• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Efez

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser7082

Guest
Thaasi, vzpoura tu je 24/5 ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Nebo jak je to tady vyřešeno ?
 

DeletedUser12532

Guest
Hral som uz podobny svet pre 4 rokmi - asi prvy v grepe s 5-ou norska theta ...
Moje poznatky:
- rychlejsia stavba miest a vyroba vojsk, ale nemyslite si ze utok bude vo vyhode
- bude to v bojoch skor vacsia drina, najskor kulturu neminiete iba na dobyjanie a budete musiet asi tretinu miest zakladat,
- pri 50 clenoch by mali lepsie fungovat vztahy v aliancii, lepsia spolupraca v akciach,
- divy sveta by sa mali stavat pri takto rychlom svete iba 4 -- ale toto nech potvrdi suport,
- rychly svet aj rychlejsie skonci asi za necely rok.

Treba brat do uvahy, ze odvtedy je grepolis so svojimi zlatkovacimi tahmi v inom leveli, uvidime ako sa to prejavi v takto rychlom svete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Jediné, na co má rychlost světa u divů vliv, je jejich cena - náklady na ně jsou rychlostí světa násobeny. Vše ostatní zůstává stejné, včetně počtu stavěných divů. Stále je na vítěze nutné vlastnit jako první 4 divy světa a na vládce jich mít 7.
 

DeletedUser11704

Guest
Hral som uz podobny svet pre 4 rokmi - asi prvy v grepe s 5-ou norska theta ...
Moje poznatky:
- rychlejsia stavba miest a vyroba vojsk, ale nemyslite si ze utok bude vo vyhode
- bude to v bojoch skor vacsia drina, najskor kulturu neminiete iba na dobyjanie a budete musiet asi tretinu miest zakladat,
- pri 50 clenoch by mali lepsie fungovat vztahy v aliancii, lepsia spolupraca v akciach,
- divy sveta by sa mali stavat pri takto rychlom svete iba 4 -- ale toto nech potvrdi suport,
- rychly svet aj rychlejsie skonci asi za necely rok.

Treba brat do uvahy, ze odvtedy je grepolis so svojimi zlatkovacimi tahmi v inom leveli, uvidime ako sa to prejavi v takto rychlom svete.

Pri taketo rychlosti by svet skoncil na EN nebo US klidne za 2-3 mesice kdyby se to dalo, 2ky rychlosti konci hned jak zacnou divi po 6 mesicich,

Ally cap bych dal klidne 20, protoze sem jeste nevidel cesky svet kde by hralo 10 elitnich hracu najednou, ne to jeste 20 a uz vubec ne 40, tzn. Ze mit 5 top gracu a 45 mrtvych tel co musis tahat, hmmm no nwm nwm

Proc jen 4 divy to sem teda jeste neslysel. Drina to nebude, dame nejakej ten milionek nebo 2 a zas to quitnem, hrat rok s 500 lidma , not my style
 

DeletedUser11704

Guest
By ste me meli platit, tu rozpoutavam flame, pak je tu navstevnost jako nikdy :-D
 

DeletedUser12532

Guest
Pri taketo rychlosti by svet skoncil na EN nebo US klidne za 2-3 mesice kdyby se to dalo, 2ky rychlosti konci hned jak zacnou divi po 6 mesicich,

Ally cap bych dal klidne 20, protoze sem jeste nevidel cesky svet kde by hralo 10 elitnich hracu najednou, ne to jeste 20 a uz vubec ne 40, tzn. Ze mit 5 top gracu a 45 mrtvych tel co musis tahat, hmmm no nwm nwm

Proc jen 4 divy to sem teda jeste neslysel. Drina to nebude, dame nejakej ten milionek nebo 2 a zas to quitnem, hrat rok s 500 lidma , not my style

Na norskej thete moja aliancia Old warriors nestavala divy .. bojovali sme s madarmi .. dosli sme neskor o 4 mesiace a skoncil som asi ako treti bojovnik, svet zacal v juni 2012 a koncil v maji 2013 ked domaci ZQ ( zevs quest ) postavili divy, tam bolo iba 20 clenov v aliancii a stavali sa iba 4 divy ! Thassos over si to u Inno.
https://no.forum.grepolis.com/index.php?threads/theta.734/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Je jedno, co bylo. Konstatuji, jak je to na normální světech teď, nikoli na testovacích. Opomíjím-li, že jsem se o ničem takovém nikde tam nedočetl.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, svět může skončit i bez vládce. Podmínkou na ukončení světa je určený vítěz a počet aktivních hráčů nižší jak 300. Pokud žádná aliance nestihne postavit 7/7 divů dříve, než počet hráčů na tento limit klesne, tak je svět uzavřený i bez vládce. A jelikož norská komunita je vskutku malá, tak věřím, že po určení vítěze klidně mohl být okamžitě zahájen odpočet. Divy ale byly nasazeny hned v počtu 7.

Reagoval jsem na tvou nejistotu, zda na světech s rychlostí 5 se nestaví pouze 4 divy, a ne nestaví, vše zůstává při starém. Nic víc k tomu nelze dodat. ;)
 

DeletedUser12257

Guest
Pár dní po startu a už je na fóru zase ticho.A já nemám co číst o Grepíčku.:(
 

DeletedUser8520

Guest
Chybička v překladu ?
smiley_emoticons_nicken.gif


bug.png


A co víc Thasi,když kliknu na ikonku úkolu,tak mi vyjedou obě dvě volby ,i když jsem si již zvolil.

bug2.png


//Sloučen doublepost. Thass


Ja to mam taky.. ale jen když kliknu na misi na ostrově. Když na ni kliknu v "přehledu" vpravo nahoře, tak je vše ok. A u druhé ostrovní mise je taky vše ok.
bug.jpg

Plus ještě po dokončení ostrovní mise se mi ikonka na ostrově stále zobrazuje. Zmizí až po restartu hry..
 

DeletedUser8979

Guest
  • Tlačítko „Caption“ nebylo v oknech ostrovních úkolů přeloženo.
A pak že byla chyba u mě !
smiley_emoticons_lol.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak my se tím ještě zabývali i nadále. :) No odchytit tu chybu nebylo zrovna snadné. Cca hodinu po řešení na fóru jsme to hlásili.
 
Nahoru