• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Athény

DeletedUser12217

Guest
Jsem nový hráča je to super :) Děkuji, ale zároveń se chci zeptat, proř tu není nwm jak to nazvat.. kavárna. nebo něco takového, k volnému pokecu na serveru všech hráčů na foru.

Ale jako kavárna to tu moc nevypadá :( S pojmu aktivity :(
 

DeletedUser

Guest
No musím uznat že na mou druhou hru na rychlém světě je to celkem fajn :) Ale ano aktivita je příliš malá, a maximální počet členů v alianci je absurdní, ale bohužel s tím nic nenaděláme :)
 

DeletedUser12217

Guest
však oni za chvíli nebudou a zůstanou jen ti aktivní :)
 

DeletedUser7082

Guest
Odhadovaná doba do dosažení věku divů světa: ~19 měsíců

Uvidíme, jak to bude ve skutečnosti :)
 

DeletedUser11704

Guest
Malo hracu bohuzel, unas kde hraju 1.5 mesice po startu to ukazuje 7, ale realne to bude za 4,5. Taketo "narodni" svety ny to meli mit trosku upravene kvuli lidem kteri nemaji zajem hrat rok a pul s 500 lidma kteri tu po nejake dobe zustanou aktivni, hra je pak nudna a zbytecne zdlouhava. Klidne by to mohlo byt snizene na 125M bodu, protoze pak od teto hodnoty po 250kk to tahaji 4 aliance a zbytek uz ani neexistuje
 
naprostý souhlas, zbtečně pak lidi odpadají... některé pomalejší světy jedou i dva roky s divy a to je prostě na hru, kteráá má stupnující nároky na čas prostěě moc...
 

DeletedUser12403

Guest
Zdravím, mám tu dotaz co se tyce zlatek ted nedávno na Athenach. Cast nasi aliance z niceho nic dostala 100 zlatek, a tak se ptám, proč někteří ne??? Byla to nejaka aprílová odměna nebo jsem já něco jiného třeba promeškala? Díky za odpověď.;)
 

DeletedUser11549

Guest
Na 1. apríla som nedostal ani ja ale potom som dostal niekedy v stredu.
 
aktuálně jsem po neaktivitě na Finské Kapě dostal 500 zlatých, asi abych si zahrál dál ...
vůbec netušim proč jeden dostane 100 zaltých, druhý 500 a jiný nic. je to divný.
 

DeletedUser11704

Guest
500 zlatek dostaneš bud jako odškodnení za neoprávnený trest (ban) anebo když dlouho nelogneš tak se te inno snaží nalákat z5 tím že ti dá nejaké zlatky, 100 zlatek se dávalo na 1. apríla ve spojení s príchodem nového boha dinosaura v dobe antického grécka :-D takže byl to jen apríl, nekterí to dostali pozdeji zrejme z duvodu bugu.
 

DeletedUser11704

Guest
jinak neco o novém svete kdy začne nešustá se neco ?
 
šušká, ale Thasos dělá Dášu ...takže všichni víme kulový :)
stačí prostřelit Thasovo mlčení a můžeme startovat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ani vývojáři neplánují svět více jak týden dopředu... potom si asi umíte představit, jak rychle se o tom dovídáme my.
 

DeletedUser11704

Guest
Ani vývojáři neplánují svět více jak týden dopředu... potom si asi umíte představit, jak rychle se o tom dovídáme my.

Na ENG a US je to cca ten tyden no to vim :) ale vetsinou daji i anketu pro lidi jake chteji nastaveni, tu se to nejspis jen tak soupne podle toho co uz dlouho nebylo :) Videl sem te na EN neco resit, hrajes tam nekde?
 
Nahoru