. :*
 

DeletedUser

Guest
pomalé transky mám jen v hlavním městě, sentiment prostě tenkrát výzkum rychlých člunů nebyl, ano vím jdou utopit a vyrobit rychlíky, ale já hru neberu tak profesionálně, prostě co kus mapy to vzpomínka a tak vzhled neměním.
Demolička uznávám, že jsem špatně odpověděla z důvodu, že je ani nezkoumám ani nepoužívám, uznávám že jsem se měla poradit než jsem odpověděla, ale já netvrdím, že jsem dokonalá a i chybuji .
 
nevím co máš proti pomalejm... v některých městech mám jenom je... je to uspora jednotek a tak je používám hlavně pro dlouhodobé deff a v pár městech je mám i s utočnými... pokud s kolkou musíš poslat dalších deset utoků, tak je uplně fuk, jestli jedou pomalejma nebo rychlejma.... rozdíl je jenom v době, kdy je posíláš...
 

DeletedUser

Guest
nevím co máš proti pomalejm... v některých městech mám jenom je... je to uspora jednotek a tak je používám hlavně pro dlouhodobé deff a v pár městech je mám i s utočnými... pokud s kolkou musíš poslat dalších deset utoků, tak je uplně fuk, jestli jedou pomalejma nebo rychlejma.... rozdíl je jenom v době, kdy je posíláš...

Ámen velebnosti,taky to tak vidím,plně souhlasím:))))
 

DeletedUser

Guest
navíc je někdy hromadný útok aliance a čas dopadů pozemky, nestíhám jak bych chtěla byla bych tam moc brzo někdy se hodí pomalý lodě a souhlas s útokem s kolkou je jedno co jede
 

DeletedUser

Guest
Co takhle paní oslovit nějakou firmu a její manažment...třeba sazku sportku
Na téma co vidí pozitivního na vzoru současného českého Grepolis
možná si neřeknou ......
Hele, budem hrát poctivě ... a můžem mít všechny první ceny i se všema prémiema, to by bylo hustý pane notář.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nelíbí se ti současný grepolis nehraj ho.
jinak vyvaruj se prosím bezduchých narážek
 
Nahoru