• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

mě spíš přijde zajimavé, že informace o banu jsou přísně tajné, support ti to nepoví, ani když mu napíšeš jako zakladatel ali a iriskairiska přesně věděla za co to má... to tam xalpha nepsal.... takže jak se to dozvěděla? a od koho? dostává info přímo od supportu? to by bylo přece porušení pravidel:)
 

DeletedUser11704

Guest
nemela žádné info, predtím tam už byl vytvoren jeden topik ale hned byl zmazán a vím že pár lidí ho videlo páč mi hned psali. a v druhém sem taky napsal duvod banu ale seknul sem se s výrazem, ona to jen opravila.
 

Thasoss

Grepolis tým
Občas stačí přemýšlet. :) Pokud dochází k logování z míst od sebe několik min. desítek kilometrů vzdálených, během velmi krátkého (reálně nesplnitelného) intervalu, tak se asi stěží bude jednat o multi. Multi znamená jedna osoba - více účtů, nikoli více osob - jeden účet, zde už jde, jak psala iriska, o spoluhraní.

Takže to bychom měli vysvětlení pojmů... a doufám, že tu nebudete řešit bany celý den. Víceméně do toho nikomu nic není, vše si již dotyčný vyříkal se support týmem a vést diskuse na toto téma je zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
Jsem Slovák, co na tom pořád nechápeš? bydlím u hranic, píšu česky, protože mi to je určite blíž než slovenština

Nic ve zlém. Jen že většinu tvých příspěvků má problém i translator přeložit. A to musíš uznat i ty. Pak se každý kdo se zamyslí,může domnívat,safra tohle nepíše jeden člověk.
 
já vím, že byl jinej... ale ty jsi tam psal jinej důvod, kterej se používá a ona to opravila na správnej... a to je to co mě zarazilo... ten tvůj důvod byl taky možnej....
 

DeletedUser10685

Guest
... a doufám, že tu nebudete řešit bany celý den. Víceméně do toho nikomu nic není, vše si již dotyčný vyříkal se support týmem a vést diskuse na toto téma je zbytečné.
Tak to tedy nám do toho je hodně a vést diskuze není zbytečné...pokud tedy hodlá diskutovat i protistrana. Jestliže může admin udělit ban neprávem, pak je jistě radostné zjištění vědět, že umí svou chybu během několika hodin uprostřed noci napravit. Neradostné je, pokud k takové chybě může docházet častěji. Až třeba usoudí nějaká chytrá hlava, že mám dostat ban, rád bych věděl, co mohu udělat víc, než jen napsat ticket na support.
 

DeletedUser

Guest
Nevim presne co chcete tim postem rici, fakt je ze hrac byl nahlasen a pri proverovani jsem nasel nesrovnalosti a vyhodnotil data jako poruseni pravidel. Nasledne jsem zacal s hracem resit ban, ale jsem jen clovek a sel jsem spat. Opravdu doufam necekate ze tu u toho budu sedet 24h denne. Prumerne reakcni doby CZ supportu jsou v porovnani s jinymi jazykovymi verzemi, i jinyma hrama vice nez srovnatelne.

Takze pokud dostane nekdo ban, nase doporuceni je psat pravdu, napsat co nejvice informaci. To velice urychli reseni problemu. Kdyz nam lide lzou do ticketu a az kdyz jim prredlozime dukaz tak sve vyroky edituji a tak stale dokola, tak vse trva dlouho. (mluvim obecne).
 

DeletedUser

Guest
zdravím (především vedení CZ-grepolisu) jak to vypadá s novým finále ve hře stihne se již na tomto světe nebo se příprava něčím brzdí ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Nová koncepce o zakončení světa je prozatím stále jen v hlavách vývojářů, neproběhla žádná interní diskuse mezi vývojáři o tom, zda divy kompletně odstranit, či vylepšit. Je tedy jen ve hvězdách, zda se této úpravy dočkáme letos, natož pak, jestli bude spuštěna na dosud otevřené světy. Myslím ale, že tato novinka se bude týkat až světů, které budou otevřeny po jejím oficiálním uvedení a dokončení. Bylo tomu tak u hrdinů, bude tomu tak u obchodování se zlatem, okamžitým nákupem...
 

DeletedUser11704

Guest
Obchodovani se zlatem a insta-buy tu byl uz pred Fi a nedockali sme se
 

Thasoss

Grepolis tým
V tu dobu se pouze testoval a zaváděl na menší jazykové verze, aby se zjistil dopad i na tzv. live světy.
 

Thasoss

Grepolis tým
A nepíšu snad, že někde se to již uvedlo, aby se zjistil dopad i na "normální" světy? :) Beta Grepolis je stále jen Beta Grepolis... Každopádně bez obav, na dalším novém světě už bude okamžité zkracování i obchod se zlatem určitě, co je mi známo od administrátora.
 

DeletedUser

Guest
no pro mě dobře.. ukončím grepolis a budu mít víc času na jinou zábavu... proč se rovnou nezavede kupování měst a bitevních bodů? někteří by nemuseli brát města od lidí z aliance, aby mohli honit ego na forech:)
 

DeletedUser11704

Guest
Ale že budu až tak slavnej sem fakt nečekal, koukáte muj facebook, koukáte moje statistiky asi 100x denne, kde kdy beru město, tyjo, udělám si fanpage... ajo, já už jeden mám, tak prosím LIKE-ujte. Jistě ho najdete. Nejvíc srandovní sou ty lidi co nemají peníze nato aby si kupovali zlatky a tvrdej že nebudou vrážet do hry :-D Kdyby ste měli 100 000 kč měsíčne, taky by ste dotoho nedali ani korunu? HAH, nemyslím si ;)
 

DeletedUser

Guest
já ti nekoukám nikam :? a do lejster pana CHocholouška se nedostanu :-/
 
Nahoru