• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

Thasoss

Grepolis tým
Chystáte se na tento svět? Je jeho nastavení vyhovující?

Zde se můžete podělit s ostatními o své dojmy z tohoto světa a náležitě je tu prodiskutovat!

Těšíme se.
 

DeletedUser7082

Guest
Wau, to je pecka nastavení .. :) Morálka neaktivní, dobývání .. No tak to se těším .. škoda,že bude to léto a méně času, ale i tak to bude pecka .. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Právě .. :/ Ale tak appka to bude v práci jistit .. :D Rituš, ty se tam objevíš ?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
max jedním očkem mrknu, kdo z starých známých se tam objeví... jjinak mi stačí atheny... začalo mně to zase po dlouhé době bavit, denně shozených asi pět kolek, přijdeš z práce, máš tam 300 hhlášení, zmatek:))) ale aspon není nuda...
 

DeletedUser7082

Guest
To chápu, tohle přesně vyhledávám .. Hlavně v té partě, co tam jste, to musí být fajn .. :) Ale ne každý je schopný to vydržet .. :)
 
jo pár slabšších kusů na jedné či na druhé straně to zabalila, ale ta rychlost je něcco neskutečného... to je prostě jízda:)))
 

DeletedUser7082

Guest
Jsem se koukal a dost Gekkyho tam dojeli ostatní, očekával jsem, že on bude fakt někde jinde proti zbytku .. :) Ale on sám musí být taktéž ve svém živlu .. :)
 
no gekky není bodař... takže když se podíváš na počet jeho měst, tak je to uplně jiná liga... on nemá potřebu si dostavovat města do max, raději utočí... a musím to zaklepat... parta je tu ted vynikající... doufám, že to vydrží...
 

DeletedUser7082

Guest
No já narážel na ty bitevní body .. :) Oba víme, že hlavní žebříček je ten bitevní .. :) No s tou partou ti to věřím, máte to tak perfektní ... :) Jen to chce překlepat léto, dovolené atd.. :D
 
já doufám, že tu hlavní krizi s končením už máme za sebou... navíc leto bude působit na všechny aliance stejjně... v tom nemáme vyjímku... hodně jsme si ted pomohli spojením s jihem, jinak jsme byli vymírající druh:)))
 

DeletedUser10513

Guest
Tak uvidím zda se zde zapojím. :)
Grepolis jsem nehrál pomalu 2 roky. :)
 

DeletedUser10231

Guest
Čistě náhodou si říkám že po delší době mrknu na Grepolis fórum, pozdravím a trochu pokecám a teď koukám že bude nový svět :-O tak to mám štěstí :) sice nevím jak moc tam budu hrát ale za pokus to po delší době stojí... no a na tebe mám piškote "dobré vzpomínky" tak tedy nevím :D
 

DeletedUser7082

Guest
Doufám, že se tam ukážete, lidí není nikdy dost .. A Grepu se jen tak člověk nezbaví, to je nemožné .. Ber to jako znamení
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10231

Guest
Jednou jsme se stěhovali a nebyl čas a 2x mě naštvali lidi takže jsem to zabalil, na posledním světě kde jsem hrál jsem byl jediný kdo měl tolik odvahy naplánovat akci proti Briz0wn který je téměř bez debat nejšílenější zlatkář na českém grepolisu nebo býval, hned první den po ochraně s kolonizační lodí proti naší alianci a u mně se tenkrát sešlo obrovské množství surovin protože jsem měl vyzkoumané ohnivky, bohužel člen aliance lživě informoval takže tenkrát byť byl den po skončení ochrany nestačilo ani 50 ohnivek a dost to zabolelo, na druhou stranu když mám čas nebojím se jít do takových šíleností ať to stojí cokoliv :)

A jinak se omlouvám piškotovi který už mi to kdysi vysvětlil, křivdy se vždycky usadí v paměti více ale vysvětlení přišlo, bral jsem to jako uzavřené a chyby děláme všichni bez vyjímky, nobody is perfect ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Nejsilnější zlatkář ? :D Pokud je člověk aktivní a má trochu hlavy, tak na začátku sestřelí kolo, zvláště na začátku hry ... Stačí nahodit report z dobývání a ví se co tam je ne ? :)
 

DeletedUser10231

Guest
Říkám že nám člen aliance neřekl pravdu ohledně toho co tam reálně je, k kolonizaci nemuselo dojít a když už k tomu došlo ještě lhal a čekal až mu aliance zachrání zadek... takový lidi to bohužel hrají.
 
Nahoru