• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Athény

DeletedUser11704

Guest
když jsem to přečetl, tak mě napadla jenom jediná výborná varianta.
Líbil by se mi 3kový svět bez zlata (nemyslím tím bez obchodu se zlatem). prostě bez zlata.

nevim jeatli je to tou dobou hraní, ale dřívější hra byla tak nějak zajímavější.

(nejde tak ani o reálné peníze, v reálu mám docela zajímavou práci. jde spíš o přesvědčení proč to nehrát za peníze)

Na 3ce rychlosti to ani tak znat neni protoze kazdej ma celkem slusnou produkci a doba rebuildu je fakt mala. Ale na rychlosti 1 je zlato a celkove cas straveny ve hre mnohonasobne vic videt nez prave na 3ce. Pokud na 1cce vyklikas dediny tak je to vic ucinne nez kdyz je vyklikas na 3ce. Co se tyce zlata, dal bych spis omwzenej pocet mesicne, napriklad 75000 zlata za mesic. Protoze je tu pak strasne propastnej rozdil medzi lidma co zlati, co zlati hodne a ty co az chorobne zlati :-D

Kazdopadne zatim kazdej krok co inno kdy udelalo vede k dalsimu a dalsimu utraceni penez.. Okamzite ukonceni ktere je tak 3x nevyhodnejsi a zbytecnejsi nez skraceni na pul. obchodovani se zlatem, lidi sice vydelaji zlato ale to zlato nekdo koupil, a koupil ho manik vo dotoho sype, tudiz si takhle za zlato koupi surky a ten rozdil medzi free to play a pay to win je pak ohromnej. Kdysi v eventu byli harpie, ted manty a posledni dobou i hydry. Takove OP postavicky kterejch clovek udela denne mozna 10 a tady mate hotovej manty nuk za 6 hodin, to je gg. Vsici placou ze hraci moc zlati ale nejsou to hraci kteri chteji zlatit, je to inno ktere je nuti cpat dotoho vic a vic penez
 

DeletedUser10358

Guest
Nemáš pravdu draku,Inno vás nenutí utrácet,jen vám to nabízí a vy se toho jako správní maniaci,prověření léty hry chytáte,protože pro vítězství,ať už lokální,nebo světové jste ochotni ty nekřesťanské prachy do toho nacpat:)))))To je jedna z nejjednodušších rovnic co znám:)))))
Hraju už od Alfy a za celou tu dobu využívám jen bohy a 2x (slovy dvakrát) jsem urychlil koldu,abych jí okamžitě otočil,jinak nic a taky to jde celkem slušně hrát:)))))
Takže je jen na každém,za jakou ,,cenu,, umí tuhle hru:))))))
A je úplně fuk,co všechno jde koupit:))))))
 
podstatou Grepolisu je asi ... bavit se, takže nemám vůbec nic proti tomu když si hráč do toho napumpuje peníze a baví se (vůbec mi to jako hráči bez zlata nevadí)

... hale pánové, kliknul jsem na zrovna startující Francii (Lata myslim 93.svět) a hraje se s bojištěm. tak konečně změna .... myslim si že to bude i na Korintu ve středu.
 
tak je to asi jenom ostrý pokus na lidech :)
zatim je tam 2600 hráčů ... třeba se čeká kdy to spadne :)

3f5d0299984447adaeaa2ac564660868.png
 
naprosto souhlasím s Alfou, ty konce na CZ serverech jsou strašně unavený.
hráč musí být asi opravdu nadšenec aby to doklikal do konce a do "nesmyslu" posílal suroviny pro zakončení trápení.

jooo a taky jsem byl vždycky ten co říkal "nehraju Gestapo systém" stylem ty musíš to a to. víš že bych si chtěl zahrát v ally co ti jasně řekne co chce?
někde v anglii jsem viděl kluky co řekli "začínáme, postav pozemku 100/100/50 a nahlas se že můžeš hrát" nikdy jsem to nechápal, jak to může někoho bavit ....
 
pokud nesníží počet bodů pro stavbu divů, tak to zde zajde na ubyte... hrát v max režimu déle než rok vyddrží jenom pár opravdových hrráčůů anebo těěch co měli kliku, že byli někde v zázemí.... ale mnohem většíprocento jich to z časových důvodů zabalí...
 

DeletedUser10788

Guest
Nechci rejpat ale tenhle svět je už skoro měsíc ukončený tak by bylo zahodno ho přemístit do jiné sekce :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Víme, že je ukončený. Museli jsme ho ve hře manuálně uzavírat (jako všechny předešlé), ale na to fórum až tolik nespěcháme, no.
 
Nahoru