• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

a neměla bych, když jsem ten člen rady, stejně jako ostatní členové rady dát taky restart, nebo odejít do jiné ally, nebo obojí, třeba by se vám to pak hrálo líp?
 

DeletedUser11113

Guest
To je tady zas breku...:)

obětovat týhle hře něco z reálnýho života je fakt smutný...:(

jinak na lucinku se útočí hlavně proto, že je to "borec", co by si bez podpor od poloviny vaší aliance v každým městě ani neškrtl...
 
Aldo škrtne si, na delfách ti bude vyhrožovat a napadne tě na jiném světě i když tě bude mít jako kolegu v ali :D Jako to udělal sirkubovi :D Prostě hrdina
 
Hráč pridalik z aliance BB8 ve prospěch hráče Spartakus76. dne 17.06.17 v 08:11
Hráč pridalik z aliance Město hráče karllos ve prospěch hráče Spartakus76. dnes v 02:23 hod.

....vy "hrdinové"....

Predátorius dnes v 04:20 hod.
Celou noc jsem vzhůru. Pořád mě propípávaj ůtoky imm...
Navíc jsem o 5 minut zapoměl obnovit štít a hned mě hodili zemětřas.

Neútočíte v noci prý jo? Neslyšela jsem tady ze strany Imm jedinou pravdivou větu. Samé lži, podlosti a zbabělost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12305

Guest
Hele já se jim ani nedivím, po tom, co tu předvádíš na fóru :)
 
Co bych předváděla, ukazuji jaký jsou. :) Taky dovedu útočit dva dny tak, aby ten druhý skončil se hrou, a nepotřebuji na to noc.
Já prostě nechápu, proč si nezalezou k sobě na ostrovy, mimochodem to byl hlavní argument, že má Dobien města na jejich ostrovech a proto mu je museli vzít a zaměřit se hromadně na něj, tak ať si tam zalezou a postaví divy, která ally bude rychlejší.
Mimochodem top útočník za Havrany z Alfy, který se postaral o zlikvidování všech Dobienových měst v centru ally dal před nějakou dobou taky restart, ačkoliv jeden z nejlepších hráčů, pro vás jen další člověk, kterého byste uráželi na fóru.

Nechápu tu nesmyslnou válku kolem, která nikomu nepřinese nic pozitivního, je léto, lidi se chtějí bavit, chodit ven, užívat si sluníčka a né sedět u compů, a navíc jde o divy a né o to, že musí vítězná ally zkolonizovat 80% mapy. Takže tohle nechápu ! Dík za pozornost.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevím, co přibližně nechápeš na tom, že z toho, co tu padá za informace, jsi ty a tvá aliance momentálně (díky tobě) pro smích nejen nepříteli, který nejlépe ví, jak se věci mají (když proti vám bojuje), ale také nezaujatým čtenářům. :)
 
Pridalik si to způsobil sám, být to opačně, tak by nikdo z vás nečekal, až se vrátí, ale rozebírali by jste ho ve velkým. Což tu už ostatně párkrát bylo ;)
Že tě v noci prozvání? Myslíš že jsi jediná? Já měla taky budíček ve 3 ráno a nebrečím kvůli tomu.
Pokud tím top útočníkem z Alfy myslíš White Angela, tak ten dal restart díky tobě, kdyby jsi nepřetáhla Aliga, určitě by ještě hrál. Takže za to můžeš poděkovat jen sama sobě ;)
Dobien měl města mezi námi, proto jsme po něm šli, o tom ta hra ale je a pokud tohle nechápeš, tak nevím, co tu ještě děláš. Vy jste snad nešli po Duvanaiovi, který měl města na vašich ostrovech? Jen k vaší smůle vás tam Duvanai rozebíral a města jste mu dokázali vzít až když skončil.
Pláčeš na špatném hrobě...
 
:D Zase lži, určitě dal White restart hlavně kvůli tomu, že jsem nedodržela předepsaný byrokratický postup a né kvůli tomu, že mu skončila dvou měsíční nemocenská a on nastoupil do nové práce. Nemáš prostě všechny informace, ty mám já a stejně ti jich spoustu neřeknu.

Duvanai, neměl rovněž čas na hru, a nechtěl tě zradit, jinak by byl u nás v ally. Nakonec to vyřešil tak, že poslal všechnu armádu ze svých měst pryč a skončil. Nebylo vám divné, když jste ho zabírali, že nemá žádné vojsko ve městech? Stejně tak jsme sedali do jeho prázdných měst my. V původním Vousoustově plánu samozřejmě bylo zabrat všechny jeho města o den později, ale začali jste dřív, tak jsme se museli přizpůsobit.

Mě v noci nikdo neprozvání, ani nemusí, jelikož jsem na Chí bojovala proti drakům, tak jsem se naučila budit i bez pípáku. :D Což je sice blbé, protože takhle se nevyspím ani jednu noc, ale bohužel je to tak.
 

DeletedUser11113

Guest
pridalik dost pravděpodobně dostal permaban, rád bych ti poslal do pošty, za co to bylo, ale bojim se, že bys mě za to hned nahlásila...:)

myslím, že profilový popisek u Whiteangela hovoří trochu o něčem jiným, fakt pochybuju o tom, že skončil kvůli přechodu do nový práce a do popisu na rozloučenou napsal, že jste banda lamek, se kterou nechce trávit čas, a nebyla by to pravda...

pokud se v noci budíš i bez pípáku, tak bych doporučoval léčení, mám kamaráda na příjmu v Bohnicích, rád si na tebe udělá čas... Holka, nežer to tak, nejde o nic...
 
V tom případě to jsou ale jen a pouze tvoje lži ;) Tady něco pro osvěžení paměti:
barry604 dne 06.06.17 v 01:00
vy jste o tom fakt nevěděli? Asi bych měla ALIG12 pochválit, že dodržel slovo ;) Mimochodem to už jste fakt tak zoufalí, že přetahujete hráče?


Jankalvice dne 06.06.17 v 01:07
no asi se nám to nevyplatilo, vzít sem Aliga, když kvůli nemu dal white, paranoia, paraplíčko, fagas, athosius restart, ale co už, teď s tím nic nenadělám.


A ano, vím že chtěl skončit daleko dřív, alig byla už jen poslední kapka. Ostatně to co si pak napsal do profilu mluví za vše...


Co se Duvanaie týče, věděla jsem, že končí - kvůli práci, také že má města prázdná, armádu poslal pryč, aby jsme se zbytečně nemlátili o vlastní vojska. Kdyby nám ve stejné době nekončil ještě jeden hráč, tak by se po jeho městech jen zaprášilo...
Když tak dobře víš jak to s Duvanaiem bylo, proč jsi mi hned psala, jakto že jsme ho dali rozebrat? A že nevěříš, že sám skončil?
Vaříš z vody ;)

Opět jsi měla jen pár informací na základě kterých sis utvořila vlastní verzi skutečnosti :D
 
aldamir ad 1) přidalik mi napsal cituji "jistý člověk mi od IMMO napsal, že kdykoli mne nechaj zablokovat, aby si pobrali města a i když jsem na to nereagoval a tomu dotyčnému jsem nic nenapsal, zablokovat mne nechal a ačkoliv jsem to i tak do supportu napsal, nechali mne zablokovaného, takže mám mít chuť hrát?

ad 2) všichni top útočníci ve vedení ally budou mít vždy pocit, že ostatní jsou lamy, protože nejsou stejně tak dobří jako oni, to není žádný argument, to je prostě fakt, a kdo tyhle hry chvíli hraje, tak ví

ad 3) ne děkuji, nepotřebuji, aspoň můžu uprostřed noci posílat birky a pěchotu do měst, na které útočí zmiják, díky za péči.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11809

Guest
Koukám, že už tu padl i můj nick :))
Zdravím všechny, ale budu psát jen k Jankalvici....

Čteš si vůbec po sobě, co píšeš? Tohle jsou totální nesmysly.. ale to už tu bylo napsáno několikrát...

Brečíš tady,. že útočím v noci, ale co mám dělat? Když na mě vyjede Váš člen a čekám než dorazí? :D Taky si někam mrknu :DD
a pak mi ve 2 v noci padne zvonek ve městě duchů...
NESTĚŽUJU SI, (jen píšu jak to je) ale oplácím stejnou kartou !

Snažíš se tu něco koordinovat a vést, ale má tě pro smích i tvá vlastní ali, zamysly se!
 
ano, jsme jen ally pro smích, proto jsme vzali Duvanaovi 54 měst a vy jemu jen 18, přitom to byl člen vaší ally, to mluví za vše
a jaktože jsem věděla, že má prázdné města jako první, úplně jednoduše, armádu poslal ke mně, takže nazdar bazar :) ale holt vařím z vody
 

DeletedUser11809

Guest
Né ali pro smích, ale TY !!
Ano vzali, protože byl blíže k Vaší frontě ! a čekali jste na to v 10ti lidech jak na smilování! My mezitím dobrali jiné co končili...a neměli jsme sloty, ale tohle je jasné všem, co mají pohromadě všechny kolečka...

Ale jestliže se chceš chlubit zrovna tímhle a tím, že s vámi byl v užším kontaktu, tak už fakt nevím, co na to napsat :DD
 
Končil nám iUnstoppable, který měl veškerá města v centru ali, ta byla daleko důležitější než frontová co měl duvanai ;) Hold jsme museli něco obětovat aby jsme neztratili víc než jsme mohli získat...

Duvanai přišel o první město 22.4. kolem 23 hodiny ve prospěch SyncMastra. Vy jste mu první město vzali až 23.4. kolem 15:00. Vážně myslíš že budu věřit tomu, že jste věděli že končí a čekali ještě dalších 24 hodin než jste vyjeli? Nebylo to náhodou tak, že jste viděli, že ho rozebíráme a tak jste začali taky?

Že končí mi psal 22.4. v 9 ráno, že má města prázdná cca ve 13:00. A ty teď chceš, abych uvěřila, že jste jako nepřátelé čekali do druhého dne než jste poslali první kolku, když jsi věděla, že končí a má všude prázdno? Tomu snad nevěříš ani ty sama...
 
jj ty časy odpovídají, já jen říkám, že se mi skoro podařilo překecat Duvanaie, aby šel k nám do ally, snažila jsem se ho zlanařit od 3.4., tak to holt nevyšlo, a kolonizovat jsme ho začali až o den později, prostě to tak ve válce chodí, člověku nikdy nevyjde přesně to jak to chce on

A mimochodem s nápadem vzít k nám Duvanaie souhlasil jak Spyke tak Dobien už kdysi.
 

DeletedUser11809

Guest
Janko už radši nic nepiš :DD
Stěžujete si na spojení Imm a Dragonů a přitom tu celé měsíce zkoušíš lanařit hráče od nás k vám? :D a to nás byla polovina co vás? :DD

Dost k smíchu :D a zároveň k pláči :'(
 
Jojo, takže tu vlastně tvrdíš, že se nezmůžete na nic lepšího, než nám přetahovat hráče :D Fakt ubohé :D
mimochodem jak taky Spyke s Dobienem dopadli, že? ;) Zrazeni vlastní aliancí a štvaní jak lovná zvěř...
 
Nahoru