• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Efez

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser8520

Guest
Tak překlad opraven, ale stále se to u nějaké mise takhle buguje..
bug.png
 

DeletedUser10135

Guest
[QUOTE = "Old matce, post: 131353, member: 12532"] Na norské Theta moje aliance Old warriors nestavěla divy .. bojovali jsme s Maďary .. došli jsme později o 4 měsíce a skončil jsem asi jako třetí bojovnik, svět začal v juni 2012 a koncil v květnu 2013 kdyz domaci ZQ (zevs quest) postavili divy, tam bylo pouze 20 clenu v alianci a stavěly se pouze 4 divy! Thassos over si to u Inno.
https://no.forum.grepolis.com/index.php?threads/theta.734/ [/ quote]
ale ploším tebe, nežer to tolik :)
 

DeletedUser7082

Guest
To je úroveň, když já, jenž nezlatím a koupil jsem zlatky až dnes na event, tak jsem dosáhl jako první 100k bitevních bodů
smiley_emoticons_oh-no2.gif
A do toho sedím na 1. místě ve stavebních .. Teď bych tohle ukázal lidem, co si stěžují, že do grepu musí člověk házet moc peněz ..
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Já jsem egoistický hodně .. Teda ve chvílí, kdy můžu ... ale to se o mě ví .. Ale tak proč se nepochválit za dobrou práci ne ?
smiley_emoticons_grin.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser11713

Guest
Kdyby půlka těch BB a měst nebyla z tvé aliance, tak bych ti možná uznání dopřál.
 

DeletedUser12340

Guest
To jedeš i bez správce/kupce atd.? Jestli jo, tak dobrá práce. :)
 

DeletedUser7082

Guest
Moji aliance ? Ale neblbni, vše mám dobyté, jen cca 8k BB na obraně co se na mě hráč rozbil od nás, to musím přiznat. Jinak mám vše pečlivě dobyto .. Kukal jsem schválně i na tebe a že bych rozebíral svou alianci to bych asi ani tak neřekl .. U tebe jsem viděl jedno město získané od bytovky, to jako klobouk dolů, to je dobrý úlovek a jinak vše máš pobrané duchy nebo neaktivce, takže to bych tak nevytahoval .. Já tady bojuji s Fénixama a to jsem u dalších cca 3 měst asistoval v náš prospěch, kde jsem dělal hlavní konvoj .. Ale stále tady máe 40k jen v BB náskok, což je docela smutné...

https://www.grcrt.net/player/cz31/18555/cs_CZ

PTACON: NN, správce mám, to ano.. Ale někteří tady talenti do toho rvou milióny za urychlenou rekrutaci jednotek, staveb viz. někteří od AfterLife (ex) a skutek utek ..
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12340

Guest
Zase bych je nepomlouval, hrají hodně dobře. Třeba xNolife dal na dvou světech jako první 1 mega BB s náskokem cca. 500k.

Já třeba jedu i bez správce. :-D :-(
 

DeletedUser7082

Guest
Jo jsou dobří s tím souhlasím... Teda hlavné Xalpha, ten opravdu umí zabrat.. Ale tady mě zklamalo, že šli k Mamlasům a nakonec nic nebylo ..
 
neviděli jste někde info o "novém" systému hry? na "bitviště"

myslím, že jsem někde četl, že to bylo v plánu pro tento rok a ... rok je téměř u konce a nic. má to nějak mouchy a nebo proč to nedali na produkci??
 

Thasoss

Grepolis tým
Mouchy to nemá, ale byly prozatím vybrány pouze určité jaz. verze, kde se prováděly analýzy za ostrého provozu. Poté, co byla funkce vyladěna a rebalancována (v předminulé aktualizaci) bude na 100 % i na příštím českém světě. ;)
 

DeletedUser12340

Guest
A o co se přesně jedná? Nemá někdo link?

PS: Poho už nebude hrát na Efezu?
 

DeletedUser10133

Guest
Koukám, že sem nikdo nechodí, škoda.
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Ještě si to tady pořádně projdu. Medwed grins
 

DeletedUser10133

Guest
Ach kdo tohle vymyslel ty nové ostrovní úlohy ... 14 hodin snížená produkce, 40000 polen apod. Nějak už ta hra není co bývala. Medwed
 
Nahoru