• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Fí

DeletedUser11713

Guest
Zkorumpovaná česká scéna, co jsem tak mohl čekat :) Si tu užijte 1sided war teď
 

DeletedUser11704

Guest
Pro hejtri co si myslí že končím až když mi vzali města :-D

k5Rvuud.png


Pro hejtri co neumějí hrát, myslím že sme Vám to tu trošku ukázlia mužete trénovat

rRIPgHG.jpg


a pro admin team.. škoda řečí, 3 bezduvodné bany.. no comment
 

DeletedUser11706

Guest
Pro hejtri co neumějí hrát, myslím že sme Vám to tu trošku ukázlia mužete trénovat
PODVODNÍK ,POŘAD Z VELKYM EGEM ,Fúúúúúúúj :(
zbohem ,v US na to nemas :)
 

DeletedUser11704

Guest
a mužeš mi prosímte ríct čím jsem podvádel ? :-D to by me fakt zajimalo :-D
 

DeletedUser

Guest
a mužeš mi prosímte ríct čím jsem podvádel ? :-D to by me fakt zajimalo :-D
nebreč tu kdyby jsi hrál čistě těžko jsi zabanovanej , a nevím co nám tu chceš ukazovat v těch tabulkách , ach to tvoje uražený ego to je děs , doufám že už tě nikdy nikde nepotkáme .
 

DeletedUser11704

Guest
nic proti pravidlum sem nikdy neudelal ;)

petríčku jdi vydelávat 15k mesíčne prosímte :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9242

Guest
xAlpha, myslím, že jsi ještě nepochopil, o čem grepolis je, máš se ještě hodně učit, tvé žebříčky nás neoslní. Na US jsi vydržel dva měsíce, tady o něco déle.
 

DeletedUser11704

Guest
je o tom banovat beduvodne lidi cou sou na prvních príčkách :) alespon tady v cz, hele já to hraju chvilku, nehodlám utoho sedet 24/7 2 roky, to sem rekl už moc krát, skončit sem chtel už pred mesícem

jen je zajimavé že lidi na US a celkove jinde dokážou pochválit človeka, za ten čas a usili cotomu objetoval, tu proste každej jen závidí a ríká že dotoho cpe tisice a cheatuje :-D pritom tomu tak vubec neni, v mé alianci sou lidi co dotoho dali víc jak já, i v jiných aliancích sou lidi co dotoho dali víc, jen to neumej zužitkovat natolik aby je to boostlo. Zajimavé že na US sem hrál asi tak 2x víc než tu, dával dotoho 2x víc penez a nikdy sem ban nedostal, na US sem byl kolem top 10, takže si predstavte jak hrozná by tam vetšina byla, tu proste nekdo je lepší, tak ho reportneme, já su preci asi schizofrenik, hrajeme tu dva, že mourku, sám bych to dávat nemohl :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9242

Guest
Nevím, jak to dělají na US, ale grep je jízda na dlouhou trať a navíc kolektivní hra. Až dohraješ nějaký svět do konce a vyhraješ, tak určitě uznání dosáhneš, ale že jsi pár měsíců na prvním místě ve stavění nebo v útocích, to ještě nic neznamená.
 

DeletedUser11704

Guest
Vím co myslíš, ale me nebaví neco hrát dva roky vkuse :) spíš to hraju když mám čas, ted mam i celkem dost práce, rodinu, atd, mam to dost nárazové. Na US končí jakýkoliv svet za 6-7 mesícu, tu za rok a pul - dva, to je promne nemyslitelné hrát nejakou takovouto hru tak dlouho :-D
 

DeletedUser

Guest
nic proti pravidlum sem nikdy neudelal ;)

Budte, prosim, tak laskav a kdyz uz tu bez dovoleni a v rozporu s pravidly fora zverejnujete komunikaci se supportem, tak aspon budte ferovy a napiste take ze se toto tykalo UPLNE neceho jineho nez za co jste ziskal ty ostatni tresty v posledni dobe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11822

Guest
Dostat týdenní ban se rovná ukončení hry na serveru, takže už nějaké porušení pravidel ohledně zákazu ukazování komunikace se supportem ho nejspíš netrápí :) Kdyby to tu zůstalo tak si aspon mohou všichni udělat lepší obrázek o situaci.
 

DeletedUser11704

Guest
já poukazoval na bany které sem dostal bezduvodne, což sou všechny, jak jsem Vám psal, nic v rozporu s pravidli není, nepoužival sem žádného bota, ani skript ani žádný nelegální softvér :) Protože tu bohužel platí, presumkce viny, takže admin nebo nekdo proste dá ban a pak se zeptá zdali nato mám co ríct. tak si to užijte pane admine, Nato že mi banka strhla 2x donate a dostal sem ho jednou ste mi ani neodepsal a to sem dokládal vypisi učtu vše..
 

DeletedUser

Guest
Takze...pokud to tu minite rozvadet, nemam s tim problem. Trestu jste dostal nekolik, jeden z nich po vysvetleni a prezkoumani vami dolozenych dukazu jsem uznal jako neopravneny, omluvil jsem se a dostal jste zlate jako kompenzaci. Ostatni udeluje system primo z nemecka, ty CZ support nijak neovlivni. A co se tyka komunikace ohledne banky, to buhuzel ma v gesci pouze administrator hry a toto neovlivnim((.

Uznavam ze ve vasem pripade doslo k prehmatu, ze vazne komunikace s adminem...nicmene, tresty, alespon co vim ze zkusenosti s nemci, system udeluje automaticky a neni proti nim odvolani.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji lyve a Alpha za oživení čeké herní scény. I když jsme spolu nehráli. Myslím, že minimálně to si zasloužíte. Kde je pravda, se asi nedozvíme. Nicméně celé dění zde, kdy chaloupka 1-3 ruku v ruce se supportem pracují pro nás všechny ostatní, trochu napoví. Dobrá práce sultánku
 

DeletedUser11704

Guest
Jakozto programator samouk vim, ze skripty, boti a programy vlozene do grepolisu vysilaji trosku jine pakety a da se to velice lehce zjistit, ja zadne pakety jine neposilam, a klidne mi muzete napsat na skype, jsem tam 24/7 a to myslim vazne, takze kcemu by mi asi byl nejakej bot xD nechme to uz tak, uz sem se vcera rano rozhodl a hotovo. Ze se ale chaloupka dozvedela o banu driv nez ja, je fascinujici xD a nakonec, vemte si jak me omlouvate, jaka su lama a jak jak neumim hrat a pak se podivejte jak daleko su pred vama vybasobte to tak x2 a vitejte ve svete grepolisu :) nemluve otom ze celou chaloupku a akademku a par lidi zapojenych s odpadliku sme realne defli ve 3 lidech. Klidne muze zbytek aliance reknout pravdu, ze xhaloupka byla na 3000 birek hoodne kratka, za 3000 birek nam naskocilo asi 70 000 bb, to je chaloupka pokladana tu za schopnou alianci, to ste schopnou alianci asi jeste nevideli :)
 
Nahoru