• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

@Jankalvice nevím co bereš, ale chci to taky
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Nejdříve se trochu se zamysli nad tím co píšeš a nedělej si tady ještě větší ostudu. Už tak, tě dost hráčů z tvojí aliance nemůže vystát, za to co předvádíš ve hře a na fórku.
 

DeletedUser10974

Guest
A já blbec si vždy myslel, že města duchů nejsou ničí, takže na ně mají nárok všichni.
odkedy su mestá duchov pre všetkých ???
to si kde videl ?.....v akej pomýlenej realite ??....si hral betu a užasne skušobne verzie kde ste všetci kamarati a mestá duchov si gentelmasky necháte zobrať ? .....ružove okuliare dole ! ani neaktivky nepatria alianciam ktoré nad nimi držia strechu ,ale patria tým ktorý ich chu viac ako tí ostatní to znamená že ak si niekto myslí že mesto duchov je zadarmo alebo automaticky patrí každemu dostane herne preplesk aký ešte nevidel v prípade že sa nachadza na mape blízko mna tak ako neaktivny hráč z nepriatelskej ali ktorý bude rozobraný bez nároku ....
také myšlienky ,že mesta duchov niesu nikoho su pre male deti alebo skus si zahrať hyperboreu tam ti to vysvetlia komu patrí mesto duchov
 
ahoj, vzhledem k tomu, že jsou neustálé dohady, jestli naše aliance hraje nebo ne, tak sděluji, že skutečně hrajem, polevili jsme akorát u divů, délka hry je únavná, naprosta většina ally má rodiny a děti totiž, vesměs makáme manuálně a nesmíme používat mobily v práci, navíc u nás většina ally neměla donedávna ani aktivované správce, protože a priori nechce vrážet do hry peníze, což je při těchto hrách vždycky problém. Každopádně to dohrajem do konce.
 
Thasos ano, chtěli jsme, aby si zahráli všichni, ti co měli pocit, že jsou lepší než ostatní přešli k nepříteli nebo dali restart. S těmi zlatkami je to pravda, samotnou mě to překvapilo, kolik lidí u nás v ally celou dobu hry nezlatilo, protože já například aktivované prémium mám od začátku. Pracuji jako prodavačka pod kamerami a nemůžu upřednostňovat hru před zákazníky, přesto mám sto měst, tak si tady zase hoňte triko, jak jste dobří. :D Ještě dnes se směju tomu, když na mě Duvanai zaútočil v 7 ráno a já měla na kase 10 lidí, kteří pospíchali do práce a chtěli kávu, vsadím se, že jste to nevěděli do dneška v jakém oboru dělám, každopádně jsem se ubránila, ale na nějaké akční hraní to není, tak se smějte, ale spíš se směju já vám. :)
 
Já zapomněla, že @Jankalvice je tu jediná pracující
smiley_emoticons_panik4.gif
My ostatní si sedíme doma na zadku u grepu. A ještě nám za to Inno platí, aby jsme jim u toho nepochcípali hlady a mohli si občas skočit třeba k tobě na kafe
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Ovšem také by jsme se ho kvůli tvým akcím na grepu nemuseli dočkat
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 
nono :D Duvanai a Spyke u mě na kávě byli a obsloužila jsem je hned, stejně jako další lidi ve frontě. A jestli jste z Prahy a máte auto, tak jste u mě na kávě byli všichni a ani nevíte, že jsem vás obsluhovala já. :D
 
Nahoru