• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Korint

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7082
  • Vytvořeno

DeletedUser12446

Guest
Tak uvidíme, jestli máme špatný odhad. :) Ale kvantita neznamená přece kvalita. :)
 

DeletedUser12430

Guest
No tak jsem si po dlouhé době přečetl ve své volné chvíli zase forum. Musím říct, že jsem udělal dobře:) Mám rád taková hesla do tmy, které zde hlásá Back to Reality - když jsem si přečetl pár řádků od tohoto hráče, hned mě napadlo-kdo to asi tak může být? Výkřiky do tmy, hesla typu " Pusťte Firsta do hry" on je přece nevinný a nic neudělal. Každopádně musím ale uznat, že v něčem se pan spisovatel nemýlil-pokud hraje First je to vždy větší zábava. Např: posílání oběžníků celému světu, jak mu kdo ukřivdil, jak jsou na něj všichni zlí (samozřejmě s pravopisnýma chybama, což na druhou stranu zas tak důležité zde není). Tak tyto oběžníky, dále měnění názvů měst dle nálady opravdu zpestřovalo dění na každém světě, kam se velkomožný First nalodil. Stále mi tyhle výkřiky někoho zde připomínali, říkal jsem si, vždyť přece tohle jsem už někdy četl a pak mě to cvaklo-že by si nám šel vylít srdíčko pan First s pod jiným nickem? Jsem si jistý:) Firstík si sem přišel pro omluvu za dávné křivdy a přišel nás sem pobavit aspoň slovy . No myslím, že omluvy se nedočkáš, ale na druhou stranu jsi mě zase pobavil svým projevem, jelikož čtení tohoto typu není nikdo dost. Firstíku alias Back to Reality pojď si zahrát at je sranda.
 

DeletedUser7082

Guest
To je jasné .. :) Ale pokud tohle ta trojkoalice nedokáže, tak nevidím jiný důvod její existenci, protože pak by byli jen proti sobě, kde by se navíc ještě omezovali mezi sebou .. :) Každý den čumím na kolonizace Inkognita, zda-li přišli o město a poslední dny ani jedno právě od těchto 3 aliancí .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
No, tato koalice si dala velkou výzvu. Co nejdříve bude muset nemilosrdně zrušit neperspektivní a na boj nenaladěné hráče. Jinak Inkognitu poskytnou spoustu slabých cílů a mít 50 žádostí o podporu... to nechcete v žádné fázi hry.
 

DeletedUser

Guest
Tak koukám, že jsem tu oživil mrtvé fórum :) To co Thass neodkázal za roky, já zvládnul za den :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne každý má totiž žaludek nebo důvod na to se pouštět do ostatních, aniž by mu cokoli udělali. :D

Poho: No, tvůj úkol jako bloggera je jasný... sledovat. Případně sledovat a kdyby tě to náhodou nebavilo, tak sledovat. :p A poté se podělit.
 

DeletedUser7082

Guest
Thasoss, sice znáš mé nedostatky v oblasti slibování času, ale pokud pomineme tenhle fakt, tak jsem docela spolehlivý, takže nemusíš mít strach .. + plánuji udělaj rozhovor, který se bude týkat právě tohohle 3-spolku .. Ono slyšet i názor strany, proti které je to zaměřeno bude určitě zajimavé.. :)
 

DeletedUser10358

Guest
Poho,pleteš se na Psí to bylo Inkognito proti všem,jako tady:)))
To co myslíš bylo na Tau,tam jsme se taky jako Rytíři černé vlajky,mlátili s celým světem,až před divama se uzavřelo spojko s Tajemný řád Fénixe a Fallen Angel,aby se dalo trošku znepříjemnit život Reseťákům:)))
 

DeletedUser7082

Guest
Jj, promiň, tak Tau, ono moje hlava děravá, nevím, jestli jsem sám, ale světy se mi nehorázně pletou a už ani nevím kde co bylo... Strašné množství světů ..
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jo a nebýt spojenectví s Reseťáky po takřka celý čas hry, tak Rytíře Infectioni umlátí čepicema. :hmm Hlavně díky přístupu ke hře, který k tomu měli lidi jako Perdokles a jiní...

No nakonec ani ke znepříjemnění života ani nedošlo, díkybohu... protože ten svět byl otřesný a investovat do něj více úsilí...
 

DeletedUser10358

Guest
Sorry Poho,odpovídal jsem na tvůj příspěvek ze stránky před..:)))))
Takže k věci,ona to není ani tak trojkoalice,jedou s nima i ostatní,vidíme to při útocích na naše města,motá se jich tam víc,což je jen dobře,málokdo si to tady uvědomuje,ale být Proti všem má své jasné a dané důsledky:))
S partou začátečníků vás nepřítel rozpráší,nikdo to nevydrží a neustojí.
Ale pokud máš partu starých harcovníků,tak co jim ještě může po letech na grepu nalít čerstvou krev do žil,než to,že jsou na ty všechny rudé ostrovy kolem odkázáni jen jeden na druhého a bez dokonalé souhry bude zneuctěna jejich čest a sláva,kterou si léta budují?:))))))To je vážně důvod nad který není:))))))

A dalších 100% dělají lidské nátury,na to bych zapoměl,není válečník,jako válečník,povaha dělá možná ještě víc:))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Jasné, jde o to si sestavit dobrou partu a pak to funguje perfektně. Ono když víš, že se můžeš na každého člena spolehnout se hraje lépe. Stačí si úvest 2 příklady.. teď např. my hrajeme ve 20 lidech, je nás podstatná menšina, ale vím, že se můžu spolehnout na každého a že na to neprdí, ono logicky si člověk řekne, že v 60 lidech sežene více defky, ale zase si neuvědomují lidé, že mají více terčů.. A hrát proti přesile motivuje vždy lidi .. :) Mě samotného to baví daleko více jet proti mnohonásobné přesile a dokázat takhle něco .. Pak se tam krásně ukazuje spolupráce a ta myšlenka toho plánu .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
No, více členů - více obrany, to se na světě se vzpourou vyplatí, to je fakt. Nicméně musí se ten nábor trochu poladit a nebrat tyto hráče sloužící primárně na posílání deff na frontě, ale když už, tak "vynáborovat" týl. To ale bohužel aliance dělají málokdy. Spíš jim jde o to převážit stav na frontě, který pro druhou stranu může pak působit demoralizačně, ale zase... trochu zdatní hráči se tím z míry vyvést nenechají a velmi rychle začnou karty být v jejich prospěch. Kdybych to měl převést do povrchní roviny, aliance jsou často vedeny příliš obecně. Vedení má určité zaběhnuté postupy, ty svět co svět aplikuje, a vůbec nepřizpůsobuje způsob řízení aktuálnímu stavu. Tedy, mnohdy se o to pokouší, ale ve výsledku to skončí zase tam, kde to končí.

Když už ale mají dobře zvládnutý nábor byť velkého množství neschopných hráčů, tak i proti kolosu nekvalitních hráčů si malá skupina útočníků moc nezahraje. Inkognito se s tím určitě popere se vztyčenou hlavou, jestli se ale rozpadnou, tak max. z důvodů interních rozkolů, které s tlakem soupeře nebudou mít co dělat.
 

DeletedUser7082

Guest
Tak hodně aliancí uznává systém čím více tím lépe, ale díky tomu, že jsem založil alianci na každém světě pomalu, tak vím, že zkušení hráči hledají útočiště, kde se hraje v partě o malém počtu lidi. Viz. třeba teď u nás, hrajeme ve 20-ti lidech a díky tomu nemáme zaspamované fórum, jak SOS, tak ani přebírání a sílu máme jak aliance v počtu 60 lidí. Dokážeme spolupracovat na špičkové úrovni, kde se zapojují všichni a s dobrým hromadným útokem to pak jde lehce. A ono v těchto 60 člen. aliancích taky jede většinou hrstka a kdo ví, jestli i těch 20 lidí .. :) Ale je pravda, že Inkognito má opravdu pevnou půdu pod nohama a každý kdo zde je, tak hrál nějaký ten svět a jsou známí .. :)
 

DeletedUser

Guest
Poho, paradoxně nyní bych řekl, měj svou hlavu a neposlouchej rady amatéra :) To co jsi napsal, má v sobě více moudrosti, než ten chaos, co ti odpověděl :) On neví, ale snaží se mluvit důležitě :)
 

DeletedUser9724

Guest
Když tu tak teoretizujete o spojkách, co že Inkognito s Borůvkama ruku v ruce útočí na jednoho hráče???
 

DeletedUser7082

Guest
Pokud si opravdu myslíš, že spolupracujeme, tak jsi dosti na omylu .. :) To, že obě aliance útočíme a bereme co se hýbe, tak je jasné, že se někdo stane terčem obou aliancí .. :)
 

DeletedUser10358

Guest
Žádné spojko,žádná spolupráce,pokud za to někdo nepovažuje dva doutnáky borůvek v našich městech,hi,hi,hi:))))
 

DeletedUser7082

Guest
Aspoň bude zábava draku ..
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif
A co si budeme povídat, dostávám nabídky, ať se připojíme proti Vám ..
smiley_emoticons_lol.gif
 
Nahoru