• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

Aldamir dnes v 00:00 hod.
dám si tě radši to blocku...
rotfl.gif
jinak jdem dál rozebírat pridalika, pokud tě to zajímá...

fakt velké hrdinství od Dragon Immortal rozebírat hráče, co má ban

Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město ASTRA IX. ve prospěch hráče Artem87. dnes v 02:40 hod.
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město 02.Bratrstvo bratrů ve prospěch hráče Zmijáák. dne 12.06.17 v 21:59
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město U83-BB6 ve prospěch hráče GeodenII.. dne 12.06.17 v 08:15
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město BB3 ve prospěch hráče Spartakus76. dne 12.06.17 v 07:42
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město ASTRA X. ve prospěch hráče Artem87. dne 12.06.17 v 01:46
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město *Lek* ve prospěch hráče Aldamir. dne 12.06.17 v 01:02
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město -02.Ségřin brácha ve prospěch hráče Zmijáák. dne 11.06.17 v 21:07
Hráč pridalik z aliance Dark Hell ztratil město -02.Bráchova ségra ve prospěch hráče Zmijáák. dne 11.06.17 v 19:33




2017-06-05 21:37:54 ASTRA IV. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 14 734
2017-06-05 09:20:59 BB9 55 Spartakus76
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 14 643
2017-06-05 07:48:16 -00.Musel jsem 55 Zmijáák
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 16 805
2017-06-04 23:33:58 ASTRA VI. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 12 518
2017-06-04 23:20:05 Ondarroa 55 Aldamir
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 14 634
2017-06-04 18:32:49 ASTRA III. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 13 720
2017-06-04 11:42:58 ASTRA VII. 55 sedloň
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 11 962
2017-06-04 10:48:00 Palantas 55 Aldamir
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 16 078
2017-06-04 08:24:17 ASTRA VIII. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 15 681
2017-06-04 04:16:31 ASTRA II. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 17 406
2017-06-04 00:17:38 ASTRA I. 55 Artem87
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 13 138
2017-06-03 22:21:36 makedonie6 55 Spartakus76
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 11 583
2017-06-03 20:51:33 makedonie7 55 Spartakus76
*IMMORTAL* pridalik
Oceánie 13 833
2017-06-02 15:01:24 makedonie5 55 Spartakus76
*IMMORTAL* pridalik
 
Naposledy upraveno:
Ehm ehm...víš, nerad ti kazím iluze, ale je to jen a jen jeho hloupost... Měl jsem možnost číst některé z těch zpráv, které napsal, a opravdu používá...jak to jen říct... nevybíravý slovník.
A tím následným vyhrožováním to završil...
 
@Jankalvice když už, tak nazývej aliance správně, také vám neříkáme Hell Dark :D
A nevím, co tu brečíš.
1. jste Dragonům sebrali veškeré terče co měli (i přes to vaše "ÚTOČÍME NA VŠECHNY A NIKOHO SE NEBOJÍME, takže nám nenabízejte DON!" co máte v profilu ali).
2. Dragoni umí počítat a bylo jim jasné, že i kdyby jste vyházeli pár hráčů, nikdy by se k vám na divy nevešli.
3. Dokud ještě existovali Duté hlavy, my Dragonu při dobývání nebo osvobozování měst hodně pomáhali, stejně tak pomáhali oni nám.
Takže tady nebylo co řešit. Nehledě na to chvástání některých vašich hráčů, jak je tento svět už rozhodnutej...

Že pridalik dostal BAN byla pouze jeho blbost. Být to naopak, nikdo z vás by nečekal, až mu BAN zruší, takže vztekat se, že ho rozebíráme je trochu mimo mísu. Stejné hrdinství je přetahovat hráče, vyhodit někoho, protože měl nehodu a přišel o pár měst, útočit v kuse dnem i nocí, dokud to hráč nezabalí...
 
Co to tady žvaníš barry, co Dobien, náš velitel aliance, na kterého jste tak dlouho útočili, a brali mu města, ve dne v noci, neříkám, že ty, ale tví podvelitelé, i když byl po autonehodě, kolikrát u toho vůbec nebyl, průběhový report dal většinou, až dlouho poté co jste sedli, až jste totálně rozvrátili jeho autoritu v alianci, navíc když se vědělo, že se kamarádí se sedloněm, který je u vás. Totálně jste nám zničili vedení a nakonec radši přešel k vám, aby měl konečně klid a nakonec úplně sekl se hrou. Jakmile jste skončili s Dobienem, tak jste začali posílat 200 útoků denně na dalšího člena vedení na lucinku. Copak je tohle normální, takhle se na někoho zaměřit celá aliance a ničit ho, všichni proti jednomu? Je tohle normální? Mi to vůbec nepříjde normální totiž! Naopak mi to příjde velice zbabělý způsob boje a naprosto odsouzeníhodný ! Co se týká přidalíka, na toho jste taky útočili hromadně a je dost možné, že vám vynadal schválně, aby dostal ban s tím, že doufal, že na něj nebude moct jít útočit a odpočine si konečně od každodenních útoků. A rozhodně nesdílím vedení vašeho boje, tak dlouho na někoho útočit a provokovat ho, až ho vyprovokujete k nadávce a pak honem běžet za supportem a plakat, jak je ten hráč zlý a ať ho zabanujou, abyste na něj mohli útočit úplně v klidečku, aby se nemohl bránit. Jste prostě totální zbabělci. A fakt jsem se s takovými zbabělci, co hraji tyhle hry, nesetkala.
----
A už tady nic nebudu psát, se nenechám zabanovat, jelikož mám města v centru, to by se vám hodilo co...
----
Jinak ses pěkně prozradila. Co by se stalo, kdybychom k nám nezvali těch pár hráčů, když se jim rozpadla ally. Dragoni a vy byste je vyřídili a pak byste se stejně spojili proti nám s Dragony, jak jsi tady přednesla, že jste měli spolu dohody. Já o těch dohodách nevěděla, myslela jsem, že máte jen don a né spojko. Už Dobien tehdy ještě jako náš velitel chtěl vypovědět spojko s Dragon totiž, protože měl podezření, že spolu máte nějaké dohody, že to draci hrají na obě strany, což je ovšem jejich specialita. Takže bylo úplně jedno jestli jsme hráče z rozpadlé ally vzali nebo nevzali, teď mají aspoň vůbec nějakou šanci se bránit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
:) jo, jde to jednak ihned po sednutí a jednak jde avizovat nejpozději půl hodinu - hodinu před útoky, že se něco děje, někteří vizionáři jsou dokonce schopni říct, že na ně pojede kolka den dopředu, například, po vyšpehování města, po testovacím útoku atd.
Ysera: až dlouho poté - např. 2 hodiny poté než se ho Frogovi podařilo sehnat po telefonu, já měla zvonky v Dobienových městech, takže jsem věděla přesně kdy tam sedli, ale možná paradoxně jsem mu tím zavařila, že jsem o tom vůbec žvanila, že tam sedl nepřítel, kdyby se to zjistilo až druhý den, tak by se to možná tolik neřešilo.
 
Naposledy upraveno:
@Jankalvice Dobien, váš velitel o kterém si mi sama psala, že ho dlouho podezříváte z úniku informací k nám, co se obrátil na nás s prosbou o pomoc po tom, co jsi ho ty i s tvou "čestnou" aliancí kopla do zadku, ten co to raději vzdal než aby čelil těm vašim srabáckým útokům dnem i nocí, takže po týdnu nevyspání vypnul pípák a už se nepřihlásil... Jojo, zrovna ty mi máš co vyčítat :D A že se zná se sedloňem? Já znám také půlku vašich hráčů, s Erigeronem jsem vyhrála Thétu, Kalky s Jeťákem kolegové ze Psí, s Jetákem a dominem jsem teď na Juktasu, André s námi hrál na Chí a takhle bych mohla pokračovat u spousty dalších hráčů, stejně jako kdokoliv jiný. To ale ještě neznamená, že si všichni všechno říkáme :D
A co třeba Spyke? Ten sice moc čestně nehrál, ale co jste udělali vy? Vykopli zakladatele vaší ali a ještě ho zničili stejně jako dobiena - útoky ve dne i v noci, jen ať se nevyspí, však on to vzdá...
A lucinka? někdo ho snad budí v noci? Nenechá ho vyspat? Jak tohle můžeš vůbec srovnávat? Vy hráče deptáte až k resetu, ničíte je psychicky, ale my jsme ti zlí, protože jezdíme přes den :D
Mám pocit, že toho o tvé vlastní alianci vím daleko víc než ty, měla by sis ověřit informace než je vypustíš do éteru.
A pokud myslíš, že pridalik nadával schválně aby dostal BAN, tak jsi fakt naivní :D Je to prostě jen egoista který neunese když má někdo navrch. Ostatně stejně jako lucinka. Ten má ale aspoň dost rozumu na to, aby někomu nadával. Ale vyhrožovat umí taky pěkně ;)

A ohledně Dragonu, v době kdy existovali Duté hlavy a Apokalipsa, měli jsme s nimi uzavřen DON a pomáhali si v boji proti nim. Toť vše, nevím jaké další dohody máš na mysli ;) Respektovali jsme, že s vámi mají spojko stejně jako oni respektovali, že s vámi máme válku.
Buď tak laskavá, obepiš si pár lidí, zjisti si informace a pak mi tu něco piš, jsi totiž totálně mimo mísu ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
Copak je tohle normální, takhle se na někoho zaměřit celá aliance a ničit ho, všichni proti jednomu? Je tohle normální? Mi to vůbec nepříjde normální totiž! Naopak mi to příjde velice zbabělý způsob boje a naprosto odsouzeníhodný !
Není to odsouzení, je to úctyhodné... že jsou schopni se takto zkoordinovat. Spíš vy jste tím pádem těžce neschopní, když nezvládáte na to jakkoli reagovat. S takovým přístupem nemáte snad ani nárok na to, abyste hráli nejhlavnější roli v dění tohoto světa.
 
Thasoss, Stokholmským syndromem fakt netrpím. Nepřátelé neobdivuji, naopak. Je to odsouzeníhodné chování, na tom trvám. Vy supportéři jste na jejich straně a na samém konci hry ještě blokujete hráče, aby to měli nepřátelé ještě o něco lehčí, jako kdyby jim to neusnadňovalo samo naše pracovní vytížení. Já jsem ještě nikdy nebyla ve výherní ally, i když se snažím být pořád on-line, stálo mě to práci a vztah, ale držím se, ale v okamžiku, kdy se dostali nepřátelé na naše spojenecké fórum a začali mě tam urážet, tak jsem se sebrala a odešla z ally, že končím, ale pak jsem se vrátila, protože Froganer mě přesvědčil argumentem, že přece nemůžu chtít po syncmasterovi, nepříteli, aby se mi omlouval, jak mě urážel na fóru, abych se vrátila do vlastní ally.

A takhle jak uvažuji já, uvažuje víc lidí, prostě se seberou, odejdou a dají restart, protože u toho nemůžou sedět. Já u toho sedím pořád, ve dne v noci a taky jsem chtěla dát restart, totální znechucení z tohoto servru.
 

DeletedUser12305

Guest
@Jankalvice ani @Thasoss není supportér, takže tyhle výpady jsou úplně zbytečné... IMHO hře obětovat práci a vztah - to vážně? Vždyť je to pořád jen hra, co kdyby se rozhodli, že už nenese tolik, aby se rentovala a Inno by se ji rozhodlo zrušit, nebyla by první ani poslední... Tohle mi nepřijde úplně v pohodě - a už vůbec ne na chlubení se, promiň.
 
Nejsem jediná, kdo musel něco obětovat pro hru.
Snažím se být furt on-line, abych zachránila aspoň něco.
A půlku času, kterou bych mohla strávit plánováním útoků, resp. obrany, když jsem obranářka, strávím tím, abych přesvědčovala ostatní, aby nedávali restart a podobně. A dohadováním se na fóru o nějakých blbostech.
 

Thasoss

Grepolis tým
Problém se má holt řešit okamžitě, jakmile se vyskytne... a u vás asi tedy problém byl, když jste začali jít tak strmě dolů. Usnuli jste na vavřínech?
i když se snažím být pořád on-line, stálo mě to práci a vztah
A víš, byť, pokud tu chceš nějak zaválet, tak tu musíš nechat dost času, stále ale úspěch není o tom, že kdo do toho dá víc času. :) Záleží, jak efektivně hraješ... a jak efektivně řídíš lidi. Možná ti ani jedno zatím nejde. Chce to nasbírat zkušenosti, pak až teprve začneš pociťovat to, kolik do hry dáváš času. Jenže když děláš něco blbě, chybí ti zkušenosti, je úplně jedno, jestli jsi u toho celý den nebo jen chvíli.
 
Upřednostnit hru před osobní život může jen ten, který žádný osobní život nemá... Jestli patříš k nim, tak je mi tě upřímně líto. Je to HRA a ta má sloužit pro zábavu a ne jako náhrada za přátele a rodinu.
 
:rolleyes: Tak začalo to tak, že já a spyke jsme se rozhodli bojovat proti drakům, kteří se vylíhli na vedlejším ostrově a spyke jim sedl do města, jenže draci zlatili jak diví a nepodařilo se nám udržet kolku, ačkoliv spyke psal na všechny strany o pomoc, proti všem těm vyzlaceným mýtickým potvorám na začátku servru na našem prvním ostrově vůbec, i když jsem mu poslala obranu z celého svého prvního a jediného města a spyke to vzdal a řekl, že končí, že to na tomhle servru nemá cenu. Takže ten problém u nás byl, že jsme od začátku nezlatili, což byl asi ten největší problém, že jsme nechtěli utrácet peníze za hru, zatímco všichni kolem nás to dělali. Tak mě napadá, neplánujete nějaký server, kde by se nezlatilo?
 
:rolleyes::rolleyes: Takže ted když víte, že nemám žádný život, a jsem furt on-line a mám všude zvonky, tak snad se konečně hodíte do klidu a přestanete útočit, aby ostatní mohli taky trochu žít. A hrát hru pro zábavu.
 
Nahoru